18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
szerLucjan 2014-03-02, 22:48
Hurricane był przestarzały już w 39' i pomyśleć, że nasi musieli na tym latać. I jeszce potrafili coś zestrzelić
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-03-02, 22:51
Nie ogładajcie, nic tam nie ma, latają sobie w kółko.
Zgłoś
Avatar
piterek098 2014-03-02, 22:59 1
walczyliśmy takimi maszynami z dobrymi wynikami dzięki determinacji polskich pilotów. chwała bohaterom!

nanab napisał/a:

Nie ogładajcie, nic tam nie ma, latają sobie w kółko.

jak cię to spierdoleńcu nie interesuje to po chuj piszesz ten zjebany komentarz. wkurwiają mnie takie zjeby jak ty, wypierdalaj stąd
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-02, 23:00 1
Parę lat temu w Anglii widziałem pokaz starych modeli z czasów wojny. Nie znam się na tym, napewno były 2 spitfire czy coś podobnego ( kadłub "na skrzydłach" ) i jakiś bombowiec. Maszyny cholernie respektowne , na niskim przelocie ( zwłaszcza bombowiec ) robił takie drgania w ciele że ciary przechodziły. Piękna melodia tego niespotykanego w dzisiejszych maszynach buczenia. To były zaledwie 3 maszyny, przypuszczam że jak 10-15 takich bombowców wlatywało do miast, to u wszystkich gacie pełne od samego dźwięku.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-03-03, 1:21
piterek098 napisał/a:

walczyliśmy takimi maszynami z dobrymi wynikami dzięki determinacji polskich pilotów. chwała bohaterom!


Heh z dobrymi wynikami, niemiaszki weszły jak do siebie, parę maszyn spadło na ziemię, ale to nie z powodu uszkodzeń tylko dlatego ze piloci ze smiechu nie mogli utrzymać sie w powietrzu kiedy zobaczyli co polaczki wystawiły przeciwko nim.
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-03-03, 2:53 1
@Up: Rzucać szkołę już w przedszkolu?
Zgłoś