18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Surströmming w ustach rudego
W................. • 2016-11-02, 2:56
Ostatnio było sporo na temat konsumpcji surströmming. Niemieccy twardziele wymiękli. Apetor ledwo ugryzł. No to czas zaprezentować naszego rudego twardziela, który udowadnia tezę, że Polaka nikt nie przebije



Trafiłem na filmik, szukając tego specyfiku po internetach. Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2016-11-02, 4:40 7
Kurwa i to mnie własnie zastanawia czy to tak jebie i chujowo smakuje bo z tego co widze to rudy wpierdala i jest na totalnym wyluzowaniu
A jak sobie przypomne wcześniejsze filmiki w wykonaniu innych to spawali i ostro sie dławili
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-11-02, 4:51 72
Przyjrzyj mu się uważnie. Są chwile, kiedy prawie nie wyrabia, ale jest twardy i nie daje po sobie poznać. Tylko ręce mu się trzęsą, ale to nie jest jakiś mięczak z Niemiec czy zaprawiony gorzałą chojrak ze Szwecji, tylko wyhodowany na piersi kaprala Poleja i matki Kompanii rudy twardziel z jakiejś mazurskiej wsi, który na śniadanie wpierdala granaty w plasterkach posmarowane nitrogliceryną, na obiad kopytka z semtexu ze śrutem w sosie z chłodziwa jądrowego, a na kolację... kolacji nie jada, bo tylko mięczaki jadają kolację
Zgłoś
Avatar
zonk 2016-11-02, 5:52
W.S.N.R. napisał/a:

Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.


Nie kurwa. On jest rudy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-11-02, 7:14 18
Nie bardzo rozumiem jaki jest sens robienia dania, które śmierdzi jak zgniłe gówno i które można jeść tylko w maleńkich porcjach wymieszane z innym daniem żeby nie mieć odruchów wymiotnych
Zgłoś
Avatar
c................r 2016-11-02, 7:30 4
@bloodwar
To samo powiedzą inne nacje na naszą kapustę i ogórki kiszone.
Zgłoś
Avatar
Rudinxon 2016-11-02, 7:55 8
Tutaj też prawdziwy twardziel

Zgłoś
Avatar
jbone 2016-11-02, 8:35 39
ale ta jedna laska zza kamery to musi być tępa strzała : nie wycieraj w trawę, ten talerz do wyrzucenia,dzisiaj ze mną nie spisz,nie jedz tyle,ale ostatni kęs,boże kończ.
Zgłoś
Avatar
X................i 2016-11-02, 11:47 14
Trzeba być serio durnym, by nie ogarnąć, dlaczego on wpierdala normalnie, a reszta frajerów to kręcących rzyga i robi z siebie pośmiewisko, popularność, ot co. Ten filmik, gdzie typ normalnie to zje, będzie miał nie więcej niż 10k wyświetleń, zaś filmik, który się ostatnio tutaj pojawił o 4 tępych ciotach rzygających zaraz po otwarciu, szybko rozniesie się po internecie jako BEST REACTION i zdobędzie popularność nabijając wyświetlenia i suby.

Ludzie kurwa, ogar, żyjemy w świecie, w którym każdy jest w stanie zrobić z siebie najgorszego, byleby tylko na chwilę być na top wyświetleń na yt
Zgłoś
Avatar
Organista 2016-11-02, 14:58
Czytała Krystyna Czubówna
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-11-02, 15:50 1
Rudinxon napisał/a:

Tutaj też prawdziwy twardziel



Tych wsiurów jeszcze nie zbanowano?!
Zgłoś
Avatar
tristandefevre 2016-11-02, 16:36 1
Jadłem. Śmierdzi strasznie to fakt, ale tak generalnie to jest zjadliwe chociaż cholernie słone. Jadłem w ten sposób "solidną kromkę z masłem, cebulką, ziemniakami, wypatroszonym śledziem z puszki i gęstą śmietaną". Popijałem wódką. Podobno mlekiem lepiej.
Zgłoś
Avatar
kefalos 2016-11-02, 16:37 1
Mucha nie siada bo się brzydzi.
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-11-02, 17:22 3
Współczuję temu rudemu słuchania tej idiotki. Wiem, że dla niego to i tak sukces, że jakaś go chciała ale może by jeszcze spróbował poszukać innego modelu?

Kurwa ileż można słuchać o tym żeby tego nie jadł, nie wycierał rąk o trawę itd, bo JEJ to nie pasuje. No co za jebana księżniczka. Śmierdzi jej, nie pasuje czy ki chuj to niech idzie gdzie indziej, a nie truje dupy. Facet ma swój mózg, ma ochotę spróbować czegoś wypromowanego, co na dodatek nie jest trujące bo gdzieś to normalnie jedzą - a ona mu ciśnie żeby tego lepiej już nie jadł bo muchy na tym siadają!

No ja jebie, jeśli księzniczko to teraz czytasz, albo czyta to ktoś kto ją zna to przekażcie, że jeśli kiedykolwiek zjadła jakiś owoc prosto z drzewa czy krzaczka, to na 100% wcześniej siedziała na tym mucha. Więc jeśli nie zdechła - a mieliśmy nieprzyjemność się o tym przekonać na filmie - to jej facetowi też nic nie będzie po kęsie kiszonego śledzia nad którym latała mucha!

Rudy kolego - wyrazy współczucia.
Zgłoś
Avatar
oska_69 2016-11-02, 17:39 2
Pan Wiesław Wszywka zjadł, tylko powiedział, że trochę słone. Pewnie jadalne tylko pizdeczki się wielce brzydzą.
Zgłoś