18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kaiel 2012-01-23, 13:06 34
przecież prawdę ludzie mówią !
Zgłoś
Avatar
N................k 2012-01-23, 13:07 2
Ostatni facet to ten co wróży z dup!!!
Zgłoś
Avatar
N................z 2012-01-23, 13:12 15
kaiel napisał/a:

przecież prawdę ludzie mówią !



No raczej nie

Cokolwiek by nie myśleć o TVNie z całą pewnością nie ma nic wspólnego z masonami, Żydami i diabłem.
Na youtube ktoś napisał, że ci z filmiku to gestapowcy w beretach. Patrząc na poziom ich nienawiści, antysemityzmu i skrajnego zidiocenia trudno się z tym nie zgodzić.
Peace.
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-01-23, 13:14 25
Trochę śmieszne ale w tym co mówią o tvn to mają dużo racji. Żyduchy śmierdzące czosnkiem na polecenie Tuska.

Poza tym syjonizmem z tvn bije na kilometr.
Zgłoś
Avatar
PingwinPorywacz 2012-01-23, 13:16 2
I to całe zajebane radio i ten cały tvn to dno przekazujące ludzią kłamstwa i nic więcej !
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-23, 13:21 13
antyzog napisał/a:

Trochę śmieszne ale w tym co mówią o tvn to mają dużo racji. Żyduchy śmierdzące czosnkiem na polecenie Tuska.

Poza tym syjonizmem z tvn bije na kilometr.


Dowody albo zamknij ryj.
Zgłoś
Avatar
mateuni007 2012-01-23, 13:24 53
Przeciez Jezus był żydem, ja juz nie wiem w co Ci sluchacze wierza
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-23, 13:31 12
Cytat:


No raczej nie

Cokolwiek by nie myśleć o TVNie z całą pewnością nie ma nic wspólnego z masonami, Żydami i diabłem.
Na youtube ktoś napisał, że ci z filmiku to gestapowcy w beretach. Patrząc na poziom ich nienawiści, antysemityzmu i skrajnego zidiocenia trudno się z tym nie zgodzić.
Peace.



no jezeli masonami nazwac grupe w chuj bogatych bankierow, ktorzy sie po kryjomu spotykaja raz czy dwa razy do roku i decyduja nad polityka swiatowa, z ktorych niektorzy sa zydami niektorzy nie, to tvn ma calkiem sporo wspolnego z masonami, gdyz broni ich interesow, konkretnie przez wmawianie ludziom, ze wielosetmiliardowe zadluzenie jest czyms normalnym tak samo jak podatek dochodowy i inne wymysly
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-01-23, 13:43 27
antyzog napisał/a:

Trochę śmieszne ale w tym co mówią o tvn to mają dużo racji. Żyduchy śmierdzące czosnkiem na polecenie Tuska.

Poza tym syjonizmem z tvn bije na kilometr.

Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-01-23, 13:54 2
Jak widze te stare pruchno kochające do śmierci rydzyka to mnie kurwica trafia .
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-01-23, 14:09 40
kosaplaymaker, a ty kurwa jesteś dumny z siebie, że właśnie wlepiłeś obrazek z karłem po to żeby zdobyć parę wirtualnych piw które są gówno warte? Nie jestem za PISem bo to nie jest partia która doprowadziłaby Polskę to prawidłowego stanu, ale jak mam wybierać mniejsze zło to i tak wole PIS. Jest tam o wiele więcej specjalistów od spraw gospodarczych (co powiedział o dziwo TVN, szkoda tylko że po wyborach) niż w PO. Tusk też zajebisty, jakiś typ nie będę szukał jaki to, chciał ministerstwo sportu a przez pomyłkę rudej kurwy dostał ministerstwo transportu i chuj, niema o tym zielonego pojęcia ale transport ogarnia. Jak PIS miał władzę to media jechały na nich że ja pierdolę, a PO odpierdala manianę to media są cicho a przynajmniej ciszej niż za PISu i nie można temu zaprzeczyć. Ja już kurwa wiem jakie jest wasze zdanie na mój temat za to że wole PIS, tylko ciekawe ilu z was zdaje sobie sprawę z tego że to zdanie nie jest wasze, tylko wykreowane przez media a wy tylko w to uwierzyliście. Choć nigdy na PIS nie głosowałem, to w przyszłych wyborach na pewno będę, choć nawet jakby chcieli, to mało będą mogli zrobić, po tym jaki burdel zostawi Tusk. Choć się naśmiewacie i wyszydzacie z tego co mówię jak i tak się z was śmieje, wyborcy PO, teraz tutaj będziecie zdychać z ciągle rosnącym VATem, i innymi podatkami. Marszałek miał racje naród idiotów, w normalnym społeczeństwie to już powinni tego rudego powiesić razem z kaczorem, choćby za aferę z pielęgniarkami.
SQT Jak się wie co to jest syjonizm i jak działa to można zauważyć że ok 80% programów tvn 24 ma w sobie jakiś syjonistyczny element.
Zgłoś
Avatar
A................t 2012-01-23, 14:30 6
w latach 40 ubiegłego wieku żył sobie pewien człowiek, który dokładnie wiedziałby, co z nimi zrobić...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-01-23, 14:44 2
UWAGA!

Babka z 0:42 to ta sama co mówiła "zalegilizować marihuanen" w innym filmiku



Nie moge dać niestety linka bo posta mi skasują ale na YT znajdziecie po wpisaniu "zalegalizować marihuanen" było na forum kiedyś.
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-01-23, 15:13
nasuwa się jedyne pytanie - czy tak się zachowuje katolik ???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie