18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
Krakus36 2022-01-03, 10:23 6
Masakra cieszę się że urodziłem się Polakiem nie musze myśleć czy wrócę do domu czy do kostnicy...
Przekichane, nie wstąpisz do gangu to cię mogą zabić , wstąpisz do gangu to drugi cię zabije, dołączysz do tamtego to ten pierwszy cię odjebie, zagadasz do jakiejś dupy i możesz dostać kulkę bo to kurewka gangusa jakiegoś, wyjdziesz ze sklepu możesz zginąć bo krzywo popatrzysz, nie dasz się okraść zajebią cię, dasz się okraść itak może cię odjebać ... WTF?! do tego jak za świadkujesz to cię na żywca rozczłonkują i zostawią pod domem rodzinnym...
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-01-03, 12:21
szybko i profesjonalnie z dojazdem na miejsce.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2022-01-03, 18:35
Jebana dzicz.
Zgłoś
Avatar
kubol 2022-01-03, 21:16
Pelna profeska, a nie jakies kurwa taplanie sie w krwi i bebechach ofiary.leci piwko
Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2022-01-04, 10:14
Krakus36 napisał/a:

Masakra cieszę się że urodziłem się Polakiem nie musze myśleć czy wrócę do domu czy do kostnicy...



Nie mów hop, pewnie za jakieś dwa tygodnie będzie umierać w Polsce po 1000 osób dziennie
Zgłoś
Avatar
Amon1969 2022-01-04, 13:13
WysuszoneGronoweTruchła napisał/a:

Nie mów hop, pewnie za jakieś dwa tygodnie będzie umierać w Polsce po 1000 osób dziennie



rozwiń proszę, zaciekawiła mnie Twoja myśl.
Zgłoś
Avatar
kosarzek 2022-01-04, 19:22
Pewnie jest szefem mafii lub tajniakiem który wie o nadchodzącej wojnie z Białorusią
Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2022-01-05, 8:59
Mdokurwo69 napisał/a:

rozwiń proszę, zaciekawiła mnie Twoja myśl.



No jak już przed świętami umierało po 700 osób dziennie, to po świętach, gdzie ludzie się odwiedzali, ściskali i przekazywali sobie omikrona z opłatkiem, raczej lepiej nie będzie.
Zgłoś