18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Strój na studniówkę.
cinoslav • 2014-01-07, 2:08
Autentyczna akcja, która przytrafiła się mojemu kumplowi z akademca, który niestety jest bardzo niski i chudziutki. Mówiąc w skrócie, ziomek wybiera się niedługo na studniówkę z jakąś kumpelą, ma już garnitur i inne potrzebne fanty poza butami- a tak oto wyglądała rozmowa ze sprzedawcą w jednym ze sklepów.

-Dzień dobry, potrzebowałbym jakieś lakierki do garnituru.
-Jasne, jaki rozmiar?
-38.
-Przykro mi, ale do komunii żadnych nie mamy.


Generalnie domyślam się, że czytane z obiektywnego punktu widzenia może być to nieśmieszne, ale ja dosłownie się kurwa popłakałem, to i podzielić się postanowiłem. Jak chujowe to do pieca!
Zgłoś
Avatar
guteksk 2014-01-07, 2:10
cinoslav napisał/a:

akademca

Dobre haha
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2014-01-07, 2:12
To niech wpierdala, a nie tylko pijecie tam.
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-07, 2:42 3
E tam. To tylko 10 numerów mniej ode mnie Hehe.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-01-07, 6:30 5
Studniówka na studiach? Sam to wymyśliłeś czy chłopak ci wymyślił?
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-01-07, 6:40 34
Velture czytanie ze zrozumieniem się kłania.Przecież napisał, że wybiera się z kumpelą.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-07, 6:45 19
Koleś z akademika idzie między ludzi i to w garniturze? No bez jaj. Przecież mieszkańcy akademików są na bakier z higieną, a o takich rzeczach jak czyste ubranie ostatni raz słyszeli jeszcze w rodzinnym domu. Podobnie jak o mydle, szczotce do kibla, domestosie, zamiataniu/odkurzaniu podłogi, ścieleniu łóżka i myciu talerzy
Przypuszczam, że cyganie w swoich "mieszkaniach" mają czyściej niż studenty w akademiku
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-01-07, 7:31 33
no proszę. BongMan znowu zaszczycił nas swoją inteligĘcją.
Dziękujemy o wielki.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-07, 8:12 6
Ale schowaj ten nóż... Byłeś kiedyś w akademiku i widziałeś jak tam "żyją"?
Zgłoś
Avatar
Spiritus_Sancti 2014-01-07, 8:59 21
BongMan,

Od 3 lat mieszkam w akademiku . Przegapiłeś najlepsze chwile w Twym żałosnym życiu

PS Słowo "żałosne", użyte ze względu na charakter życia, nie jako ironia co do Twojej osoby : )
Zgłoś
Avatar
mejsidz 2014-01-07, 11:40 4
cinoslav napisał/a:

Dzień dobry, potrzebowałbym jakieś lakierki do garnituru.



Jak dla mnie jedynym argumentem dla wybrania "lakierków" do gajraka, to łatwość czyszczenia ich z wymiocin.
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2014-01-07, 15:20
mejsidz napisał/a:



Jak dla mnie jedynym argumentem dla wybrania "lakierków" do gajraka, to łatwość czyszczenia ich z wymiocin.



Może przekręciłem buty na lakierki, jeden chuj.
ps. widzę, że kolega z BDG, a to na akademiku UKW się dzieje
Zgłoś
Avatar
enjoy7 2014-01-07, 15:22 18
BongMan napisał/a:

Koleś z akademika idzie między ludzi i to w garniturze? No bez jaj. Przecież mieszkańcy akademików są na bakier z higieną, a o takich rzeczach jak czyste ubranie ostatni raz słyszeli jeszcze w rodzinnym domu. Podobnie jak o mydle, szczotce do kibla, domestosie, zamiataniu/odkurzaniu podłogi, ścieleniu łóżka i myciu talerzy
Przypuszczam, że cyganie w swoich "mieszkaniach" mają czyściej niż studenty w akademiku



A co nas to interesuje jak mieszkacie w sosnowcu ?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-07, 15:26
To akurat było w Katowicach
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-07, 15:31
pokazuj cycochy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie