18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Stado małp wdarło się na UW
M................o • 2013-02-19, 20:17
Plemienne okrzyki - check.
Techniawa z komórek - check.
Tańce godowe - check.
Instynkt stadny - check.

Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-02-20, 21:02
Na pohybel czarnym!
Na pohybel czarnym i czerwonym!

Rzygać mi się chce jak czytam te wasze wypociny, ale eksperci jesteście to was zapytam - kto to jest lewak? poproszę definicję, ale taką co do której się wszyscy zgodzicie.
Bogi dadzą, zaczniecię się o ową definicję kłócić między sobą i chwila spokoju będzie.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-02-20, 21:04
I bardzo dobrze, czas najwyzszy walczyc z poprawnie polityczna lewica. Te pranie mozgu robione na kazdym kroku zasluguje na sroga kare.
Ale dzikie tance, przebrania za malpy nie pasuja do prawicy, maja u mnie - .
Zgłoś
Avatar
booore 2013-02-20, 21:13
smyndryl napisał/a:

kto to jest lewak? poproszę definicję, ale taką co do której się wszyscy zgodzicie.



może być:
"osoba wyznająca (często ostentacyjnie) skrajnie lewicowe poglądy i domagająca się ich realizacji bez względu na sytuację"

albo:
"element społeczeństwa (tzw. społeczeństwa cierń) występujący pojedynczo lub zbiorowo, popierający lewicę, homoseksualizm i Muzykę Przeciwko Rasizmowi. Zadaniem lewaka jest niszczenie naszej wspólnie budowanej i regularnie opijanej Polski! Kto nie jest z nami, jest lewakiem!"

Lewak - pełna definicja

W sumie też jestem ciekaw konsensusu
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-02-20, 21:18
Do autora tematu:
Za tych faszystów/bandytów w tagach powinieneś dostać srogi wpierdol i kaktusa w dupę.
Skoro lewica nazywa Narodowców faszystami (niesłusznie), to my powinniśmy was nazywać komunistami/bolszewikami (bliższe prawdy)
Każdy szanujący się Patriota gardzi faszyzmem, a w szczególności komunizmem, natomiast duża część z was dumnie chodzi w koszulkach z wizerunkami che guewary, lenina i innych gwiazd systemu, który wymordował grube dziesiątki milionów ludzi w dość krótkim czasie
Zgłoś
Avatar
KoTu 2013-02-20, 21:22 2
prawiczki i lewaki jeden chuj...

W tym przypadku maski z małpami w pełni oddały poziom zgromadzenia.
Prawdą jest, że prawica jest znacznie bardziej agresywna, często wypowiadanie opinii na "dyskusjach" kończy się wyzwiskami, agresją fizyczną itp zamiast najzwyklejszym dialogiem.

Żeby nie było, że jestem jakimś lewicującym czymśtam... uważam, że islam jest najgorszym gównem z całej grupy religi. Poprawnośc polityczna jest tak zdebilniała, że niedługo posiadanie innych poglądów czy wyglądu od promowanego będzie karalne.
Trzymam się prostej zasady "rób co chcesz ale nie ograniczaj wolności innych" (nie tyczy się to religii, która jest rakiem toczącym ludzki umysł i jak rak powinien być tępiony)
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-02-20, 21:27
Asaltis napisał/a:



"Jak to mawiał ojczulek", "jakim trzeba byc zjebem[...]", a potem szanujmy sie typowe lewackie zachowanie obrazac i w tym samym zdaniu mowic o szacunku. Dodaj cos o tolerancji jeszcze bedzie bardziej medialnie.

Raz sierpem raz młotem!!!



Widzisz dla głupoty i debilizmu nie mam tolerancji. Nigdzie nie ujawniałem swoich poglądów, więc wyluzuj, a jak tak Ci się to podoba i imponuje to tylko Ci współczuję.
Zgłoś
Avatar
KoTu 2013-02-20, 21:28
~Sklej napisał/a:


Skoro lewica nazywa Narodowców faszystami (niesłusznie), to my powinniśmy was nazywać komunistami/bolszewikami (bliższe prawdy)


niestety ok 50 lat pod reżimem komunizmu wiele zmieniło i słowa nie mają takiej samej mocy.
Osobiście jestem zdania, że niemiecki nazizm zrobił mniej krzywd niż komunizm.
Dla mnie zawsze Stalin będzie gorszy od Hitlera (Hitler przegrał wojnę PR'ową )
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-02-20, 21:32 1
Bydło i tyle.
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-02-20, 21:41 1
Kurwa... szczerze to nawet nie wiem co to ta lewica ani prawica. Jaka miedzy tym roznica, o chuj chodzi w ogole? Bydlo to bylo, wtargnelo to cos na uczelnie, wydarlo morde i "narobili 5 rewolucji". A pedaly niech sie tam rzna po katach w domu po cichu. Wszyscy sobie na sile lubia utrudniac zycie
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2013-02-20, 21:50
@up jak skończysz ileś naście lat to będziesz widział różnicę.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-02-20, 22:04
@up - ale chuj cię boli kto się z kim rżnie po kątach ?
Zgłoś
Avatar
Maruas 2013-02-20, 23:14
Do tego co dodał ten post: Chuj Ci w ryj lewacki wieśniaku ! Ci ludzie zachowując się jak na filmiku pokazali co myślą o całym śmieciowym UW, który robi spotkania z lewakami a na RN i ich popleczników chuja wykłada...

Do admina co to dodał na główną: nim coś wrzucisz to zweryfikuj to człowieku a jak popierasz wrzucającego to wielka murzyńska Ci w zad a druga w ucho...

GNLS !!!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-02-20, 23:16


samo się dodało po uzyskaniu 15 piw więc
Maruas napisał/a:

wielka murzyńska Ci w zad a druga w ucho...


cokolwiek to miało być
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-02-21, 0:45 3
Maruas, jakbyś chociaż się na to UW dostał, to może byłbyś bardziej ogarnięty...

A nie, sorry, małp nie przyjmują.

GNRS
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-21, 0:52 1
Paulz napisał/a:

Jedne media twierdzą iż był to „zmasowany atak i wywarzanie drzwi”


No, jak media twierdzą, że było wywarzanie, to chyba wiedzą co mówią. Te media...

smyndryl napisał/a:


Rzygać mi się chce jak czytam te wasze wypociny, ale eksperci jesteście to was zapytam - kto to jest lewak? poproszę definicję, ale taką co do której się wszyscy zgodzicie.
Bogi dadzą, zaczniecię się o ową definicję kłócić między sobą i chwila spokoju będzie.

Służę definicją, na którą na pewno sie wszyscy zgodzą...

Lewak – duży sztylet o rękojeści zamkniętej trzymany (jak nazwa wskazuje) w lewej dłoni, używany zarówno do parowania i blokowania nadchodzących ciosów jak i do wykonywania ataków, gdy nadarzy się ku temu okazja. Wykorzystywano go w parze z rapierem lub szpadą (czasem też wykonywany w parze z bronią główną). Wykształcony w Europie Zachodniej w czasach renesansu, używany do XVIII w. (w Polsce nieużywany). Typowy lewak miał duży jelec i ochronę dłoni w postaci wygiętej, trójkątnej blaszki, często zdobionej perforowaniem lub grawerowaniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie