18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Może ktoś zastanawia się jak wygląda przejazd alarmowy wozem strażackim przez miasto od środka. Jeden z ciekawszych filmików.



Dla niecierpliwych i tych co uważają, że zmarnują 6 minut cennego siedzenia przed komputerem ciekawe wydarzenia:
0:55 - inteligentne zachowanie kierowcy cysterny oraz kretyn z dostawczaka
1:28 - ciekawe przecisniecie się pomiędzy pojazdami*
2:04 - ciekawy przejazd przez rondo*

*obsadą wozu musiało nieźle rzucać a potem trochę pobujać jak się woda w zbiorniku przelewała. Kto nie jechał ciężarówką ten nie wie jak fajnie takie przechyły wyglądają

Od siebie dodam, że mam zawsze szacunek dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych (poza policją oczywiście bo oni to bez powodu jeżdżą alarmowo). Nie ma co się oszukiwać ale kierowca karetki czy też dużego wozu gaśniczego ma przej***ne zadanie, kiedy liczy się każda sekunda. W końcu to on odpowiada za szybkość podjęcia działań ratowniczych, czy gaśniczych a musi na miejsce dowieźć wszystkich w jednym kawałku. Polskie prawo też nie idzie im na rękę. Pomio tego, że pojazd niby jest uprzywileojowany to przy większości wypadków wina jest po stronie kierującego pojazdem 'uprzywilejowanym'.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-10-29, 14:22 43
Jedyna służba jaką darzę szacunkiem w Polsce.
Zgłoś
Avatar
joanit 2012-10-29, 14:22
kurwa taranem!!
Zgłoś
Avatar
r4f43ll 2012-10-29, 14:45 23
kierowcy dostawczaków to najwięksi idioci na drodze. niedaleko za nimi plasują się kierowcy pasatów 1.9TDi. Kto jeździ ten wie o czym piszę.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-29, 14:47
jest skill, piwko
Zgłoś
Avatar
gemini2009 2012-10-29, 14:49 2
Za strażaka zawsze dam browara.

:r4f43ll zgadzam się z Tobą, ale dodam jeszcze do tego kierowców BMW rocznik 1990 w LPG.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-29, 14:51 1
a już myślałem, że tak długo jechał, że zdążyło się ściemnić =o
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-10-29, 14:59
Na tym filmiku i tak widzę, że większość ludzi jest w miarę ogranięta, jak się zachować. To co czasami widzę na żywo w takich sytuacjach, to po prostu terror.
P.S. - ależ wkurwiające jest to dyndające chujostwo na górze.
Zgłoś
Avatar
qbann666 2012-10-29, 15:24 5
ja jestem ciekaw jak by to wygladalo u ruskich
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-10-29, 15:26 1
Dla strażaków zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
HejterZSamobrzegu 2012-10-29, 15:28
Autorze tematu chuj ci do tego czy policja jedzie na sygnale czy nie, u nich też liczy się każda sekunda, co byś zrobił gdybyś widział, że tłuką kogoś, jest ustawka, napad etc. co gorsza ktoś grozi twojej rodzinie bronią.
@artiee Pogotowiu też zarzucić nic nie można, ponieważ dyspozytorka wysyła pojazdy pogotowia ratunkowego.
Potem jadą debile jak co poniektórzy i stwierdzają, że nie warto ustąpić, ponieważ oni udają, potem narzekacie wy, wzywający daną służbę, i sama służba.
Zgłoś
Avatar
duży 2012-10-29, 15:29 1
A wszystko po to, aby zdjąć kota z drzewa

@up: jak ustawka, to bym poczekał, aż się wytłuką nawzajem
Zgłoś
Avatar
wonski89 2012-10-29, 15:30 1
SemirN napisał/a:

Od siebie dodam, że mam zawsze szacunek dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych (poza policją oczywiście bo oni to bez powodu jeżdżą alarmowo). Nie ma co się oszukiwać ale kierowca karetki czy też dużego wozu gaśniczego ma przej***ne zadanie, kiedy liczy się każda sekunda. W końcu to on odpowiada za szybkość podjęcia działań ratowniczych, czy gaśniczych a musi na miejsce dowieźć wszystkich w jednym kawałku. Polskie prawo też nie idzie im na rękę. Pomio tego, że pojazd niby jest uprzywileojowany to przy większości wypadków wina jest po stronie kierującego pojazdem 'uprzywilejowanym'.



Dlatego przepisy powinny zostać zmienione tak aby kierowca uprzywilejowanego pojazdu nie ponosił żadnych konsekwencji w przypadku wypadku oczywiście nie z jego winy. Dodatkowo w każdym takim pojeździe powinien być zainstalowany wideorejestrator gdzie każde nieustąpienie przejazdu, głupota czy zwykłe cwaniactwo, powodujące zatrzymanie samochodu, będzie karane wysokim mandatem.
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-10-29, 15:33
Wytlumacz mi kurwa dlaczego uwazasz, ze Policja "bez powodu jeżdzi alarmowo"?
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-29, 15:35 3
Sam nie zapomnę jednej sytuacji. Duże skrzyżowanie, godzina 17, na pasie na którym właśnie zamyka się ruch stają samochody i słychać szybko zbliżającą się syrenę. Kierowca karetki, widząc sytuację nie zwolnił a jeszcze dał po garach i przeciął przejście pod prąd, do skrzyżowania zostało jakieś 50 metrów. Samochody zaczynają wjeżdzać. Myślę sobie, no kurwa, będzie pozamiatane, dzwon jak chuj. I w tym momencie john statham z tą swoją audicką to się chowają. Karetka tak przycisnęła, że wprost idealnie zdążyła. Wszystko na tak kurewskiej prędkości się odbyło, że samochody chyba nawet nie zdążyły się zorientować, że erka zaraz przetnie w poprzek cztery pasy i 3 przejścia dla pieszych Szacunek dla tych ludzi. Trzeba umieć jeździć albo być wariatem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie