18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
zdrowoyebne 2022-09-23, 21:55 2
co wy pierdolicie znow nagrywa na yt i robi wały na akcje charytatywne i wygyrywanie bmw
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-09-23, 21:59 12
Zwykły naciągacz, idealny idol patogimbazy.
Zgłoś
Avatar
zyciowyparkietbywasliski 2022-09-23, 22:01 16
0_rafiks_0 napisał/a:

Za ten krzyk juz powinien na glebie lezec i zalowac, ze pomylal o darciu mordy. Pierdolony atencjusz,



Tylko nie pierdolony! to jest gość z klasą ,który pomógł ponad 2 tysiącom osób w Polsce, w różnych, głównie ciężkich sytuacjach. Napisz mu to na FB przecież ma oficjalny profil, potem wklej tu , zobaczymy jaki jesteś figo fafo, hojrak, i wielki fofo
Zgłoś
Avatar
njminime 2022-09-23, 22:04 1
Jezus kurwa ja pierdole jak to ogladam to sie ciesze ze noe zyje w polsce serio ludzie
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-09-23, 22:12 8
Kamiknf napisał/a:

Ciebie już by j***li w kakał, także zamknij mordę i idź spać, już dawno bajki na TVP się skończyły



Nie rozsmieszaj mnie leszczu

zyciowyparkietbywasliski napisał/a:

Tylko nie pie**olony! to jest gość z klasą ,który pomógł ponad 2 tysiącom osób w Polsce, w różnych, głównie ciężkich sytuacjach



Pierdolony atencjusz. I moze nawet 1 mln osob pomoc. Nie zmieni to tego ze jest atencjuszem z zachwiana psycha.

kraskras napisał/a:

widzę , że jesteś synem ubeka



przestan patrzec w lustro
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-09-23, 23:01 8
Stomoga jest jaki jest ale w jednym miał rację "będzie pis was ruchal w dupe", jasnowidz
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2022-09-23, 23:06 11
Materiał stary z 2017, ale szkoda, że się chuj jebany nie wyhuśtał wtedy w celi. Niezrównoważony psychol. Służba więzienna strasznie pobłażliwa. Widać, że obsrane gacie mają. Gdyby to był zwykły luj, to by go natychmiast spałowali.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-23, 23:13 4
Stonoga jest więźniem politycznym. Znienawidzony przez cały pis
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2022-09-23, 23:23 8
Powinni pałować ile trzeba

zyciowyparkietbywasliski napisał/a:

Tylko nie pierdolony! to jest gość z klasą ,który pomógł ponad 2 tysiącom osób w Polsce, w różnych, głównie ciężkich sytuacjach. Napisz mu to na FB przecież ma oficjalny profil, potem wklej tu , zobaczymy jaki jesteś figo fafo, hojrak, i wielki fofo



Wstawaj. Zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2022-09-24, 0:48 4
Indywidualista napisał/a:

Spierdolił do Norwegii i nikt go nie może namierzyć? A co on kurwa James Bond czy po prostu nie mają nic na niego aby wystąpić o ekstradycję?



Pewnego kolegę spasłego z omzriku norwedzy nie chcą oddać, bo podał się za geja który jest prześladowany.
No jest prześladowany listem gończym.
Zgłoś
Avatar
outline 2022-09-24, 1:15 6
haha co się gimbusy jebane obsrały w komentarzach bo ktoś tam śmiał ich idola skrytykować

Ogląda się potem filmy z tym cymbałem krzykaczem stonogą, otoczka szczyli z liceum i potem te same larwy widać w komentarzach chociażby pod tym postem
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-09-24, 1:45
ale sie wkurwił zbysiu
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-09-24, 2:35
Co to za pierdolnik? I na takie gowno idą podatki ? Wychowca ? Dywanik? Co tam bachory odsiaduja ? Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-24, 2:58
Możecie wierzyć lub nie, ale w jednym z zakładów w którym on siedział (nie napiszę w którym ofc) mój wujek był wychowkiem i opowiadał jak stonoga płakał xD
Zgłoś
Avatar
Mariolek95 2022-09-24, 5:43 1
Przecież on w Polsce jest od wyjścia z pierdla
Indywidualista napisał/a:

Spierdolił do Norwegii i nikt go nie może namierzyć? A co on kurwa James Bond czy po prostu nie mają nic na niego aby wystąpić o ekstradycję?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie