18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Strój na studniówkę.
cinoslav • 2014-01-07, 2:08
Autentyczna akcja, która przytrafiła się mojemu kumplowi z akademca, który niestety jest bardzo niski i chudziutki. Mówiąc w skrócie, ziomek wybiera się niedługo na studniówkę z jakąś kumpelą, ma już garnitur i inne potrzebne fanty poza butami- a tak oto wyglądała rozmowa ze sprzedawcą w jednym ze sklepów.

-Dzień dobry, potrzebowałbym jakieś lakierki do garnituru.
-Jasne, jaki rozmiar?
-38.
-Przykro mi, ale do komunii żadnych nie mamy.


Generalnie domyślam się, że czytane z obiektywnego punktu widzenia może być to nieśmieszne, ale ja dosłownie się kurwa popłakałem, to i podzielić się postanowiłem. Jak chujowe to do pieca!
Zgłoś
Avatar
wolek14 2014-01-07, 15:39
Cytat:

która przytrafiła się mojemu kumplowi z akademca, który niestety jest bardzo niski i chudziutki.


W krzyżach Was nie jebie jak tak nisko?
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-01-07, 15:59
Miałem taką samą akcję. Mam numer stopy 39 i jak przylazłem po buty, to mi babka powiedziała, żebym się zgłosił w maju przy komuniach. Menda . Taki nasz urok, kurdupli, w świecie ludzi chodzących w czółnach numer 44+ .
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2014-01-07, 16:02
@Bongman
Co ludzie z Sosnowca otworzyli hotel w Katowicach?
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2014-01-07, 16:30
Ciezko mi uwierzyc,ze typ ma rozmiar 38. Mam kumpla,ktory ma 156 wzrostu,wazy z40kg,a noge ma jednak 43.
Zgłoś
Avatar
J................k 2014-01-07, 16:54
Miałem taką samą akcję. Mam numer stopy 39 i jak przylazłem po buty, to mi babka powiedziała, żebym się zgłosił w maju przy komuniach. Menda . Taki nasz urok, kurdupli, w świecie ludzi chodzących w czółnach numer 44+ .

Ja też wysoki nie jestem, ale mam rozmiar buta jakieś 41/42... Nie ważne, nie ma szmata, to się mówi - Niestety proszę Pana nie mamy takiego rozmiaru, ale moglibyśmy sprowadzić.
A nie kurwa żartami jakbyście się znali 10 lat i co sobotę razem wódkę pili.. Trzeba było jej zrobić koło dupy. Klient nasz Pan !
Zgłoś
Avatar
E................o 2014-01-07, 17:54
A ja mam 186 cm i ważę 90 kilo, a mam numer buta 43, bo na chuja mi takie platfusy jak nie jestem jakimś obesranym piłkarzykiem.
Zgłoś
Avatar
filip1127 2014-01-07, 18:56
@up Ależ ty wspaniały . Pochwal się jeszcze troszkę bo nam mało
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2014-01-07, 19:38
Eldresso, jak mocniej zawieje to się nie przewracasz ?
Zgłoś
Avatar
wasza_mama 2014-01-08, 9:13
Bongman!!!! Spierdalaj od Katowic :<
Zgłoś