18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lukasqwert 2023-10-16, 22:35 1
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich sk***iałych tworów. Będziecie to k***a mieli w Polsce, wy j***ne tłuczki do mięsa



ojojoj co sie śtanęło malutki? korłinek nie wygrał i braun. ojojoj xDDDDDDDDDDDDD
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-10-16, 23:07
Thiago83 napisał/a:

xD ale ty ( celowo z małej ) masz łeb przesiąknięty zakłamaną propagadną z tvppis A wyniki pisu byłby jeszcze gorsze gdyby kampania byłą uczciwa bo jeszcze nigdy w historii polski telewizja publiczna nei byłą taką tuba propagandową pełną kłamst o szczucia. I nawet to nieudacznikom z pisu co mają ogormny kompleks na punckie Tuska nie pomogło



kretyn to zdecydowanie zbyt łagodne określenie w tej sytuacji. No ale cóź trzeba żyć dalej wśród takich jak ty, HA TFU
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-17, 0:48
szaman1991 napisał/a:

kretyn to zdecydowanie zbyt łagodne określenie w tej sytuacji. No ale cóź trzeba żyć dalej wśród takich jak ty, HA TFU


Dawno, ale nie bardzo dawno temu, nasi zachodni sąsiedzi mieli zwyczaj kończyć każdą ważną wypowiedź słowami "heil Hitler!". Dziś, niedojrzali sympatycy tamtego reżimu zastąpili je nowym, naszym własnym, polskim, narodowym pozdrowieniem "Ha tfu!"
Ha tfu, kolego!
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-10-17, 1:10 2
alucard321 napisał/a:

W Afryce nie ma dżentelmenów. Z wyjątkiem białych turystów z Europy.
Ja tam nie wiem, ale jestem przedsięviorcą i to własnie za Tuska stać mnie było na lepsze telefony itd. Gdy nadszedł PiS, wszystko zaczęło się zmieniać. Np to, że złotówka jest gówno warta. Dajmy porządzic komuś innemu. PiS się nie sprawdził.



Skoro było cię stać na smartfona, to czemu nie buliłeś 50% podatku? Można powiedzieć że zapierdalałeś na 2 etaty więc ci się należało. Ale ja zapierdalałem na 1,5 i nie było mnie stać na tego jebanego smartfona. Dodatkowo czułem się jak kurwa, dymna przez przedsiębiorcę (mam nadzieję, że nie jesteś takim jak on). Więc jak, lepiej zapierdalać na 2 etaty i cieszyć się życiem czy zapierdalać na 1,5 i nie mieć z tego nic. Teraz nadal zapierdalam na 1,5 etatu ale mam dom, 2 samochody i 5 smartfonów Pracodawcy mogę napluć w twarz i nie zrobi mi nic, bo nie będzie chciał mnie zwolnić. Lepszego i tak nie znajdzie. Jak myślisz na kogo zagłosuję? I teraz ci powiem, dlaczego. Bo rudy chuj zrobił ze mnie szmatę. Z człowieka który szkołę średnią skończył ze średnią 4,1 w latach 90-tych. A na studia nie poszedł, bo go kurwa nie było stać, dzięki takim złodziejom, jak kurwa jebany rudy szwabski nazista. Nie poszedł na studia dzięki złodziejom z PSL, SLD i PO. P.S. W roku milenijnym byłem na wiecu początkującej Platformy. Prowadził go Olechowski. Byłem zachwycony tą partią ale później przyszedł rudy a Olechowski odszedł i wszystko się zjebało.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-17, 1:22
kris1978 napisał/a:

Skoro było cię stać na smartfona, to czemu nie buliłeś 50% podatku? Można powiedzieć że zapierdalałeś na 2 etaty więc ci się należało. Ale ja zapierdalałem na 1,5 i nie było mnie stać na tego jebanego smartfona. Dodatkowo czułem się jak kurwa, dymna przez przedsiębiorcę (mam nadzieję, że nie jesteś takim jak on). Więc jak, lepiej zapierdalać na 2 etaty i cieszyć się życiem czy zapierdalać na 1,5 i nie mieć z tego nic. Teraz nadal zapierdalam na 1,5 etatu ale mam dom, 2 samochody i 5 smartfonów Pracodawcy mogę napluć w twarz i nie zrobi mi nic, bo nie będzie chciał mnie zwolnić. Lepszego i tak nie znajdzie. Jak myślisz na kogo zagłosuję? I teraz ci powiem, dlaczego. Bo rudy chuj zrobił ze mnie szmatę. Z człowieka który szkołę średnią skończył ze średnią 4,1 w latach 90-tych. A na studia nie poszedł, bo go kurwa nie było stać, dzięki takim złodziejom, jak kurwa jebany rudy szwabski nazista. Nie poszedł na studia dzięki złodziejom z PSL, SLD i PO. P.S. W roku milenijnym byłem na wiecu początkującej Platformy. Prowadził go Olechowski. Byłem zachwycony tą partią ale później przyszedł rudy a Olechowski odszedł i wszystko się zjebało.


Tak, a ja pamiętam jak trochę wcześniej życiowi nieudacznicy tak samo jechali po Millerze. Bo nikt nie chce się przyznać, że sam jest dupa. Za własne niepowodzenia wygodniej jest winić Millera, Tuska, Kaczora, Brukselę albo Żydów i czekać aż jakiś dobry pan przyjdzie i da.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-10-17, 1:50
piseksualni zesrali się w komentarzach xD
Zgłoś
Avatar
No-idea 2023-10-17, 10:19
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



Ja wiedziałem że na Sadisticu są też pojebani, ale żeby takie wynaturzenia jak miłośnicy PiSu i Konfy to już przesada.
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2023-10-17, 13:35
Pis sprzedaje czarnuchom na lewo i prawo wizy, a ci znów na tuska Banda kretynów
Zgłoś
Avatar
6ku6buu6 2023-10-17, 16:43
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



brakuje pissu
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-10-17, 16:50
Sraj1 napisał/a:

No ale nie liczysz ile w drodze do niemiec p0lek się przed nimi rozkraczy i je zaciążą, i tu zostaną.



Tym bardziej po takiej akcji spierdolą, zalanie polki co nie wali allahow to ujma na chuju i rodzinie xD
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-10-18, 15:20
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



o kurczaki, no to zmieniam punkt widzenia jak Pan tak mówi to jeju jeju. Rzeczywiście o ja nie mądry. Widzę generalnie że co wpis propisowski to jest tak z 80 piwek nie jest to duża ilość ale widzę że się jednoczycie i jesteście pewni swoich racji. I bardzo fajnie. Nie ma w tym nic złego teraz pożyjesz w naszej wersji Polski i tyle. Ja się męczyłem w waszej wizji przez 8 lat. Teraz wasza kolej.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-10-18, 18:34
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



Popieram, choć nie głosowałem na nich i chuja od nich mam to przynajmniej ciapatych nie wpuszczali.
Minie miesiąc-dwa i się kurwa zacznie.
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-10-26, 13:50
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



Zdajesz sobie sprawę prawilny konfosiu czy tam pissowcu, że póki co to prawica naściągała nam do kraju najwięcej takich? Z tego co wiem to wawrzyk nie jest ani z psl, ani z po ani tym bardziej z lewicy?
Zgłoś