18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Surströmming w ustach rudego
W................. • 2016-11-02, 2:56
Ostatnio było sporo na temat konsumpcji surströmming. Niemieccy twardziele wymiękli. Apetor ledwo ugryzł. No to czas zaprezentować naszego rudego twardziela, który udowadnia tezę, że Polaka nikt nie przebije



Trafiłem na filmik, szukając tego specyfiku po internetach. Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.
Zgłoś
Avatar
James.B 2016-11-02, 17:58
żadnej manetki nie odmówi
Zgłoś
Avatar
grauper 2016-11-02, 19:34 1
Pamiętam jak rok temu znajomi zrobili zrzutę. Kupili to kiszone chujstwo i spotkali się na żwirowni ( odludne miejsce w Gdańsku w lesie na ognisko i zalanie pały browarem). Na moje szczęście przyszedłem już po konsumpcji przez nich tego specyfiku lecz niestety został jakiś kiszony skuriwel w puszce obok ogniska... Posiedizałem tam 10 min i stweirdziłem że ide na drugie ognisko ze 100 m dalej. Jak po 3 h zaczeli znowu wpierdalac to gówno to na ognisku przy którym siedizałem czuć było to scierwo.... 0.o Nie wiem po co i na co ludzie to kupują i po kiego chuja szwedzi / norwedzy czy inne kulinarne pokurwie to robią ... 0.o
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-11-02, 20:24
Opakowanie rodzinne
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2016-11-02, 22:14 1
Gościu dobry, nie ma co mówić, rude włosy na jajach ma. Jednakże, przy Panie Wiesławie jest ciągle mięczakiem oraz podrostkiem. Polecam serdecznie jeśli jeszcze nie widzieliście. Akcja od 6:00 youtube.com/watch?v=mGBNU4pUNNI (wiem, że było ale to tylko post).
Zgłoś
Avatar
P................e 2016-11-02, 23:13
clubber napisał/a:

@bloodwar
To samo powiedzą inne nacje na naszą kapustę i ogórki kiszone.



pierdolisz głupoty, bo akurat te rzeczy są znane w świecie i zachwalane.
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-11-03, 15:19
Mam w domu puszeczkę tych śledzików , czeka od 2 lat na okazję (przyznam się ,że o nich zapomniałem i dopiero na sadistic mi się przypomniało) już napęczniała . Obiecuję ,że podzielę się wrażeniami z Wami Sadolami , a może nawet jakiś filmik wrzucę .
Zgłoś
Avatar
swistakos10 2016-11-04, 20:26
huj nie polak..skarpetek do sandalow nie ubral
Zgłoś