18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
trzeci41 2015-04-21, 11:52 1
Na chuju się zna starbuck's ma najlepszą kawe na świecie ... z karmelem,lodami,bitą smietaną no co trzeba więcej
Zgłoś
Avatar
GKC 2015-04-21, 12:28 55
trzeci41 napisał/a:

no co trzeba więcej


Może gustu?
Zgłoś
Avatar
aleleble 2015-04-21, 16:37
Ale tak na serio,to po co chuj on tutaj przyjechał?
Zgłoś
Avatar
Odmurzyniacz 2015-04-21, 18:35
Masochista jakiś...
Zgłoś
Avatar
wudun 2015-04-22, 0:00 13
trzeci41 napisał/a:

Na chuju się zna starbuck's ma najlepszą kawe na świecie ... z karmelem,lodami,bitą smietaną no co trzeba więcej



Chyba nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem albo rozumiesz to o chcesz. Jasno określił: jak tu przyjechał była pyszna kawa teraz jest starbucks(cytat: za dużo, za drogo, gówniana kawa).
Zgłoś
Avatar
Patriota93 2015-04-22, 0:14 2
Trzeci sie podnieca bo hamerykanska kawa bez smaku.. poszedlbys i napil sie normalnej kawy ziarnistej, zaparzonej wrzatkiem w filizance na rynku, ktora pachnie jak kawa i tak smakuje.. a nie gowna z mszyny.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 0:16
Ale wciąż jest dobra kawa w Polsce. Więc ja nadal nie rozumiem, kto tam zapierdala? Pierdolenie o niczym.
Zgłoś
Avatar
kuba149 2015-04-22, 0:17
ten typ jest jak ten starbucks, o którym mówi, zabawny tylko temu, że jest amerykańcem, ja podziękuję
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-04-22, 0:27
kuba149 napisał/a:

ten typ jest jak ten starbucks, o którym mówi, zabawny tylko temu, że jest amerykańcem, ja podziękuję

jest 4 lata na sadolu i ma 4 tematy z czego 2 suchary ..ja podziękuję
Zgłoś
Avatar
Clematis 2015-04-22, 1:18 2
Kolejna spierdolina podniecająca się ilością tematów. Zdechnij.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-04-22, 1:37
Clematis napisał/a:

Kolejna spierdolina podniecająca się ilością tematów. Zdechnij.


to po chuj zakładasz konto jak nic nie chcesz wnieść jebany PasoŻydzie ?!
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 6:28
Jebie po deklu chuju niedorobiony? Z chujowego kondoma wykapany? Dziecko prymitywa i dziurawego. Szanuj się szmato. Samego siebie szanuj szmato. Zacznij od zmiany nick'a skurwielu z wiochy. Miłego dnia popierdolcu, byle ci wystarczyło na eski, mama po szkole doładuje.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2015-04-22, 8:02
Byłem na pace kilku krotnie i są tam naprawdę zajebiste kabarety, standup'owcy dlatego nie rozumiem dlaczego w publicznej są pokazywane cały czas te same gnioty.
Ruciński się przebił na chwilę,(widziałem go w półfinale w Rotundzie) ale szybko zniknął.
Jak kurwa widzę kabaret Neonówka, Młodych Panów czy Łowcy.B to mnie kurwica chce strzelić. To jest tak hujowe i żenujące że mnie na wymioty bierze.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-04-22, 8:43 1
Odmurzyniacz napisał/a:

Masochista jakiś...



Masochista powiadasz...



wormgoro napisał/a:

Byłem na pace kilku krotnie i są tam naprawdę zajebiste kabarety, standup'owcy dlatego nie rozumiem dlaczego w publicznej są pokazywane cały czas te same gnioty.



Z tego samego powodu mamy ciągle tych samych polityków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie