18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Studio tatuażu
k................s • 2017-05-19, 14:36
Są tacy, których to podnieca..



...i nawet dobrze się przy tym bawią
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-05-19, 14:44 11
podnieca? ale co? robienie z siebie brudnopisu?
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2017-05-19, 15:19 5
nie zrozumie ten co nie ma, tak poza tym tatuaże są starsze niże piramidy w egipcie czy inne pierdoły
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-19, 16:17 46
Jak spierdolonym umysłowo trzeba być, żeby zrobić z siebie coś takiego?! Nie mówcie, że chuj mi do tego jak kto wygląda, bo właśnie dużo mi do tego! Chuj mnie strzela na myśl, że takie ścierwo ma równe prawa jak ja i jeszcze jest traktowane na równi ze mną!
Chodzi mi oczywiście głównie o "to coś" z wydziaranym łbem
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-19, 16:29
Tatuaż - czyli jak zaprzepaścić szansę na dostanie normalnej pracy
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-19, 16:53
też mam tatuaż ale zrobiłem go parę lat temu i teraz bym go nie zrobił. Ale tak po prawdzie u faceta tatuaż nie przeszkadza tak bardzo jak u kobiety
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-05-19, 17:22
kalijanek napisał/a:

też mam tatuaż ale zrobiłem go parę lat temu i teraz bym go nie zrobił. Ale tak po prawdzie u faceta tatuaż nie przeszkadza tak bardzo jak u kobiety



Jakiś dyskretny tatuaż, czy nawet widoczny, ale nie rażący po oczach jak gówno po nosie... można zaakceptować. Ale akceptowanie takiego czegoś, to jak akceptacja srania w towarzystwie ludzi, których to razi. Bąka można wybaczyć, wyśmiać... tu są granice tolerancji. Jeśli coś razi nasze zmysły, to niech te zmysły będą równouprawnione.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-19, 17:53 4
up@ tak, tylko z drugiej strony każdy ma prawo do realizowanie siebie na swój własny sposób o ile nie krzywdzi tym drugiego
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-05-19, 18:10
kalijanek napisał/a:

up@ tak, tylko z drugiej strony każdy ma prawo do realizowanie siebie na swój własny sposób o ile nie krzywdzi tym drugiego



Dokładnie to co napisałem. Realizowanie siebie kończy się tam, gdzie zaczyna się niesmak innych, a przynajmniej większości. Ja nie mam tatuaży, ale nie mam nic przeciwko jakimś normalnym. Podobne podejście ma większość naszego społeczeństwa. Ale przekraczanie pewnych granic nie może budzić zdziwienia, że ktoś czuje niesmak, a nawet oburzenie. Tak jak pisałem, jest różnica między pierdnięciem, a sraniem w miejscu publicznym, choć i tutaj skalę można rozciągać...
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-05-19, 19:07 2
robienie z siebie pisanki to trochę dziecinne
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-19, 19:17 9
krzyks@ masz prawo do oburzenia tak samo jak ktoś ma prawo do tatuowania siebie w taki sposób. Niestety wszyscy musimy się ze sobą nawzajem męczyć. Ale czasami jest fajnie. I Bogu dzięki za różnorodność
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-05-19, 19:59 1
Musiałbym być ustawiony do końca życia żeby odjebać taki grawer na swoim ciele.Innego wytłumaczenia nie widzę.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2017-05-19, 20:04 2
@buoba

mam tatuaż, mam normalną pracę, nawet ciekawą analityczną w zakresie inwestycji w ubezpieczeniach. Powiem więcej prezes zarządu też ma tatuaż, tylko faktycznie to nie jest normalna praca
Zgłoś
Avatar
Freedom_69 2017-05-19, 20:41 15
jak słysze pierdolenie, że mając tatuaże się nie znajdzie normalnej pracy to aż mnie skręca z żenady. cebulactwo najwyższych lotów. (nie)pozdrawiam - wydziarany pracownik microsoftu
Zgłoś
Avatar
Teuwil 2017-05-19, 21:15 4
Tak komentujecie te tatuaże, a nikt z was nie zwrócił uwagi na opis filmu i co jest głównym celem wstawienia tego filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie