18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
_................_ 2012-01-23, 15:43 3
Kurwa co jakieś radio robi z mózgami starych ludzi. To ma być kurwa katolickie radio? To mają być ci wielcy miłosierni katolicy? To zwykła banda zdebilałych starców, którymi ktoś kieruje. Najpierw wyłudzali od nich pieniądze, a teraz pierdolą im mózgi, twierdząc że dookoła tylko żydzi, masoni, a radio ma morde(czy jakoś tak) to jedyna słuszna droga dla prawdziwego polaka katolika. Powinni to całe radio rozpierdolić, majątek odebrać i rozdać biednym (w końcu podobno na to szły pieniądze), a starych ludzi wysłać do psychiatry.
Zgłoś
Avatar
chrisu1988 2012-01-23, 16:24
radio maryja... i przypominamy nasz numer konta... co kilka minut... zeby mochery nie zapomnialy
Zgłoś
Avatar
W................a 2012-01-23, 17:31 8
A po co się denerwujecie? Są starzy, niedługo umrą i po kłopocie.
Zgłoś
Avatar
pjetja 2012-01-23, 19:15
aż grzechem jest że wujek Adolf nie zaserwował im gazowej inhalacji za młodu . i jak tak to w autobusach złamasy szopke odwalaja ze ledwo co ustoją 2 przystanki i gadaja jaka to młodzież nie jest a jak tvn widza to kurwa wigoru dostają .
Zgłoś
Avatar
MetaLina 2012-01-23, 19:35 1
ale pojeby, czciciele Matki Boskiej "Królowej Polski"..., która była bardziej Żydówką niz wszystkie te fau eny tego świata...
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2012-01-23, 20:51
Powiadam wam ... ODSTĄPCIE !!!
Zgłoś
Avatar
stone_cold132 2012-01-23, 23:55
Kurwa, wściekłe psy
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-01-24, 0:22
Głębokiej wiary! hahahahaha

Chyba głębokiej kieszeni...
Zgłoś
Avatar
szczurto 2012-01-24, 0:30
Szkoda słów na tego złodzieja..... i na te stare baby...
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-01-24, 0:35
Prawdziwie i kurewsko sadystyczny filmik.
Spełnia idee Sadistica w 120%.
Chociaż, kurwa, strasznie ciężko mi uwierzyć, że tacy "ludzie" naprawdę istnieją.
RM i TR zrobili im niezłe gówno w głowie.
Zgłoś
Avatar
Bialy_Mis 2012-01-24, 0:43 1
ja w sprawach polityki jestem strasznie "zielony", ale wkurwia mnie przeokropnie, że większość moich rówieśników, którzy znają się na polityce nie bardziej ode mnie wypowiada się w tych tematach i zawsze to Kaczor jest chujowy i Tusk może nie jest najlepszym premierem, ale sto razy lepszym od Kaczora. A dlaczego ? Bo wchodzi w dupę Rosji i UE ? Bo powiedzieli tak w telewizji i napisali w Gazecie Wyborczej ? Osobiście jeśli miałbym wybierać miedzy Tuskiem, a Kaczorem wybrałbym tego drugiego. Za Kaczorem nie przepadam, ale go toleruje za to Tuska już nie ! Jarek był kiedyś spoko całkiem tylko mu trochę po Smoleńsku odjebało,a po wyborach to już kompletnie, ale i tak byłby lepszy od Tuska. I żeby nie robić za bardzo offtopa to Rydzyk całkiem cwany jest. Wybrał target, którym łatwo manipulować i Maybaha( nie wiem jak to się pisze) ma/miał. Czekam na hejty za Kaczora.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-01-24, 0:49 2
@antyzog jesteś moim bohaterem na sadisticu wśród tych platformianych lemingów zapatrzonych w tvn
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-01-24, 0:53 3
Jakby mi taki stary kutas uderzył w taką drogą kamerę, to bym go kurwa napalmem pogonił..
Okej.. Gówno bym zrobił, tylko by mi ciśnienie skoczyło. Tak jak teraz..

Najśmieszniejsze jest to, że ci ludzie uważają się za wierzących. A oni z tą wiarą w rzeczywistości nie mają nic wspólnego.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-01-24, 1:01 2
Najgorsze jest to, że oni którzy kochają Boga i nienawidzą Hitlera mówią identycznie jak ON, Raus ? Żydy ? Komuchy ? Tu coś jest nie tak, nie popieram ani Tuska Ani Kaczora ale to co już Ci Panowie wyprawiają, jeden z drugim to zakrawa o samogwałt, jeden gorszy od drugiego i doprowadzają Polskę do UPADKU, to jest jakieś kurestwo !! chciałbym normalną przyszłość ale widzę że Ciężko będzie ...
Zgłoś
Avatar
derm1 2012-01-24, 1:02 1
Międzyrzec Podlaski... Kurwa, gdzie ja mieszkam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie