18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
donkapusta 2023-10-15, 20:37 1
Cóż rowerzysta nie wydaje się być zaskoczony albedo......
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2023-10-15, 20:42 35
pierdolony jebany czarnuch, nienawidze ścierwa
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-10-15, 21:14 3
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-10-15, 22:38 1
Dzwięki sawanny
Zgłoś
Avatar
spicycreampasta 2023-10-15, 23:11 95
Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa
Zgłoś
Avatar
Thiago83 2023-10-15, 23:53 61
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



xD ale ty ( celowo z małej ) masz łeb przesiąknięty zakłamaną propagadną z tvppis A wyniki pisu byłby jeszcze gorsze gdyby kampania byłą uczciwa bo jeszcze nigdy w historii polski telewizja publiczna nei byłą taką tuba propagandową pełną kłamst o szczucia. I nawet to nieudacznikom z pisu co mają ogormny kompleks na punckie Tuska nie pomogło
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2023-10-15, 23:58 61
Thiago83 napisał/a:

xD ale ty ( celowo z małej ) masz łeb przesiąknięty zakłamaną propagadną z tvppis A wyniki pisu byłby jeszcze gorsze gdyby kampania byłą uczciwa bo jeszcze nigdy w historii polski telewizja publiczna nei byłą taką tuba propagandową pełną kłamst o szczucia. I nawet to nieudacznikom z pisu co mają ogormny kompleks na punckie Tuska nie pomogło



Akurat tusk to jebany zdrajca, sprzedawczyk i oszust. Poza tym jest bez honoru, przychodzi z powrotem a ludzie ciemni, ślepi oddają na niego głosy. Niezrozumiałe dla mnie zupełnie.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-10-16, 0:01 13
spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa



Wypierdalac z ta polityka, bo skończysz ukamienowany, z opona na głowie, jak dżentelmeni w Afryce.
Zgłoś
Avatar
Malibuosw 2023-10-16, 0:25 36
Jebać PO. Te kurwy nam zgotują to samo.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-16, 0:47 12
JakiesGowno napisał/a:

pierdolony jebany czarnuch, nienawidze ścierwa


Uczciwie mówiąc to chuja widać. Więc skąd pewność, że czarnuch? Akurat ostatnio nasi rodacy zaczęli się tam bawić w gangsterkę.

spicycreampasta napisał/a:

Szanowni wyborcy KO, PSL, Lewicy i innych lewackich skurwiałych tworów. Będziecie to kurwa mieli w Polsce, wy jebane tłuczki do mięsa


Wadolek napisał/a:

Akurat tusk to jebany zdrajca, sprzedawczyk i oszust. Poza tym jest bez honoru, przychodzi z powrotem a ludzie ciemni, ślepi oddają na niego głosy. Niezrozumiałe dla mnie zupełnie.


Ooo, jak boli dupa! Dobrze, niech boli. A jak się tam ma Konfa?
I wiesz co? Ja głosowałem na Tuska i chuj mnie obchodzi co o tym myśli jakiś koniobijca z sadola.
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-10-16, 1:04 4
Pierdolenie że PO ściągnie ciapatych jak oni sami nie chcą być w polszy tylko dejcz i dalej na zachod ;d
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-16, 1:13 2
modified1 napisał/a:

Pierdolenie że PO ściągnie ciapatych jak oni sami nie chcą być w polszy tylko dejcz i dalej na zachod ;d


Pisiaki twierdzą, że u nas lepiej, kraina mlekiem i miodem płynąca. Więc podobno wolą Polskę, a nie jakieśtam przereklamowane Niemcy.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-10-16, 1:39
modified1 napisał/a:

Pierdolenie że PO ściągnie ciapatych jak oni sami nie chcą być w polszy tylko dejcz i dalej na zachod ;d



No ale nie liczysz ile w drodze do niemiec p0lek się przed nimi rozkraczy i je zaciążą, i tu zostaną.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-16, 2:05 5
Sraj1 napisał/a:

No ale nie liczysz ile w drodze do niemiec p0lek się przed nimi rozkraczy i je zaciążą, i tu zostaną.



Zostały to ich żony na froncie

erutlev napisał/a:


Ooo, jak boli dupa! Dobrze, niech boli. A jak się tam ma Konfa?
I wiesz co? Ja głosowałem na Tuska i chuj mnie obchodzi co o tym myśli jakiś koniobijca z sadola.



Dupa to Ciebie dopiero zacznie boleć jak Cię murzyn zrucha w metrze, będziesz robiony na dwa baty a tusk się dołączy i będzie klaskał, przy okazji pobierając prowizje od każdego kto Ci kake przemieli lamusie jak już Cię zruchają na śmierć to sprzedadzą twoją chatkę razem z lasem i kotem niemcom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie