18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
forest1600 2012-07-06, 17:35 3
leci browar. cala prawda o ksiedzach w pl
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-06, 17:45 37
A ty znasz chociaż jakiegoś księdza ?
Czy tylko tego który jest twoim ojcem ?
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-06, 20:44 2
Hah, BongMan, byłeś szybszy z tym obrazkiem
Na Twoją cześć napiszę o tym dowcip:

BongMan jest szybki. Zawsze jest szybszy. Najszybszy. Każda panienka mu to mówi. Drugie ksywa BongMana to "Pięć Sekund".

Oczywiście piwko leci

A takie pytanie na marginesie, bo na dobrą sprawę nie ogarniam prawa kanonicznego (jest pojebane) a i stosunku naszego Państwa do kościoła też nie.

Wiem też, że tu nie samosia, ale wolę poznać zdanie sadoli niźli gimnazjalistów:

Czy mogę, od tak z dupy, wybudować sobie kaplicę, wystroić ją figurkami Jezusa, napchać krzyży, postawić ławki i odprawiać sobie mszę? ^^
O ile samej instytucji kościoła powinno być chuj do tego (o ile nie naślą na mnie inkwizycji z Watykanu...), to co na to nasze Państwo i nie wiem.. prawa wykorzystania znaku towarowego Jezus na Krzyżu(R)?

Wedle wolności wyznania itd. mogę sobie założyć i zarejestrować kościół. A jakbym tak chciał swój własny, katolicki?
Czekam na opinie, może zrobimy zrzute na sadolu i pierdolniemy katedrę z Penerem jako biskup?
Zgłoś
Avatar
baztien90 2012-07-06, 20:54
mial tyle opcji, a wzial litr chujowego burbonu?! fake...
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-07-06, 21:22
tania podróbka zycieismierc...
pamiętamy !
Zgłoś
Avatar
KrecikPenetrator 2012-07-06, 21:25
Teee to nie jest nawet takie głupie. Pomysł na biznes jest
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-07-06, 21:28
jaczuro napisał/a:

Hah, BongMan, byłeś szybszy z tym obrazkiem
Na Twoją cześć napiszę o tym dowcip:

BongMan jest szybki. Zawsze jest szybszy. Najszybszy. Każda panienka mu to mówi. Drugie ksywa BongMana to "Pięć Sekund".

Oczywiście piwko leci

A takie pytanie na marginesie, bo na dobrą sprawę nie ogarniam prawa kanonicznego (jest pojebane) a i stosunku naszego Państwa do kościoła też nie.

Wiem też, że tu nie samosia, ale wolę poznać zdanie sadoli niźli gimnazjalistów:

Czy mogę, od tak z dupy, wybudować sobie kaplicę, wystroić ją figurkami Jezusa, napchać krzyży, postawić ławki i odprawiać sobie mszę? ^^
O ile samej instytucji kościoła powinno być chuj do tego (o ile nie naślą na mnie inkwizycji z Watykanu...), to co na to nasze Państwo i nie wiem.. prawa wykorzystania znaku towarowego Jezus na Krzyżu(R)?

Wedle wolności wyznania itd. mogę sobie założyć i zarejestrować kościół. A jakbym tak chciał swój własny, katolicki?
Czekam na opinie, może zrobimy zrzute na sadolu i pierdolniemy katedrę z Penerem jako biskup?



Trzeba by pewnie też kopsnąć z 5k biskupowi za poświęcenie tego budyneczku . Przynajmiej pamiętam że jak u mnie w mieście biskup święcił orlika to powiedział sobie właśnie 5 tyś . No ale w sumie w polandii wolą dołożyć mafi niż kupić jakieś żarcie dla schroniska lub jakieś miśki dla dzieci z hospicjum .
Zgłoś
Avatar
Kemotz 2012-07-06, 21:31
@Jaszczuro
Tak szczerze to akurat dowcip BongMana był lepszy niż Twój o BongManie... Dostajesz za niego niematerialną dziure po piwie, anty piwo.
Zgłoś
Avatar
Koivu 2012-07-06, 21:35
Kiedyś była taka akcja, że ludzie przebrani za nowych duchownych na parafii, kase od starszych osób podpierdalali. Dlatego teraz jak ksiądz nowy przychodzi to 'obchód po wierzących' robi razem z dotychczasowym kapłanem albo zostaje przedstawiony na mszy.

Nie jestem księdzem. Tak kiedyś wyczytałem poprostu.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-06, 21:43 1
Co do księży to są na pewno ci z powołania i cwaniacy, co nie zmienia faktu, że są trybikami w wielkiej maszynie do zarabiania kasy...
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-07-06, 21:46 6
Zaczyna się hejtowanie religii po raz enty... chrześcijaństwo (wszystkie dziwne odłamy)- chujowe, islam- chujowy, buddyzm- wielki chuj itd. itp. Kurwa, wielcy ateiści, a święta chrześcijańskie obchodzą, do kościoła zapewne popierdalają jak im matulka każe, żaden z hejtów aktu apostazji nie dokonał. Szkoda gadać
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-07-06, 22:01 1
ru_ziolo napisał/a:

A ty znasz chociaż jakiegoś księdza ?
Czy tylko tego który jest twoim ojcem ?


zart prosto z gimbazjum ;x
Zgłoś
Avatar
januszek73 2012-07-06, 22:02 11
P@N K@C napisał/a:

Kurwa, wielcy ateiści, a święta chrześcijańskie obchodzą, do kościoła zapewne popierdalają jak im matulka każe, żaden z hejtów aktu apostazji nie dokonał. Szkoda gadać



Ostatni raz byłem chyba ze 4-5 lat temu. Jestem ateistą.
Co do apostazji - nie muszę tego dokonywać. Skoro nie uznaję boga i kościoła, to nie muszę się z tego burdelu wypisywać. To byłby tylko akt mojej słabości i chęci udowodnienia czegoś. I co z tego, że nadal mam akt chrztu w parafii? Nie czyni mnie to katolikiem, tak samo jak spanie w garażu nie czyni mnie mechanikiem. I po ostatnie - mam chrzest tylko przez durnowaty zwyczaj - wbijania do łba wierzeń swoim dzieciom w wieku, w którym nawet nie wiedzą kiedy srają, a kiedy ssą cyca.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-07-06, 22:22
jaczuro napisał/a:

Czekam na opinie


Ty kurwa lepiej na warna czekaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie