18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Stella Awards
paula666 • 2013-01-06, 13:38
Prawdziwa historia pani Stelli, usłyszana przeze mnie już dawno temu, wydawała mi się bardzo interesująca. Zaskoczyło mnie to, że owy wypadek może dostać tak duże odszkodowanie. Okazuje się jednak, że Amerykanie mają dużo innych pomysłów na otrzymanie sporej sumy pieniędzy. Przeczytajcie sami, enjoy

Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-01-06, 13:42
myślałem że tylko w 3 rp są sądy inne
Zgłoś
Avatar
Kalibur 2013-01-06, 13:43 7
Hamburgery sami sobie takie prawo wymyślili to niech teraz płaczą i płacą.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-06, 14:37 14
ja to tam chyba polecę na wakacje, wypierdolę się na ziemię we wszystkich fastfoodach pozwę ich i wrócę do kraju jako milioner.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-06, 14:38 8
Ja bym chciał wiedzieć jakie były uzasadnienia tych wyroków, bo to wszystko jest absurdalne.
Zgłoś
Avatar
opek92 2013-01-06, 16:30 6

W Polsce jest podobnie, ale nie na takie sumy i nie w sposób pozwalający zarabiać.
U nas, gdy ktoś nas napadnie a my spryskamy go gazem to pójdziemy siedzieć i pokryjemy koszty leczenia go biedak był uczulony. Pijany poseł przejedzie nas na pasach, dostaniemy grzywnę i dodatkowo musimy pokryć uszkodzenia samochodu. Tadam.

Przyjemnie się czyta takie absurdy, bo daje to do zrozumienia że są ludzie głupsi od nas, natomiast tego typu przypadki działają w obie strony, raz nam się uda wymusić milion zielonych za poparzenie sobie jaj kawą, a za drugim razem za to samo my płacimy 2 razy tyle bo umieścili już na kubku znaczek 'uwaga, gorące, nie stawiać na jajach' i bekniemy za wymuszenie, niszczenie wizerunku firmy i dziurę ozonową. Eh.
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2013-01-06, 18:06 9
Kurwa mać. Ten świat jest tak głupi że aż sie chce płakać. A sądy? chyba tam osły siedzą, takie same które wnoszą podania o te popierdolone sprawy -.-
Zgłoś
Avatar
dajerym 2013-01-06, 18:24
wy na pawdę wierzycie we wszystko co Wam się pokaże ?
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-01-06, 18:31 3
Jak dla mnie to w takich sprawach to sady sa debilami. Bo ludzie robia cokolwiek zeby tylko zarobic.
Ale sad powinien zarzadzic zwrot kosztow i jakas grzywne na cele dobroczynne temu co wniosl ten pozew.
Czyli Prokurator, Adwokat i Powod powinni dostac grzywne za zawracanie dupy sadowi i za brak mozgu.
Zgłoś
Avatar
kszysiek 2013-01-06, 20:14 1
a jak z tą kawą było naprawdę:
dailymotion.com/video/xlycjt_excerpt-from-2011-documentary-hot-coffee_...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-06, 20:17
Jaki z tego wniosek? Jak cię ktoś napadnie, albo włamie ci się na chatę, najlepiej delikwenta zajebać na miejscu. Od wyroku zawsze masz szansę się wymigać (silne wzburzenie, działanie w stresie, obrona konieczna), a przynajmniej nie będziesz musiał takiemu odszkodowania płacić.
Zgłoś
Avatar
VladimirTepes 2013-01-06, 21:31 4
Wniosek z tego taki, że nie należy wierzyc we wszystko, co się znajdzie w sieci...

stellaawards.com/bogus.html
Zgłoś
Avatar
oksi89 2013-01-06, 22:46
Czy wy w to wszystko naprawdę wierzycie?
Zgłoś
Avatar
honecker 2013-01-07, 0:55
Na szczęście same bzdury, WSZYSTKO to wymysły.
Niekiedy gdy sąd pierwszej instancji coś podobnego przyklepie, drugiej sięga po rozum i anuluje wyrok.

Słyszeliście o odszkodowaniach od firm tytoniowych, które miały płacić niekiedy po kilkadziesiąt milionów $$$, żaden koncern nie wykosztował się tak. Nie płacili wcale lub suma nie przekraczała chyba 800k (max)- śady odwoławcze i wynik ich reakcji na zbyt oczywiste idiotyzmy sędziów z małych hrabstw.
Zgłoś