18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JebacPis100procent 2023-09-01, 3:52
Marzenie każdego Konfiarza i PiSowca.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-09-01, 4:33
Mam nadzieję że maciora ma już ucięty łeb
Zgłoś
Avatar
Brocha 2023-09-01, 7:16
Tak zawsze kończą się rządy radykałów, religijnych zjebow i prawicowych ekstremistów. Prawica to zawsze największą chujnia tego świata! To wylegarnia zjebow i dewiantów
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2023-09-01, 7:31
Czy to polonez?
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-09-01, 7:46
U nas też są strażnicy moralności. Opierdol nawet za trzymanie nóg na ławce.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2023-09-01, 7:58 2
Brocha napisał/a:

Tak zawsze kończą się rządy radykałów, religijnych zjebow i prawicowych ekstremistów. Prawica to zawsze największą chujnia tego świata! To wylegarnia zjebow i dewiantów



Dewiantów? To chyba cecha lewactwa i ich całego LGBT. Tam jest dewiaństwo dopiero

Zgłoś
Avatar
Janko 2023-09-01, 8:19
Też to kurwa locha jebana nie chodzi o żadne Islamskie kurwiszcze
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2023-09-01, 9:33 1
donkapusta napisał/a:

Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".



***** ***
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-09-01, 10:08
Pyszuki napisał/a:

Czy to polonez?



Nie, to SAIPA Saba, czyli licencyjna KIA Pride, najpopularniejszy samochód w Iranie. Coś jak w u nas w swoim czasie Polonez Atu, Renault Thalia, Dacia Logan, czy Passaty B3-B5, choć te to już segment D. Poloneza tłukli w Egipcie i tam w suchym klimacie jeżdżą do dziś i mają się świetnie, ale do Iranu na pewno nie wędrowały, no chyba, że jakieś pojedyncze sztuki, jak Maluch na Kubie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2023-09-01, 10:51
smc napisał/a:

U mas dostaniesz pięć lat za prezerwatywę w kieszeni.
Jarek K. oraz jego służby doprowadzą do tego już w najbliższym czasie...



Co Ty pierdolisz? Półki uginają się od kondomów, które używają, niestety, częściej normalni ludzie, zamiast patologii.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-09-01, 11:20
BękartProboszcza napisał/a:

Ciekawe kurwa pierdolisz głupoty, nie pamiętam takiej inflacji jak teraz ( no chyba że za komuny - czyli młodego jarka) . Nie chcę nic od rządzących dostawać, wystarczy jak nie będą te kurwy tak mieszać jak teraz . Czy wszyscy pislamisci to takie tępe chuje .



Nie mogę się doczekać powrotu Donalda.
Złote czasy.
Takich roszczeniowców jak ty z miejsca wypierdalałem z roboty i taki kolejny niedojeb jak ty kłaniał mi się w pas byle bym mu tylko jałmużnę na koniec miesiąca wypłacił
A jak za nisko się ukłonił to i jałmużny nie dostał, takie były złote czasy.
Wróć Donaldzie !!!
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-09-01, 12:06
dzikusy pierdolone
Zgłoś
Avatar
hardowski 2023-09-01, 12:59 1
donkapusta napisał/a:

Tam kobiety muszą walczyć z prawdziwym złem i przeciwnościami.
W Polsce feministyczne wariatki muszą wymyślać sobie problemy, aby stać się "bohaterkami walki o wolność".



Kto jest za tym, żeby wysłać wszystkie nasze feminazistki tam? My mielibyśmy od nich spokój, one byłyby spełnione, bo w końcu się komuś na coś przydały - policji politycznej (czy jak ta kurwa się tam nazywa), bo będą mogli poćwiczyć na nich nowe metody walki z tłumem, testować nowe rodzaje tortur, etc.
Same plusy
Zgłoś