18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Roszp 2012-10-24, 16:10 10
Uwielbiam wprost słuchać jakim to idiotą jestem, bo nie wierzę tego typu "teoriom". Czy tego typu ludzie nie potrafią zrozumieć, że mam prawo (i to prawo naturalne, nie jakieś kurwa unijne, konstytucyjne czy inne) mieć własne poglądy, nie zgadzać się z alternatywnym światopoglądem i na dodatek przy tym wszystkim nie być kretynem? Bo jak oglądam tego typu filmy, to sama retoryka odpycha.

"ja wiem lepiej, wy którzy nie wiecie jesteście bandą idiotów sterowanych przez telewizję"
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-10-24, 16:13
Długie to i takie samo jak wszystkie otwieracze oczu
sadistic.pl/teorie-spiskowe-vf38.htm
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-10-24, 16:17
I tak chuja zrobicie
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-10-24, 16:21 6
Człowiek, który używa w każdym zdaniu przekleństwa ma mi otwierać oczy? Podziękuję za takie "autorytety".
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-10-24, 16:24
Wytrzymałem do 1:30 - koleś ma sam ton głosu "ja wiem o spisku i wy macie mnie słuchać". Już po zdaniu "Powiem dwie, trzy alternatywne rzeczy, których w tv nie było..." to już prawie odpadłem.
Zgłoś
Avatar
super evil 2012-10-24, 16:24 1
@Roszp, to jest kierowane do szarej masy, która jest ogłupiana przez media. osobiście podzielam zdanie tego typka z filmiku i jak cytujesz, to staraj się następnym razem poprawnie przepisać
Zgłoś
Avatar
Leti 2012-10-24, 16:48 15
Bambi~ napisał/a:

Człowiek, który używa w każdym zdaniu przekleństwa ma mi otwierać oczy? Podziękuję za takie "autorytety".



Bambi ...


Bez urazy, ale mam rozumieć, ze dociera do Ciebie ksiądz gadający z ambony jaki to Bóg jest dobry i ile potrzeba na "remont kościoła" , tudzież polityk z mównicy, że jest dobrze, a dzięki jego partii będzie jeszcze lepiej ? A może , prezenterka w telewizji, która mówi, że kurwa jednak nie jest dobrze i że matka zabiła dziecko w podkarpackim... czy prezenter radiowy powtarzający (na przemian z reklamami leków na hemoroidy lub żeli do płukania pochwy) numer pod jaki masz wysłać sms żeby wygrać 300 tys zł w pierdolnej kumulacji !

Żadna z tych osób nie używa wulgaryzmów !

Ponadto nie jestem znawcą i wiem że Wikipedia jest marnym źródłem informacji jednakże ETYMOLOGIA SŁOWA KURWA jest rozpisana nawet tam.

Zrażasz się do kolesia nie dla tego, że używa nagminnie słowa 'kurwa' tylko dla tego, że " nie będzie Ci żaden prostak bez autorytetu otwierał ( przecież otwartych ) oczu " .
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-24, 18:23
A to nie gada przypadkiem ten typek z "Ogarnij się" , w chuj podobny glos.
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-10-24, 18:27
Dobre też są zjeby z tekstem "tylko idiota nie dostrzeże prawdy / przekazu".
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-10-24, 19:31 2
Leti napisał/a:



Bambi ...
Obrazek

Bez urazy, ale mam rozumieć, ze dociera do Ciebie ksiądz gadający z ambony jaki to Bóg jest dobry i ile potrzeba na "remont kościoła" , tudzież polityk z mównicy, że jest dobrze, a dzięki jego partii będzie jeszcze lepiej ? A może , prezenterka w telewizji, która mówi, że kurwa jednak nie jest dobrze i że matka zabiła dziecko w podkarpackim... czy prezenter radiowy powtarzający (na przemian z reklamami leków na hemoroidy lub żeli do płukania pochwy) numer pod jaki masz wysłać sms żeby wygrać 300 tys zł w pierdolnej kumulacji !

Żadna z tych osób nie używa wulgaryzmów !

Ponadto nie jestem znawcą i wiem że Wikipedia jest marnym źródłem informacji jednakże ETYMOLOGIA SŁOWA KURWA jest rozpisana nawet tam.

Zrażasz się do kolesia nie dla tego, że używa nagminnie słowa 'kurwa' tylko dla tego, że " nie będzie Ci żaden prostak bez autorytetu otwierał ( przecież otwartych ) oczu " .



Napisałem tylko, że żaden szczyl bluźniący bez potrzeby na prawo i lewo nie będzie mi otwierał oczu, a Ty zrobiłeś z tego aferę i będziesz mi tłumaczył co oznacza słowo kurwa??? I ty wiesz, dlaczego ja się do tumana zrażam?? Jebnij sobie baranka na uspokojenie.

Jako, że jesteś na tyle ograniczony, by tylko się wytrząsać i krzyczeć, pragnę tylko zauważyć, że kultura osobista nie ma żadnego związku z polityką, a tym bardziej poglądami.

Notabene jakie to jest wszystko zabawne. Jedna frakcja niby ślepo idzie za telewizją (i tym podobnym durnym schematycznym przykładom), druga frakcja zaś udaje wielce oświeconych i jest przeciwnikiem frakcji pierwszej. Z tym, że niczym się tak na prawdę nie różnicie oprócz ideologii. Takie same z was świnie, w waszych kręgach znalazłaby się taka sama ilość złodziei i kłamców co w obecnych strukturach politycznych.

Inteligencja w obecnych czasach powinna Ci podpowiedzieć, że nie warto robić z siebie pajaca i tracić czas na niskich lotów bluzgi i jechanie na rząd i premiera. Weź się do roboty, a jak chcesz coś zmieniać, to zmieniaj na poziomie. Bo za plebsem pójdzie tylko inny plebs, a póki co jest go na szczęście mniej niż normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-10-24, 20:42 2
@up

Ja pierdole Masło maślane.. rozpisałeś się o oczywistej oczywistości...
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-10-24, 21:33
hihihihi idiota.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-24, 21:35
Zero faktów, nazwisk... rzucanie pustymi ogólnikami
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-10-24, 21:51 4
Otwórzcie oczy kurwy a nie sobie nawzajem w komentarzach wrzucacie. Tak nic nie wskóramy kretyni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie