18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Leothyr 2012-06-17, 23:13
Kurwa tyle białka zmarnował
Zgłoś
Avatar
Prezioo 2012-06-17, 23:21 4
A tam pierdolicie , rejestrując się i oglądając sodola , powinniście akceptować szydzenie z :żydów,czarnych,rudych itp. oczywiście są granice ,ale to po prostu było zbyt słabe by się tym bardziej przejmować.
Zgłoś
Avatar
juki 2012-06-17, 23:37
To ten sam od tego burrito?
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-17, 23:40 17
Kurwa ludzie to tylko dwa jebane jajka, robicie afere jakby wam przyszedł do domu i wyjebał pół lodówki.
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-06-17, 23:46 8
Kurwa spinacie sie jakbyscie z caritasu byli
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-06-17, 23:49 2
trzyha3 napisał/a:

Głód w afryce nie jest tematem do szydzenia ani do śmiania się z tego. Bez przesady i chuj mnie to, że "to sadol"



Głód w Afryce jest przez działalność białego człowieka na terenie Afryki, wykorzystał co się dało i spierdolił do siebie. ; D
Zgłoś
Avatar
kocoor 2012-06-17, 23:50 1
abstrahując od tego zmarnowanego jedzenia,
ten filmik jest po prostu ch**owy...
Zgłoś
Avatar
R.G. 2012-06-17, 23:50 1
Sposób na głód i bezrobocie na świecie?
Niech głodni zjedzą bezrobotnych
Zgłoś
Avatar
Norbias 2012-06-17, 23:52 2
Szczerze w dupie mam Afrykę. Ważne, że ja mam co jeść. CO do Afryki raz taki ciekawy program był że dają im rybę a nie wędkę. Raz było ze dawali do Afryki dali ciągniki rolnicze, coś się popsuło to po prostu zasada typu "nie działa" i nie naprawiali. To dziwić sie że oni nic nie potrafią zrobić?
Zgłoś
Avatar
camperboy 2012-06-17, 23:52 10
Problem Afryki był szeroko poruszany i to, że panuje tam głód jest po części spowodowany głupota mieszkańców tego kontynentu. ONZ i inne pomoce humanitarne dostarczały i dostarczają im jedzenia, le chcą też ich przede wszystkich nauczyć jak wykorzystać tą pomoc.

Od dawna narody na całym świecie niosące pomoc Afryce próbują nauczyć murzynów za pomoca tzw "wędki i przynety" Masz narzędzie to naucz się go wykorzystać do upolowania jedzenia.

Ale większość ludzi jest dosłownie mówiąc kretynami, lub leniami albo skorumpowana i najzwyczajniej w świecie przeżerają wszystko co dostaną nie myśląc o tym jak wykorzystać pomoc by ta dawała profity w przyszłości. Bo po co skoro reszta krajów przyśle kolejny transport z jedzeniem? Zeżryjmy wszystko, sprzedajmy, Ameryka i Europa to frajerzy.

Więc nie pierdolić mi tu jacy oni są biedni.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-17, 23:55 1
Tak mi się przypomniało jak kiedyś spotkałem znajomą parkę a dziewczyna mojego kolegi znacznie przytyła. Mówię: trochę się Iwonie przybrało co? On: wiesz stary to po tabletkach antykoncepcyjnych Ja: gdyby po tych tabletkach się tyło to rozdawaliby je dzieciom w Afryce. Obraził się.
Zgłoś
Avatar
koozzi 2012-06-18, 0:02 1
już nawet pomijając aspekt moralny tego filmiku, ale to po prostu nie jest śmieszne
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-18, 0:03
Co za debil. Nie tylko w afryce nie mają co jeść.
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-06-18, 2:13
trzyha3 napisał/a:

Głód w afryce nie jest tematem do szydzenia ani do śmiania się z tego. Bez przesady i chuj mnie to, że "to sadol"


A gówno kurwa prawda. To jest SADISTIC kurwa i tu się z takich rzeczy szydzi. A 200 lat temu to co kurwa było w afryce jak nie bród, smród i ubóstwo? I kto się tym przejmował, pytam ja się? Kto w tamtych czasach organizował akcje charytatywne, zbiórki żywności, wysyłanie wody, misjonarzy i chuj wie jeszcze czego do "krajów potrzebujących"? Cała ta jebana otoczka wokół krajów, jak to mówią trzeciego świata to jeden wielki CHUJ nakręcany przez organizacje niby charytatywne. Prawda, fakt, w chuj afrykańców każdego roku umiera z pragnienia i głodu, ale ilu rocznie małych murzynów, w tej części świata przychodzi na świat? Zastanowił się ktoś kiedyś? Nie, że jestem rasistą czy kimś takim. Podobny problem pojawia się w krajach azjatyckich, gdzie są instytucje, które planują za Ciebie to, ile i czy w ogóle możesz mieć dziecko. A jeśli nie możesz a masz to Ci je zajebią, ostatnio gdzieś nawet pojawił się na ten temat artykuł, zmusili kobietę w 7mym mcu ciąży do aborcji. To całe pomaganie biednym i przeludnionym krajom to zwykła nagonka jest na klasycznych zjadaczy chleba jakim jesteś. To natura tak wymyśliła, żeby tam panował głód. Rodzi się ich od chuja i tylko najsilniejsze jednostki będą w stanie przetrwać, w innym wypadku świat zostanie zalany czarno-żółtą falą biedoty. Koniec.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-18, 10:10 2
Ciekawe ilu z was, obrońców głodujących dzieci w afryce, śmiało się, stawiało piwa przy kawałach o biedzie, głodzie i ubóstwie w afryce?
Z resztą chuja mnie obchodzi afryka, najpierw ogarnijmy własne podwórko, potem zainteresujmy się afryką czy jakimś innym zadupiem. Robią dzieci na potęgę, nie używają gumek (choć dostają je w ramach pomocy humanitarnej), rozprzestrzeniają HIVy, AIDSe i inne choróbska, ciągle się napierdalają między sobą, a my mamy im jeszcze pomagać... Idzcie wykopać studnię w sudanie czy adoptujcie jakiegoś murzina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie