18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Społeczniak
Veni_Vidi • 2024-08-05, 16:09
Radny chciał przerwać charytatywny mecz. Powodem niedziela.

Osiedlowy radny jak strażnik Texasu. Wszedł na boisko w trakcie charytatywnego turnieju i przerwał mecz, bo uczestnicy "zakłócają niedzielę"

Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-05, 18:40 1
może to żydek?
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-05, 21:56 1
Zakłócił mi niedzielę
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-05, 23:02 1
Powinien zostać WYJEBANY jako radny w trybie natychmiastowym, widać że na kacu alkoholik tam wbil
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2024-08-05, 23:40 5
Odjebał, przeprosił, zrekompensował. Lepiej tak niż iść w zaparte
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-06, 7:47 4
jamber napisał/a:

Dzban przeprosił



Długowłosy ćpun pisze że nie ma dialogu pomiędzy mieszkańcami a władzami miasta. To może cwel by wyszedł do ludzi, zapytać czego oczekują a nie wpierdalać się na mecz w niedzielę i go przerywać. Mecze z reguły są w niedzielę więc to nie ma znaczenia czy charetatywny czy zwykły.
Jak ja tęsknię za latami 90-tymi. Dostałby w ryj i zszedł spokojnie z boiska.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-06, 11:46 3
kris1978 napisał/a:


Jak ja tęsknię za latami 90-tymi. Dostałby w ryj i zszedł spokojnie z boiska.



I to jest najlepsze rozwiązanie!
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-07, 6:24 2
Nie wybrali go do żadnej z drużyn więc się mści 🤭
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-07, 12:28
dżonyłojlker napisał/a:

Nic się nie dzieje, nie dostał nawet kubkiem w łypę. Nie oglądać.



Hahaha dżony, dżony… lubisz dostawać do łypy? Teraz wiadomo skąd jesteś… a to wiele wyjaśnia, twój problem z uzależnieniem i sowiecko-banderowskie poglądy.



Co do radnego to troszkę za dużo alkoholu i zbytnio przecenił swoją funkcję.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-07, 14:08 1
OldMann napisał/a:

jaki kurwa głupek do kwadratu
dzieciaki nie zamulają przek kompem tylko sobie aktywnie spedzają czas na powietrzu grając w piłke w miejscu do tego przeznaczonym a ten buc przychodzi z tekstem że "zakłócają niedziele "
komu zakłócają? chyba kurwa mrówkom w trawie na boisku
mam nadzieje ze go wyjebią z tego politykowania bo jest debilem i nie nadaje sie do tej roboty



Możesz spróbować sportu ekstremalnego i użyć mózgu.
Na nagraniu widać osiedle, którego mieszkańcy mogli ustalić z zarządcą terenu, że w niedziele nie korzysta się z boiska bo ludzie może nie chcą hałasu, darcia mordy i gwizdania pod oknami w jeden z dni wolnych.

Szczawiki co to chuj o życiu wiedzą pewnie komentują tak jak ty. Wyprowadź się od mamy, zarób na swoje mieszkanie i wtedy zobaczymy jak będziesz jeszcze dzieciakom po piłkę ganiał jak wpadnie ci na balkon. Pewnie też będziesz miał po uszy hałasu, który nie daje ci odpocząć w swoim mieszkaniu.
Tylko nie wyskakuj z zamykaniem okien czy podgłaśnianiem TV
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-07, 17:36
Ja mam tylko jedno pytanie , jakie zjeby wybrały takiego menela na radnego ?, czy to już kurwa nie ma przyzwoitych ludzi? czy te lewackie szmaty wpychają te swoje małpy gdzie się da na siłę?

tak to trzy pytania jednak!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-07, 23:47
baronturbina napisał/a:

lubisz dostawać do łypy?



Kurwa, co to niby za zwrot? ty to chyba jesteś jednym z tych co to nigdy nie jedli babki ziemniaczanej w Zodiaku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-08, 0:04
dżonyłojlker napisał/a:

Kurwa, co to niby za zwrot? ty to chyba jesteś jednym z tych co to nigdy nie jedli babki ziemniaczanej w Zodiaku.


Banderowiec z Podlasia ja pierdziele. Użyłeś zwrotu łypa a to białostockie. Lubisz brać do łypy? Wiem czemu nie trzeźwiejesz. Region zobowiązuje co nie?
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-08-08, 2:07
Bul_od_bytu napisał/a:

Możesz spróbować sportu ekstremalnego i użyć mózgu.
Na nagraniu widać osiedle, którego mieszkańcy mogli ustalić z zarządcą terenu, że w niedziele nie korzysta się z boiska bo ludzie może nie chcą hałasu, darcia mordy i gwizdania pod oknami w jeden z dni wolnych.
Szczawiki co to chuj o życiu wiedzą pewnie komentują tak jak ty. Wyprowadź się od mamy, zarób na swoje mieszkanie i wtedy zobaczymy jak będziesz jeszcze dzieciakom po piłkę ganiał jak wpadnie ci na balkon. Pewnie też będziesz miał po uszy hałasu, który nie daje ci odpocząć w swoim mieszkaniu.
Tylko nie wyskakuj z zamykaniem okien czy podgłaśnianiem TV



szczawiku ale ty pierdolisz jak potłuczony

Cytat:

Na nagraniu widać osiedle, którego mieszkańcy mogli ustalić z zarządcą terenu, że w niedziele nie korzysta się z boiska bo ludzie może nie chcą hałasu, darcia mordy i gwizdania pod oknami w jeden z dni wolnych.



jasne ustalili z zarządcą terenu ze w niedziele sie nie korzysta bo w niedziele mieszkancy są w domach, a pozostałe dni tygodnia mieszkają w namiotach poza miastem wiec im nie przeszkadza jak ktoś gra (jakbyś nie załapał bystrzaku to była ironia) pierdolnij sie chłopcze w swój pusty baniak aż zadudni to chodziaż jakis pozytek z tego bedzie bo wydobedziesz z niego dzwięk i może ktoś wrzuci monete do kapelusza

Cytat:

Szczawiki co to chuj o życiu wiedzą pewnie komentują tak jak ty. Wyprowadź się od mamy, zarób na swoje mieszkanie



szczawiku nie mieszkam u Mamy od wielu wielu lat, mieszkam u siebie z żoną i dzieckiem, w dupie byłeś gówno widziałeś chłopcze
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-08, 3:20
OldMann napisał/a:

szczawiku ale ty pierdolisz jak potłuczony
jasne ustalili z zarządcą terenu ze w niedziele sie nie korzysta bo w niedziele mieszkancy są w domach, a pozostałe dni tygodnia mieszkają w namiotach poza miastem wiec im nie przeszkadza jak ktoś gra (jakbyś nie załapał bystrzaku to była ironia) pierdolnij sie chłopcze w swój pusty baniak aż zadudni to chodziaż jakis pozytek z tego bedzie bo wydobedziesz z niego dzwięk i może ktoś wrzuci monete do kapelusza
szczawiku nie mieszkam u Mamy od wielu wielu lat, mieszkam u siebie z żoną i dzieckiem, w dupie byłeś gówno widziałeś chłopcze



Jak dla ciebie ustalanie zasad we wspólnocie mieszkańców to coś nie do wyobrażenia to może lepiej ze swojego wypizdowa nie ruszaj w świat.

Podobno co drugie pokolenie jest niedojebane więc jest szansa dla twoich pacholąt. Tylko nie ucz ich o napierdalaniu łbem w ścianę bo wdadzą się w ciebie
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-08, 6:10
lysymisio6969 napisał/a:

ja obstawiam, że srogo musiął wciągnąć marihuanen..
co narkotyki z ludzi robią.. w życiu nie wezmę marihuanen..



Nie. To odwrotnie jest. Po marihuanen społeczniactwo się wytłumia. Nigdy w życiu po spliffie nie porobiło mi się coś takiego ani nie znam nawet nikogo, kto by słyszał, że komuś się tak zrobiło.

[ Dodano 2024-08-08, 06:31 ]
@Bul_od_bytu: I pyk! Kolejny na Listę Spierdolenia! Jednym tylko komentarzem!
Nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że ty pracujesz w kołchozie, to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Moim dniem wolnym jest każdy dzień roboczy, a pracuję w weekendy, żeby takie pionki, jak ty, miały wolne i mogły zaznać odrobiny rozrywki w przerwie od kieratu. Moja praca polega na napierdalaniu hałasem z siłą kilku megawatów do późnych godzin nocnych. I twoi kumple z roboty chętnie mi za to płacą.

Ja natomiast, jak chcę odpocząć, to mam dwie opcje:
A) Założyć nauszniki Peltora na łeb i spać w ciągu dnia w środę, czwartek czy tam poniedziałek, bo mieszkam w mieście i nie mam innego wyjścia.
B) Wyjechać w góry do lasu na kilka dni i znaleźć miejsce, gdzie nie łazi żodyn chuj czy pizda.

Takich plujków, jak ty, to ja nawet w niedzielę nie słyszę, bo tak napierdalam.

Sąsiadka z rady osiedla też takie banialuki mi pierdoliła, jak robiłem pranie i myłem gary o 3:00 w nocy.
Psiarnię wzywała, machała łapami mi przed nosem, waliła w drzwi. Dałą sobie spokój, jak policmajstry zaczęły reagować wlepianiem jej mandatów za bezpodstawne ich zdaniem wezwania. Już trzeci rok mija, jak się pizda wyprowadziła pod Wrocław, bo nie mogła wytrzymać tego nerwowo.

A ja napierdalam dalej, aż papa łopoce i szyby dzwonią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie