18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
adiemus36 2012-05-22, 12:29
Niestety, ale w Polsce by to nie wypaliło. Dlaczego ? Ano dlatego, że ochrona z FOSY zgarneła by wszystkie potencjalnie niebezpieczne dziewczyny ze sceny
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-05-22, 12:45
W moich oczach pedalsko wyglądają, choć pewnie mnie poprawią, że to jakiś transwestytyzm...



Ja bym się nie posunął do tego by zaruchać...
@EDIT
Ten wygląd tak odpycha, da się odczuć w muzyce, ale jakiś talent mają...
Zgłoś
Avatar
Shurty 2012-05-22, 13:11 1
Po pierwsze: Steel Panther mają na celu parodiowanie zespołów z lat 80' i glam rocka. Tak, to wszystko jest celowe i dlatego też się tak ubierają... Jak wiadomo połowa zespołów z tych lat tak się prezentowała, chociażby Poison. Po drugie: to jeden z najbardziej utalentowanych zespołów, jakie teraz działają (Feel The Steel - IMO, jeden z najlepszych albumów ostatnich lat, gitarzysta, zanim zaczął grać w zespole był profesorkiem na uniwersytecie muzycznym w US and A, a wokalista ma doktorat z literatury angielskiej...). Trzymają się zajebiście dobrze jak na 50 lat na karku i oby jak najdłużej potrzymali. PS. wszyscy mają podobno żony, więc...
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-22, 18:30
i wlasnie dlatego poszedlem droga rocka wystarczy Panowie pare riffow na gitarze i uwierzcie...to dziala )))))
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-05-22, 18:31
Wole braci figo fagot i ich parodie disco polo
Zgłoś
Avatar
razor 2012-05-22, 19:22
Glam rock był jest i będzie zajebisty. I Chuj
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-05-22, 20:38
kerror napisał/a:

Pamiętajmy panowie, nawet jeśli nie potrafimy śpiewać to nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się grać na gitarze


Kupisz sobie gitarę, nauczysz się grać 3 kawałki w 2 miesiące, potem zobaczysz w necie filmik jak 4-letni Azjata gra solo lepsze niż Slash, Buckethead czy Malmsteen, a resztę sam sobie dopowiedz.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-04, 15:34
Chyba Nosterek nie widział tego tematu
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-08-01, 11:36
Zgłoś