18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Sto lat kochana
~Velture • 2019-04-09, 8:45
Ten moment kiedy zdajemy sobie sprawę ile bab brało udział w przygotowaniu tego prezentu i żadna przez sekundę nie pomyślała

Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-09, 9:21 1
kupon do tindera odleciał jej
Zgłoś
Avatar
giorgio_armani 2019-04-09, 9:54
W środku był czek na 100 mln.
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-04-09, 9:57 1
No i Voucher na darmowy masaż .
Zgłoś
Avatar
H................l 2019-04-09, 10:32 29
Chuja się znacie... W środku był talon, na kurwę i balon!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-04-09, 10:52
Ech, te nasze kochane kobiety
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2019-04-09, 10:57 1
To był karnet na miesiąc sadistica premium
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-04-09, 11:55 16
Wina mężczyzn. 10/10 feministek potwierdzi.
Zgłoś
Avatar
klaser11 2019-04-09, 11:55
Było co było... i tak feministki tradycyjnie to spierdoliły
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-04-09, 12:14 4
polakwrocek napisał/a:

Wina mężczyzn. 10/10 feministek potwierdzi.


"logika feministek":
1) jak baby coś zrobią i spierdolą to wina facetów bo im nie pomogły szowinistyczne świnie.
2) jak facet coś spierdoli to wina faceta bo był szowinistyczną świnią i nie miał w zespole kobiety która by to zrobiła.
3) jak facet poprosi babę o pomoc to jest szowinistyczną świnią
4) jak baba coś spierdoli i poprosi faceta i on jej pomoże i nie spierdoli to jest szowinistyczną świnią bo jej pomógł.

No ale nie zapominajmy o słynnym: "Wszyscy faceci to świnie" oraz "Kobieta = mężczyzna" które są kwintesencją "LOGIKI" u nich.

Całe szczęście, że ja żyję w swoim zaścianku gdzie jeśli kobieta czegoś nie potrafi to zwyczajnie prosi faceta o pomoc a jak ja czegoś nie potrafię i wiem, że jakaś kobieta potrafi to ją poproszę o pomoc.
Wiem, wiem. Straszny ciemnogród i takie nienowoczesne.
Zgłoś
Avatar
Eleir 2019-04-09, 12:24 4
~Velture napisał/a:

"logika feministek":
1) jak baby coś zrobią i spierdolą to wina facetów bo im nie pomogły szowinistyczne świnie.
2) jak facet coś spierdoli to wina faceta bo był szowinistyczną świnią i nie miał w zespole kobiety która by to zrobiła.
3) jak facet poprosi babę o pomoc to jest szowinistyczną świnią
4) jak baba coś spierdoli i poprosi faceta i on jej pomoże i nie spierdoli to jest szowinistyczną świnią bo jej pomógł.
No ale nie zapominajmy o słynnym: "Wszyscy faceci to świnie" oraz "Kobieta = mężczyzna" które są kwintesencją "LOGIKI" u nich.
Całe szczęście, że ja żyję w swoim zaścianku gdzie jeśli kobieta czegoś nie potrafi to zwyczajnie prosi faceta o pomoc a jak ja czegoś nie potrafię i wiem, że jakaś kobieta potrafi to ją poproszę o pomoc.
Wiem, wiem. Straszny ciemnogród i takie nienowoczesne.



Myślę, że wszędzie tak jest tylko wszędzie na siłę w TV promują takich popierdoleńców. Proponuję nie ogladać tv oraz nie przeglądać gównonewsów typu onety/wp i świat tak naprawdę jest w miarę normalny.
Ostatnio wbiłem na RMF bo chciałem znaleźć kawałek, a tam artykuł, że jakaś niedojebana celebrytka znana z tego, że jest znana ma depresję, jak zje glutenową pizzę. Na szczęście komentarze na fb były dość racjonalne.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-09, 13:37
W tv są kanały filmowe,sportowe i popularno-naukowe też.Nie wiem skąd to myślenie,że za wszelką cenę musisz oglądać kanały informatyczne itp.
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-04-09, 14:43 1
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

W tv są kanały filmowe,sportowe i popularno-naukowe też.Nie wiem skąd to myślenie,że za wszelką cenę musisz oglądać kanały informatyczne itp.



Zgadzam się z Eleir, kanały filmowe - np. czarny wiedźmin, sportowe - np. zawody w których startuje chłop utożsamiający się z kobietą, i najlepsze popularno-naukowe - np. debaty o pedałach i ich prawach do posiadania dzieci i reszta gówna, to lepiej wcale nie oglądać, a jak już to filmy z czasów kiedy ludziom jeszcze nie odpierdoliło do końca...

I chyba nie informatyczne kanały, tylko informacyjne
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-04-09, 16:25 5
Jakoś mnie nie dziwi, że jest tam tylko jeden facet, za pewne nie mający pojęcia co jest prezentem.
Tylko baby mogą wpaść na tak debilny pomysł, bo tylko baby przywiązują wagę do tego w jakiej formie prezent jest zapakowany. Chłopy sobie zwyczajnie wręczają co kupili, bez tych zbędnych ceregieli.
To samo z żarciem. Na kto wymyślił instagramową modę wrzucania zdjęć jedzenia? No baby. Chłop dostaje talerz i to ma smakować. Nas się nie kupi wyglądem. Za to kawiarnie i restauracje zbijają fortunę na głupich kobietach, którym przystroją kawałek zwykłego ciastka i wołają za to dwa razy więcej.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-04-09, 18:23
Dobrze im tak, bez mężczyzn za daleko nie zajdą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie