18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-07-24, 11:28 8
Move bitch!
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=cEuU64Zt4B0[/YouTube]
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-24, 11:37 40
I tak powinno się traktować wszystkich gości, którzy przyjeżdżają nie znając kultury i obyczajów miejsca, do którego trafili.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-24, 11:51 83
@up
Tu nawet nie trzeba znać kultury i obyczajów tylko mieć iq powyżej ameby.
Ma jebaną barierkę i każdy kurwa mający więcej jak 2 zwoje mózgowe wie, że się nie przechodzi bo do czegoś one służą.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-07-24, 11:51 5
Dobrze zrobił. Stoi jak święta krowa i gapi się w obiektyw jak szpak w pizdę. Wielka pani w UK
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2018-07-24, 11:51 29
Cóż, z jakiegoś powodu jest tam sznur który ma odgradzać bydło. Może jakby był pod napięciem to by do niej dotarło, że nie może przez niego przechodzić.
Zgłoś
Avatar
Censored 2018-07-24, 12:06 3
Erutlev. Powiedz to tym dupkom pod Sejmem, którzy policję za barierki wysyłali
Zgłoś
Avatar
Marko89 2018-07-24, 13:54 6
Ehh żeby tak nasza policja mogła z kopa pociągnąć tych je*anych, KODomitów, nowośmiesznych innych POpapranych. Tamci też mają ciągoty ładować się za barierki jak ta elokwentna inaczej.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-24, 14:35 10
W internecie jest mnóstwo filmów jak turyści testowali ich wytrzymałość. Źle to się dla nich skończyło... Może śmiesznie się zachowują ale jak się im przeszkadza to zgodnie z procedurą wyjebie ci kolbą przez ryj i pójdzie dalej niewzruszony.
W przypadkach gdy ktoś dalej wkurwia strażnika może dostać bagnetem pod kichę albo po prostu go zastrzeli. To są prawdziwi żołnierze pilnujący królowej a nie maskotki dla turystów.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-07-24, 16:40 1
Brawo i piwo dla żołnierza z puchatą czapą
Zgłoś
Avatar
zakmen 2018-07-24, 16:42 4
@Abraxus

Kiedyś też w to wierzyłem. Jeżeli faktycznie zaczniesz szukać informacji na ten temat to okazuję się że nagle żadnych nie ma a jeżeli już są to na stronach które nie mają za grosz rzetelności. Tak na logikę wystarczy sobie uświadomić że anglistan to kraj w którym policja nie nosi ze sobą broni i zanim wezwą posiłki z gnatem proszą dziesiątki razy bandytę by zaprzestał swoich czynności. Teraz wyobraź sobie że w tym samym kraju jakiś pompon zabija natrętnego turystę. Coś tutaj nie pasuje prawda?

Tak sobie jeszcze przypomniałem podczas pisania że była jakaś sytuacja gdzie allahu niedaleko właśnie takiego strażnika biegał i dźgał ludzi na ulicy. Został on zastrzelony ale przez prywatnego ochroniarza lub ochroniarza z innego kraju (nie jestem pewny kto to był)
Zgłoś
Avatar
psylocybiusz 2018-07-24, 21:35 1
Oni mają broń, ale bez amunicji to raz,a i nie zdziwiłbym się gdyby bagnet był plastikowy. Tak jak napisał @zakmen policja tam nie nosi broni, to reprezentacyjna straż by miała ;>
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-07-24, 22:44 1
@marko leniwy jesteś jak na pisowskiego trolla
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-25, 7:43
zakmen napisał/a:

@Abraxus

Kiedyś też w to wierzyłem. Jeżeli faktycznie zaczniesz szukać informacji na ten temat to okazuję się że nagle żadnych nie ma a jeżeli już są to na stronach które nie mają za grosz rzetelności. Tak na logikę wystarczy sobie uświadomić że anglistan to kraj w którym policja nie nosi ze sobą broni i zanim wezwą posiłki z gnatem proszą dziesiątki razy bandytę by zaprzestał swoich czynności. Teraz wyobraź sobie że w tym samym kraju jakiś pompon zabija natrętnego turystę. Coś tutaj nie pasuje prawda?

Tak sobie jeszcze przypomniałem podczas pisania że była jakaś sytuacja gdzie allahu niedaleko właśnie takiego strażnika biegał i dźgał ludzi na ulicy. Został on zastrzelony ale przez prywatnego ochroniarza lub ochroniarza z innego kraju (nie jestem pewny kto to był)


Brytole mają bardzo skuteczną policję pomimo tego, że nie mają broni. Nasi im do pięt nie dorastają.
Prawo mają również bezwzględne i działające natychmiastowo. Policja nie nosi broni bo każdy patus wie, że jak dotknie policjanta i go złapią to mu wjebią taką drakońską karę, że wyjdzie z pierdla siwy o lasce.
Wyroki zapadają momentalnie. Nie ma 10 letniego procesu jak u nas.

Poszukaj dobrze w internecie filmików. Jest mnóstwo źródeł w których jest napisane, że gwardziści dostają do broni ostrą amunicję.
Zgłoś
Avatar
jeban 2018-07-25, 12:41
...Hahahaha jak ściera oburzona, szkoda że ryjem nie zajebała o chodnik.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie