18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
chudyzaq 2012-06-18, 11:22 1
trzyha3 napisał/a:

Głód w afryce nie jest tematem do szydzenia ani do śmiania się z tego. Bez przesady i chuj mnie to, że "to sadol"



Panikujesz .Przypomniał mi się kawał , wiecie co zrobić żeby dzieci w afryce nie chodziły głodne ?
Poupierdalać im nogi .
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-06-18, 12:03
Tak wygląda murzyn, którego przodkowie zostali złapani w siatkę i przywiezieni do ameryki.


A tak wyglądają murzyni pozostawieni sami sobie, aby rozwijać własny kraj, społeczeństwo i cywilizację:


W afryce tylko zeżrą to co im czerwony krzyż przywiezie, narobią się dzieci i krzyczą że są głodni... Trzeba ich zostawić samych, albo nauczyć zdobywać jedzenie, a nie przywozić gotowe. Wędkę, a nie rybę!
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-06-18, 12:31 2
trzyha3 napisał/a:

Głód w afryce nie jest tematem do szydzenia ani do śmiania się z tego. Bez przesady i chuj mnie to, że "to sadol"



ciota
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2012-06-18, 13:34
Się odzywają kurwa 'sadole' ..
Pierdolicie bez sensu i tyle, jest takie jedno przysłowie: 'Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz'. W Egipcie, też Afryka, też pustynie, a już przed tysiącoma laty dali rady, bez żadnych lodówek, kompjuterów, a już na pewno pomocy z zewnątrz i jakoś teraz głodu tam nie mają..
Zgłoś
Avatar
burzyk1992 2012-06-18, 21:12
@trzyha3 trzebabylo urodzic sie 500 lat temu i nie pozwolic europejczykom inwazji na afryke i spowodowania zacofania ich kontynentu o 100 lat!
Zgłoś