18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Imm 2012-02-01, 0:25 2
Jak to łykną to myślałem, że sam zaraz bełta dam.
Zgłoś
Avatar
hxc 2012-02-01, 0:26 1
i tak nic nie pobije 'koktajlu' z potu preston'a :s
Zgłoś
Avatar
bartula 2012-02-01, 2:29 7
Steve-O i nie jego bąk
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-02-01, 10:41 6
kawał mi się przypomniał :
wchodzi gośc do baru i żebra piwo za darmo , barman nie chciał się na to zgodzić więc klient grozi ,że wypije zawartsość splówaczki , barman niewzruszony nnadal ma go w dupie.
Wkońcu gość łapie splówaczke wkurwionym głosem mówi ,że ma ostatnią szansę , lekko już obrzydzony barman nadal nie reaguje , no to chlup - pije pije zassał się jebany ,że aż cieknie mu po brodzie ,
barman już ciśnie w pory , prosi by ten przestał -dobra przestań już dam ci to piwo ,
ten nie reaguje pije dalej , siorbie to zapija ze smakiem kapie już po podłodze , nagle słychać głosńe mlaśnięcie i gość mówi - sory nie mogłem przerwać bo w jednym kawałku było
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-01, 11:09
Dick Dickerson... Ciekawe jak to jest nazywać się Chujem, synem Chuja...
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-02-01, 11:48
Kurwa jak się nie smiać przy tych debilach
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-02-01, 12:41
Steve-O dobry wariat. Jak widzę ten jego ryj i te oczy szaleńca, to morda sama mi się śmieje.
Zgłoś
Avatar
Draq 2012-02-01, 12:51
Ale hardkor. Steve-o rzyga w większości możliwych sytuacji w Jackass, w tym wydaniu Wild Boy's. Szacunek za kompletne zrycie mózgoczaszki
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-02-01, 13:19 2
to są prawdziwi bohaterowie a nie leszcze z powstania warszawskiego!!
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-02-01, 13:50 2
Miles87 napisał/a:

to są prawdziwi bohaterowie a nie leszcze z powstania warszawskiego!!



To, żeś kurwa teraz dojebał.. Zlinczuję Cie pierwszy zanim ktoś inny będzie musiał się wkurwiać komentując to.. Gdyby nie owi powstańcy to czy byś chciał, czy nie to byś musiał wpierdalać Szwabskie gówno i zapijać sowieckim moczem, więc kurwa ogarnij dupę!
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-02-01, 14:17 1
@up już się tak nie poczuwaj bo się zesrasz, patriotyzm jest dla ciemnoty ze spranym łbem przez szkołę i inne instytucje. W ogóle żal mi ludzi co na każdym kroku krzyczą hasła w stylu "nasi przodkowie to walczyli o naszą wolność pe pe pe pe"... no i chuj im w dupę za to, byli pojebani bo dali się wkręcić że należy zabijać innych ludzi bo ktoś na górze tak rozkazał. I to nie ma tak że jakaś strona jest winna bo wszyscy są wkręcani przez swoje władze że to oni mają racje. Chuj mnie obchodzi kto pierwszy zaatakował czy inne rzeczy, takiego czegoś jak wojna w ogóle nie powinno być.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-02-01, 14:25
Cudowne rozmnożenie. Więcej zwrócił niż wypił.
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-02-01, 15:22 1
Mom and Death napisał/a:

@up już się tak nie poczuwaj bo się zesrasz, patriotyzm jest dla ciemnoty ze spranym łbem przez szkołę i inne instytucje. W ogóle żal mi ludzi co na każdym kroku krzyczą hasła w stylu "nasi przodkowie to walczyli o naszą wolność pe pe pe pe"... no i chuj im w dupę za to, byli pojebani bo dali się wkręcić że należy zabijać innych ludzi bo ktoś na górze tak rozkazał. I to nie ma tak że jakaś strona jest winna bo wszyscy są wkręcani przez swoje władze że to oni mają racje. Chuj mnie obchodzi kto pierwszy zaatakował czy inne rzeczy, takiego czegoś jak wojna w ogóle nie powinno być.



Zasrani pacyfiści
Zgłoś
Avatar
palooza 2012-02-01, 16:02
Brakuje mi wildboyzów..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie