18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
wyrwiszmat88 2012-01-24, 9:41 3
Mnie tam bardziej martwi młode pokolenie sympatyków PO , to dopiero kurwy są
Zgłoś
Avatar
mafiozo 2012-01-24, 10:01
Co za gołębie zajebane , stare trupochy won do grobów
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2012-01-24, 10:02
i wy się dziwicie że wiek emerytalny to 67 lat do 90 kazał bym zapierdalać by się staruchą od nudy we łbach nie pierdoliło zobaczcie sobie jacy zdrowi i silni ile agresji i siły w nich drzemie a kurwa jeszcze do lekarza pierwsi przejazdy autobusowe za free i większość jeszcze za jakieś bzdety rentę pobiera
Zgłoś
Avatar
No to ACTA 2012-01-24, 10:03
jak ja się ciesze że te stare popier..ce niedługo zdechną ze starości...
PS weźmy się wszyscy razem i napiszmy list do jakiejś organizacji typu al-kaida zeby przysłało kilku zamachowców i zajeb... tuska kaczora i ich ludzi, bo ja nie chce żyć w takim kraju jakim jest Polska, zjebanym przez komunę i komunę oraz komunę tuska
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-01-24, 10:52 1
Dziwne dla mnie jest, że kłucicie się o Tuska i Kaczyńskiego... Przeciez oni ewidentnie mają spoleczenstwo w dupie. Ktoś napisał, że Kaczyński nie włazi w dupe ruskim. Racja on ich prowokuje. A my jako światowa potęga militarna możemy sobie na to pozwolić. Tusk natomiast mami tych ludzi kłamstwami i tylko pozuje kurwa jak to zajebiście dzięki niemu kryzys wytrzymaliśmy. Ja pierdole. W Polsce od zarania dziejów jest kryzys. Nie ma lepiej w polsce, a było źle. I obawiam się, że lepiej nie będzie. Dlatego taka moja sugestia do wszystkich młodych. Spierdalajcie z tego kraju póki jeszcze możecie.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-01-24, 11:10
longlong7 napisał/a:

tvn masoni żydzi!! a co dzisiaj leci?

yohnell ateista z komunią chrztem i bierzmowaniem, a nie pewnie jeszcze nie masz bierzmowania, co się pod ateiste podszywasz, pokaż że masz jaja i się wypisz z kościoła, ja tak zrobiłem i ksiądz całym swoim miłosierdziem i miłością do bliźniego rzucił na mnie klątwę strasząc piekłem i potępiając, wyzwał od wyznawców szatana kurwując pod nosem, amen i chuj.



Ogólnie jestem bierzmowanym Ignostykiem.
O chrzest nikt mnie nie pytał, do komuni poszedłem bo myślałem, że to jest normalne a do bierzmowania poszedłem dla jaj. A może papier sie przyda jak się trafi jakaś dupa, która chce kościelnego. Dopóki kościół ma dotacje od państwa na którego płacę podatki, nie mam zamiaru się wypisywać z tej instytucji. Sami mnie do niej zapisali bez pytania mnie o zgodę, to niech sami mnie stamtąd wypiszą. Nie mam zamiaru dokonywać aktu apostazji, bo szkoda mi czasu na takie pierdoły jak fatygowanie się z dwoma świadkami i z droczenie się z klechą. Mam lepsze zajęcia. Wprowadzą podatek wyznaniowy, może wtedy pomyślę o apostazji.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-01-24, 11:13
stado zombie i nic więcej... pierdoleni fanatycy.
Zgłoś
Avatar
kosaza 2012-01-24, 11:14
Haha raus ! raus tu tylko miejsce dla polaków i zaczyna mówić po niemiecku no co za kurewska hipokryzja ;D
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-01-24, 11:20 1
Adirespect napisał/a:

w latach 40 ubiegłego wieku żył sobie pewien człowiek, który dokładnie wiedziałby, co z nimi zrobić...


Hitler? Toż to właśnie ultrakatol był.
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2012-01-24, 11:42
antyzog napisał/a:

kosaplaymaker, a ty kurwa jesteś dumny z siebie, że właśnie wlepiłeś obrazek z karłem po to żeby zdobyć parę wirtualnych piw które są gówno warte? Nie jestem za PISem bo to nie jest partia która doprowadziłaby Polskę to prawidłowego stanu, ale jak mam wybierać mniejsze zło to i tak wole PIS. Jest tam o wiele więcej specjalistów od spraw gospodarczych (co powiedział o dziwo TVN, szkoda tylko że po wyborach) niż w PO. Tusk też zajebisty, jakiś typ nie będę szukał jaki to, chciał ministerstwo sportu a przez pomyłkę rudej kurwy dostał ministerstwo transportu i chuj, niema o tym zielonego pojęcia ale transport ogarnia. Jak PIS miał władzę to media jechały na nich że ja pierdolę, a PO odpierdala manianę to media są cicho a przynajmniej ciszej niż za PISu i nie można temu zaprzeczyć. Ja już kurwa wiem jakie jest wasze zdanie na mój temat za to że wole PIS, tylko ciekawe ilu z was zdaje sobie sprawę z tego że to zdanie nie jest wasze, tylko wykreowane przez media a wy tylko w to uwierzyliście. Choć nigdy na PIS nie głosowałem, to w przyszłych wyborach na pewno będę, choć nawet jakby chcieli, to mało będą mogli zrobić, po tym jaki burdel zostawi Tusk. Choć się naśmiewacie i wyszydzacie z tego co mówię jak i tak się z was śmieje, wyborcy PO, teraz tutaj będziecie zdychać z ciągle rosnącym VATem, i innymi podatkami. Marszałek miał racje naród idiotów, w normalnym społeczeństwie to już powinni tego rudego powiesić razem z kaczorem, choćby za aferę z pielęgniarkami.
SQT Jak się wie co to jest syjonizm i jak działa to można zauważyć że ok 80% programów tvn 24 ma w sobie jakiś syjonistyczny element.



Hehehe nie tylko wyborcy PO będą "zdychać z rosnącym VATem" TY też
Zgłoś
Avatar
Grabbarz 2012-01-24, 12:49
sram na trwam i leje na tvn
Zgłoś
Avatar
flora 2012-01-24, 12:57 1
"ITI przegrało w Sądzie Macierewicz miał Rację mówiąc iż ITI stworzone zostało na Polecenie Czesława Kiszczaka oraz następnych komunistów oraz zostało przez rząd sfinasowane. Kazdy juz sie domysli w jakim celu."

Więc może śmierdzą i żydostwem ale zostali stworzeni przez SB.
Zgłoś
Avatar
Dynner 2012-01-24, 12:59 1
mateuni007 napisał/a:

Przeciez Jezus był żydem, ja juz nie wiem w co Ci sluchacze wierza


Zgłoś
Avatar
misza666 2012-01-24, 13:55
To jest straszne... Starsi ludzie z pozoru są spokojni opanowani, a to?
No kurwa, w takich starcach tyle hejtu...
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-01-24, 14:07
antyzog napisał/a:

kosaplaymaker, a ty kurwa jesteś dumny z siebie, że właśnie wlepiłeś obrazek z karłem po to żeby zdobyć parę wirtualnych piw



Tak, jestem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie