18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Wiewór 2020-02-18, 7:50
PieronJasnySzlag napisał/a:

Rodzina Stuhrów miała od pokoleń dobry start. Dziadek ów delikwenta był komunistycznym prokuratorem. Z czym Stuhrowie nigdy się nie kryli. Generalnie cała śmietanka naszej elyty szołbiznesu wywodzi się z dziadków komunistów. Kraśko, Gesler, Wojewódzki, Michnik, Olejnik...
Tak niestety wygląda nasza historia i twoje pierdolenie i oburzenie tego nie zmieni.
PIS wcale nie lepszy. W zasadzie ten sam poziom i sposób zarządzania tym pierdolnikiem. Różnica polega na tym że PIS to opcja niepodległości opartej o stronnictwo nowoatlantyckie. PO to zaś opcja kontynentalna - czyli oddanie niepodległości w imie mocarstwa europejskiego (czyt niemieckigo). I generalnie ciężko stwierdzić która opcja będzie dla nas mniej śmiertelna bo przyszłości nie przewidzimy.
Nie ma we mnie optymizmu ponieważ na świecie sytuacja zmienia się tak dynamicznie że nawet kluczowe ośrodki geopolityczne nie nadażają za analizą sytuacji... tymczasem my zajmujemy się fakiem wiejskiej PISdy i podśmichujkami zniewieściałego marnego aktorzyny z przerośnietym ego.



Rodzicie Kaczyńskich rozpierdalali się na ubecji i dostali za to willę na Żoliborzu. Wszystko co osiągnął Kaczyński zawdzięcza kontaktom rodziców z komuchami. Jakoś to pisowcom nie przeszkadza?
Zgłoś
Avatar
ivinnie 2020-02-18, 8:27
mia napisał/a:

Skąd nagle takie oburzenie tym pokazanym fuckiem? Przecież takie rzeczy już działy się w sejmie. Np. poseł PSL czy tam Ruchu Palikota - Artur Dębski też pokazywał środkowy palec (w internecie nic nie ginie) i nie przypominam sobie takiej ogólnopolskiej spiny. Oczywiście nie usprawiedliwiam Lichockiej, ale to co się z tego powodu teraz odpierdala to chyba przesada.



Może dlatego, że kasę wrzucają w tv zamiast na ratowanie umierających ludzi ? Może dlatego, też że to uparte kurwy, które przegłosują każdą najgorszą sprawę tylko dlatego by nie zgodzić się z opozycją ?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-02-18, 8:35
ivinnie napisał/a:

Może dlatego, że kasę wrzucają w tv zamiast na ratowanie umierających ludzi ? Może dlatego, też że to uparte kurwy, które przegłosują każdą najgorszą sprawę tylko dlatego by nie zgodzić się z opozycją ?



A ty myslisz ze opozycja te 2 miliardy to daje ze swoich? Rzuciła kość by bydło sie szarpało.
Zgłoś
Avatar
kulwojtek 2020-02-18, 9:34
Nie wiem czy jest sens trącić czas googlowac. Kto to?
Zgłoś
Avatar
ivinnie 2020-02-18, 9:36
poligon6 napisał/a:

A ty myslisz ze opozycja te 2 miliardy to daje ze swoich? Rzuciła kość by bydło sie szarpało.



Jeden chuj, wiadmo że nie ze swoich, patrz jak się napierdalają mając w dupie co myśli naród.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-02-18, 15:19
ivinnie napisał/a:

Może dlatego, że kasę wrzucają w tv zamiast na ratowanie umierających ludzi ? Może dlatego, też że to uparte kurwy, które przegłosują każdą najgorszą sprawę tylko dlatego by nie zgodzić się z opozycją ?



No chore dzieci nie dali Ja pierdole ale trzeba być prymitywnym albo głupim w opór żeby wierzyć że tam gdzie płyną miliardy złotyk ktokolwiek się przejmuje chorymi ludźmi.
Wybory idą, takie niemoralne pierdolenie, zasłanianie się chorymi na raka, zabijanymi zwierzątkami, cierpiącymi karpiami, niepełnosprawnymi czy głodnymi dziećmi teraz będzie eskalować. Dlaczego? Bo człowiek czym głupszy to zamiast logiki i matematyki kieruje się emocjami lub ideologią, wiarą.
Jak PO grubo sponsorowało Gazete Wyborczą to nikomu nieprzeszkadzało. PIS zasponsorował TVP już sraka bo to nasze piniondze.
Zgłoś
Avatar
MG75 2020-02-18, 15:35
Mierny aktor...
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2020-02-18, 15:42
Dobry typ.chuja się znacie
Zgłoś
Avatar
kaRasioWieC 2020-02-19, 2:19 1
to jebana lewacka szmata. Chuj jej w dupę!
Zgłoś
Avatar
michone 2020-02-19, 14:25
Jedyna satysfakcja z rządów PiS to będzie mina tych wszystkich co na nich głosowali za kilka lat... Ja sobie wypisałem w pliku wszystkich znajomych miłośników PiS. Mam nadzieje, że nie nadejdzie taki dzień w którym wyciągnę ta lista i powiem : to kurwa przez Ciebie jest w tym kraju!
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2020-02-19, 21:07
Nie umywa się do swojego ojca..
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-02-20, 8:11
Gadozer napisał/a:

Nie umywa się do swojego ojca..



Obaj to austryiacke wypierdki.
Zgłoś