18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Wściekła małpa zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-12, 7:33 101
Jeden uczciwy murzyn co pracuje a się go nie szanuje.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-09-12, 7:46 3
Ale nie powinien się tak gorączkować, a właściwie, to nawet podziękować białemu, za to że śmieci, bo dzięki temu on ma pracę.
Jak by wszyscy wrzucali śmieci do koszy, to on i jemu podobni, byli by zbędni i gościu nie miał by pracy.
Zgłoś
Avatar
kolacz 2020-09-12, 7:51 39
Pomijając fakt że jest czarny to wkurwia mnie takie zachowanie. Chuj wie, co powodem jest takiej pracy ale chodzi chłop, robi swoje a jakiś czosnek przychodzi i pokazuje jaki to niego nie jest pan i władca bo zarabia pól funta na godzinę więcej...
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-09-12, 7:53 3
czarny rasista, do pieca z nim.
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-09-12, 8:09 4
Myślałem że tasakiem go pouczył
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-09-12, 8:37 34
Role się odwróciły, tutaj jestem za murzynem
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-12, 8:45 19
Kurwa ciągle takich zasrańców w różnym wieku spotykam co to kurwa hrabiemu za daleko zrobić dosłownie dwa kroki by wrzucić kiepa do kosza tylko pizd gdzieś przed siebie. Palacze to śmieciarskie kurwy. Dodajmy do tego stare kurwy co to jak ich przeżarty psiuncio zasra cały chodnik bo mu w trakcie "spaceru" (ciągnięcia po chodniku) z dupy sraka leci, to ta kurwa nigdy nie posprząta! Do tego te taki emłodociane łby co to chuja za jądra złapali i się po mieście wożą jacy oni fajni... zawsze pierdolną gdzieś opakowanie po kebsie czy inne badziewie choć dookoła śmietników pod dostatkiem. Dresiarstwa nawet nie wspomnę, bo oni uwielbiają obsrać swoje gniazdo - i ich miejscówki rozpoznaje się po hałdzie kiepów, górze puszek po harnasiach i energetykach oraz żwirku z potłuczonych fifek.

I na te kurwy taki czarnuch, któremu nawet chce się uczciwie pracować by się przydał - a jak która kurwa nie rozumie jak to być białym człowiekiem i zachowywać się jak biały człowiek to czarnuch ma prawo jebnąć w łeb, a potem jak facet wyruchać w dupsko, jak baba oblać gównem czarnego z murzynowa.

ps.kupiłbym sobie takiego murzyna, kurde robotny
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-09-12, 9:09 8
zawsze jak widzę , coś takiego to podchodzę i mówię grzecznie z troską " halo, przepraszam coś panu /pani wypadło, chyba banknot " W 90% przypadków ze zdziwieniem i taką samą grzecznością odpowiadają " Aaaa, nie . Proszę się nie martwić to tylko śmieć " Część mówi " Przepraszam , wypadło z kieszeni , nie zauważyłem " i podnosi.

Silverface napisał/a:

Ale nie powinien się tak gorączkować, a właściwie, to nawet podziękować białemu, za to że śmieci, bo dzięki temu on ma pracę.
Jak by wszyscy wrzucali śmieci do koszy, to on i jemu podobni, byli by zbędni i gościu nie miał by pracy.



Śmieci zawsze będą , czy wiatr wywieje , czy komuś przez przypadek coś wypadnie. Intencjonalne syfienie to zwykły brak kultury. Taki buc przyjdzie i nasra wszędzie : w autobusie , w pubie , w publicznym kiblu.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-09-12, 10:01 2
Jebana lewacka propaganda.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-09-12, 10:41
murzyn dopiero co odkrył że ludzie to kurwy i zdziwiony jest
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-12, 10:45 20
Może nie mam racji, ale jebie mi to ustawką.
Zgłoś
Avatar
froze_man 2020-09-12, 10:54 12
SupremeLeader napisał/a:

Może nie mam racji, ale jebie mi to ustawką.



tak, ustawka. pan porzadkowy ma przy sobie mikrofon (słychać go doskonale pomimo że kamerzysta jest daleko)
Zgłoś
Avatar
siedlik 2020-09-12, 11:02 5
Pranksterzy z Londonu.
Trollstation na youtube.
Zgłoś
Avatar
T................t 2020-09-12, 11:28
Silverface napisał/a:

Ale nie powinien się tak gorączkować, a właściwie, to nawet podziękować białemu, za to że śmieci, bo dzięki temu on ma pracę.
Jak by wszyscy wrzucali śmieci do koszy, to on i jemu podobni, byli by zbędni i gościu nie miał by pracy.


Rozumiem że to sarkazm. //Rzyganie//
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie