18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Studio tatuażu
k................s • 2017-05-19, 14:36
Są tacy, których to podnieca..



...i nawet dobrze się przy tym bawią
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-05-20, 12:47 2
Abraxus napisał/a:

Tatuaż to są ozdoby dla marginesu społecznego. Dla podludzi. To jest niemy histeryczny krzyk błagania o okazanie zainteresowania. Ludzie, którzy są intelektualnym dnem. Uważają, że tatuaż będzie imponował innym i dzięki niemu zdobędą szacunek. Nie potrafią go zdobyć w żaden inny sposób.


Nie mam żadnego tatuażu na sobie, ale twoje myślenie jest po chuju.
Idąc twoim tokiem myślenia jeżeli kupujesz markowe ciuchy zamiast kupować koszulki na rynku za 10zł to też jesteś atencyjną kurwą.
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-20, 14:20
Ixodidae napisał/a:

A to, że ktoś może mieć hobby ciekawsze niż piłowanie Passata na ręcznym, widocznie nie mieści się w Twojej główce.



Gdy brakuje argumentów, ostatnią deską ratunku jest obrażanie ludzi o przeciwnym zdaniu, brawo

Czytanie ze zrozumieniem też chyba nie jest twoją dobrą stroną, on pracuje jako fotograf-artysta, a nie hobbysta.

A link z rzekomym rozkładem, nie działa :badum tss:
Zgłoś
Avatar
garota 2017-05-20, 14:48
TB303 zapomniał napisać że wystarczy nie srać sobie samemu do mordy żeby mieć takie same, a nawet więcej, prawa niż on.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-05-20, 17:02
@RmX a właśnie, że tak jest na rynku ciuchy są często tej samej lub nawet lepszej jakości, wyglądają tak samo (a często ładniej). Główna różnica to ten znaczek dla szpanu. I nie wmówisz mi, że firma to jakość, bo dwie pary butów (Nike i Adidas) rozwalają mi się po kilku miesiącach normalnego użytkowania, a zwrotu z tego tytułu mi odmówili.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-05-21, 17:50
@buoba

Podałem Ci przykłady, abyś nie musiał szukać. Z doświadczenia wiem, że nie jest tak, jak piszesz. Znam masę osób, które zdecydowanie przeczą Twoim odgórnie założonym tezom. Przez ostatnie 10 lat w Polsce naprawdę dużo się zmieniło w kwestii mentalności. Co druga osoba ma tatuaże, bądź jej wygląd odbiega od ogólnie przyjętych norm. Szczególnie to widać w dużych miastach. Na zachodzie jest jeszcze bardziej to widoczne. Nikogo nie dziwią nawet doszczętnie wytatuowane ciała. Nie twierdzę, że to jest spoko fajne, ale że świat poszedł w zupełnie inną stronę niż niektórzy tutaj piszący by chcieli.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-05-21, 18:52
natking napisał/a:

@buoba

Podałem Ci przykłady, abyś nie musiał szukać. Z doświadczenia wiem, że nie jest tak, jak piszesz. Znam masę osób, które zdecydowanie przeczą Twoim odgórnie założonym tezom. Przez ostatnie 10 lat w Polsce naprawdę dużo się zmieniło w kwestii mentalności. Co druga osoba ma tatuaże, bądź jej wygląd odbiega od ogólnie przyjętych norm. Szczególnie to widać w dużych miastach. Na zachodzie jest jeszcze bardziej to widoczne. Nikogo nie dziwią nawet doszczętnie wytatuowane ciała. Nie twierdzę, że to jest spoko fajne, ale że świat poszedł w zupełnie inną stronę niż niektórzy tutaj piszący by chcieli.


Co druga osoba ma tatuaże? No fajne statystyki masz
Zgłoś
Avatar
natking 2017-05-22, 3:06
@up, jak już jesteś taki pedancik się przypierdalasz do słówek, które oczywiście nie mają dosłownego znaczenia, to rozbij alternatywę zawartą w zdaniu i wtedy zweryfikuj swoje heheszki na temat statystki.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ixodidae 2017-05-22, 3:17 1
Cytat:

Gdy brakuje argumentów, ostatnią deską ratunku jest obrażanie ludzi o przeciwnym zdaniu, brawo

Czytanie ze zrozumieniem też chyba nie jest twoją dobrą stroną, on pracuje jako fotograf-artysta, a nie hobbysta.

A link z rzekomym rozkładem, nie działa :badum tss:



To, że link Tobie nie działa, nie zmienia faktu. Facet jest wykładowcą na wydziale fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.



Jakbym zwyzywał Twoją mamę, wyśmiał Twoją możliwość reprodukcji lub przyrównał do czegoś brzydkiego ( np. łajna lub ścierwa). Tak, wtedy można mówić o obrażaniu. Nie wiedziałem, że taki wrażliwy z Ciebie Sadol.

Chciałem zauważyć, że podważyłeś jakoby Andrzej Dragan nie pracuje zawodowo, nawet nie sprawdzając tego.
A gdzie jest napisane, że pracuje jako fotograf-artysta? Bo to, że jest pracownikiem UW to pokazuję Tobie po raz kolejny.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-05-22, 12:28
Ponadto to, że jest fotografem wynika prawdopodobnie po części z jego zainteresowania fizyką. Zarysuję tutaj taki ciąg powiązań, może pomoże: fizyka - kwanty - światło - fotografia.

W ogóle o chuj chodzi?! To jest jeden z WIELU przykładów. Nie rozumiem sensu dalszej dyskusji.
en.wikipedia.org/wiki/Matt_Taylor_(scientist)
Zgłoś