18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
jinrey 2012-01-24, 1:06 2
Prawdziwi chrześcijanie, przepełnieni miłością i miłosierdziem dla bliźnich. Pragnących pokoju, pokory. Ludzie przebaczający wrogom. Piękni chrześcijanie ;]
Zgłoś
Avatar
C................l 2012-01-24, 1:09 1
Ja pierdolę trole kaczyńskiego opanowali sadola A i żeby nie było Tusk jest chujowy ale przynajmniej mam pewność że mi pod blokiem pomnika zimnego kartofla nie postawią. A swoją drogą SPkicksass ile prezes Ci płaci za te słodkie pierdy? A jak sypiesz tą propagandą na innym forum to dostajesz podwójnie? I gdzie mogę się zapisać ?
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-01-24, 1:09
Kurwa jebane mohery i katole. Przecież oni zachowują się jak dzicz.

tapsik@

Kaczor już raz został premierem i Polacy mu podziękowali bo się nie nadawał. Tusk może nie jest super, ale za to jest zdrowy na umyśle, nie to co kaczyński, który kompromitował nas na arenie międzynarodowej i ciągle kogoś inwigilował. I nikomu w dupę nie włazimy, ani Rosji ani UE. A co do UE to dostajemy od nich mnóstwo pieniędzy na rozwój. Jesteśmy tak naprawdę największymi beneficjentami ze wszystkich krajów członkowskich jeśli chodzi o dotacje. Radzę poczytać trochę na ten temat, bo niewiedza co niektórych aż razi w oczy.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-01-24, 1:18 4
@up

Ale Kaczynski jakim by nie był premierem miał honor. Zjebał sprawę, więc zrezgnował z premierowania po 2 latach. Tylko sam fakt tego, że dobrał kiepskich koalicjantów, przyczynil się do tego, że Polacy go postrzegają go teraz jako świra. Szczerze mówiąc mieli potencjał , żeby coś zrobić, ale w pewnym momencie zjebali po całości.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-01-24, 1:20 1
Jest na to lekarstwo...
Zgłoś
Avatar
ejpi 2012-01-24, 1:20 5
Najlepszy komentarz napisał/a:



No raczej nie

Cokolwiek by nie myśleć o TVNie z całą pewnością nie ma nic wspólnego z masonami, Żydami i diabłem.
Na youtube ktoś napisał, że ci z filmiku to gestapowcy w beretach. Patrząc na poziom ich nienawiści, antysemityzmu i skrajnego zidiocenia trudno się z tym nie zgodzić.
Peace.


-Walter twórca tvnu, kumpel jednych z najwiekszych szumowin tzw komuny czyli kiszczaka i urbana. pan walter specjalista od propagandy miał mieć zapewniony stołek na stanowisko głównego konsultanta w planowanym zespole propagandowym, mającym poprawić wizerunek służb: SB, MO, ZOMO. Jak największe szumowiny komuny jest pochodzenia żydowskiego.
- Michnik brat zbrodniarza komunistycznego ukrywajacego sie w Szwecji. Również pochodzenia żydowskiego.
- Co do masonerii to bardzo delikatny i ośmieszany temat. Loże istnieją ale nie ma co przypisywać całego zła świata. Tym starym ludziom pewnie chodzi o Wielki Wschód Francji. Loża ta uważana jest za masonerie ale prawdziwa masoneria jest apolityczna i każdy jej członek musi wierzyć w Boga (niekoniecznie chrześcijańskiego ,najczęściej członkowie sa deistami). Natomiast WWF nic innego nie robi to bawi się w polityke lewicową (tolerancja, kosmopolityzm i inne dzisiaj modne dogmaty) TVN również wyznaje podobne postępowe idee może stąd ci ludzie wzięli związek tvnu z masonerią.
-naprawdę nie widzicie że słowo antysemityzm jest nadużywane?
- cytat z 1946 roku z doktryny Stalina: Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-24, 1:22
Ja pierdole... ten kraj sięga dna.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-01-24, 1:29
scotpila napisał/a:

Kurwa jebane mohery i katole. Przecież oni zachowują się jak dzicz.

tapsik@

Kaczor już raz został premierem i Polacy mu podziękowali bo się nie nadawał. Tusk może nie jest super, ale za to jest zdrowy na umyśle, nie to co kaczyński, który kompromitował nas na arenie międzynarodowej i ciągle kogoś inwigilował. I nikomu w dupę nie włazimy, ani Rosji ani UE. A co do UE to dostajemy od nich mnóstwo pieniędzy na rozwój. Jesteśmy tak naprawdę największymi beneficjentami ze wszystkich krajów członkowskich jeśli chodzi o dotacje. Radzę poczytać trochę na ten temat, bo niewiedza co niektórych aż razi w oczy.



Faktycznie, jest zdrowy na umyśle bo troszczy się bardziej o siebie i ma w dupie społeczeństwo. Jak na polityka, premiera przystało Tak. btw jakieś plusy rządów Tuska i minusy rządów Kaczyńskiego, czy tak tylko piszesz bo tak mowili w TV, szkole czy było napisane na jakimś rzetelnym portalu?
Ktoś kiedyś napisał (tu na forum), że jeśli ktoś myśli o tym, że żydzi nie są problemem polski, to jest albo żydem albo omamionym przez TV motłochem. Niestety prawda, żydokomuniści podzielili się naszym krajem przy okrągłym stole i nieprędko (o ile w ogóle) odpuszczą. Tak w ogóle to Poniatowski pedał całą Polske sprzedał.

A i żeby było w temacie, to bydło w chuj, ale bądźmy dobrej myśli, pokolenie rydzyka kiedyś umrze
Zgłoś
Avatar
yohnell 2012-01-24, 2:02 1
Jak dobrze że jestem ateistą... Moje sumienie jest czyste, nie obchodzi mnie kto w co wierzy, i szanuję drugiego człowieka za jego poglądy, pod warunkiem że nie wtrąca się w moje i pozwala mi żyć wg swoich przekonań.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-01-24, 6:13 1
tvn masoni żydzi!! a co dzisiaj leci?

yohnell ateista z komunią chrztem i bierzmowaniem, a nie pewnie jeszcze nie masz bierzmowania, co się pod ateiste podszywasz, pokaż że masz jaja i się wypisz z kościoła, ja tak zrobiłem i ksiądz całym swoim miłosierdziem i miłością do bliźniego rzucił na mnie klątwę strasząc piekłem i potępiając, wyzwał od wyznawców szatana kurwując pod nosem, amen i chuj.
Zgłoś
Avatar
contracts 2012-01-24, 8:16
Polski patriota niemiec katolik nienawidzący żydów, Jezusa to by pewnie teraz do gazu posłał (był żydem jakby ktoś nie wiedział)
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2012-01-24, 8:20 1
nie popieram tego ale jak widzę co się dookoła mnie dzieje to się zastanawiam jak można być tak pierdolniętym i jeszcze to tolerować.... paliwo po 6 zł, vat 23% ewa kopacz show, acta, zakaz zgromadzeń, 6 mld pożyczki dla jebanych nierobów greków.... a najlepsze jest to że większość kretynów daje się nabrać na PR rządu i myśli że tak musi być. Całe szczęście że nie płace ani złotówki z moich podatków na ten syf.
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-01-24, 8:37
Najlepszy i tak jest mocherek na końcu filmu, którym im pojechał od "polaków"
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-01-24, 9:22 1
katolicy to najwięksi hipokryci... pomijając fakt że Jezus był żydem i pierwsi chrześcijanie przeszli z wiary judaistycznej na chrześcijaństwo, można zauważyć wiele podobieństw w zachowaniu współczesnych żydów i katolików np. jak z wiary zrobić biznes, głoszenie że tylko ich wiara jest jedyną prawdziwą i że "bóg" wybrał ich lud do zbawienia, a wszyscy inny to poganie... można by tak długo wymieniać...

nie mam na celu obrażania nikogo, po prostu piszę jak ja to widzę
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-01-24, 9:24 1
Ciekawostka socjologiczna: wraz z falą nienawiści do Tuska i ACTA młodzi internauci zaczęli wyzywać starsze osoby od fanek Tuska, i że głosowały na PO. Te same babcie które wcześniej wyzywali od fanek Kaczora.
W sumie nie byłoby to takie dziwne. W środowiskach żuli najbardziej starych zgredów wyzywają i biją młodsi bezdomni. Może ze strachu, że też tacy będą?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie