18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Suweren duka o wolności
fantastico • 2018-07-26, 9:37
Z cyklu "Gdy demokracja wejdzie zbyt mocno"

Suweren logiczny, mądry, normalny i wygadany walczy w obronie konstytucji i wolnych sądów. Wolnych od rozczarowania i niesprawiedliwości toczących matkę naszą Polskę jak rak ciało osłabione. Piękna jest ta walka muzyką i słowem, trafiająca do rzeszy ludzi, przytakujących i przyklaskujących idei. Bo trzeba walczyć, gdy wolność jest odbierana, a w oczy kole perfidia i obłuda.

P.S To jest tak spierdolone, że to czysty sadyzm w mentalnej postaci. Opozycja potrafi się sama zaorać swoimi poplecznikami ;D I tacy ludzie mają prawo głosu :/

Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-26, 9:41 5
Hahah to już nawet w obronie rządu Katalonii więcej osób tam było Serio ze 30 osób kawałek dalej pod kolumną stało.
Zgłoś
Avatar
L................P 2018-07-26, 9:41 10
jak stukasz w klawiaturę i mama zaraz cię zawoła na śniadanie, to wiedz, że niebawem będziesz dostawał jedną parówkę mniej, bo ceny pójdą w kosmos.
jeśli zrobiłeś sobie przerwę w prace na zmywaki w UK, wiedz, że pis dobierze się o do twojego portfela.
jeśli jednak mieszkasz sam (a nie z mamą, albo 12 kolegami w przedpokoju w Londynie) to wiedz, ze niebawem nie wyjedziesz już na weekend do Bari, ale zawsze będziesz mógł postać na granicy np z Białorusią
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-26, 9:43 35
Łał... 4 pojebów się zebrało z chorą psychicznie wokalistką na czele.

Łał...

Nawet nie wiem o chuj jej chodzi bo dźwięk do dupy ale coś z wolnością usłyszałem, że chce być wolna czy coś.
Dziwne bo na moje oko drze pizdę w miejscu publicznym i nikt jej nie trzyma na łańcuchu.

Pewnie muszę sobie okulary kupić bo tego nie dostrzegam.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-07-26, 10:07 17
Prapradziadowie jeszcze były uczciwe paroby lub obrzezane kupce,
ale ich dzieci to już bolszewiki,
zaś ich dzieci w UB i SB,
ci swoje dzieci powkręcali przy okrągłym stole w sądy i media,
i... nic to wszystko nie dało, trzy pokolenia skurwysyństwa, a produkt finalny to odpady społeczne na powyższym filmiku.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-26, 10:13


owszem wkurwiająca jest, ale żeby tak od razu od najgorszych wyzywać
Zgłoś
Avatar
ddss 2018-07-26, 10:22 9
Ale bym z buta soczyście wyjebał w ten ryj.

... Pomarzyć można
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-07-26, 12:08 9
No to Andrzejek może się zacząć bać. Niedługo nie będzie na szczycie list przebojów "Placu od Pałacu".
Zgłoś
Avatar
Censored 2018-07-26, 12:24 5
Nazwę to krótko. Sztuka .Nowoczesna
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-26, 12:44 4
Ło kurwa. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie pojebanie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.
Zgłoś
Avatar
Abruel 2018-07-26, 13:02 1
Widać że klawiszowiec jest zachwycony swoją twórczością.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2018-07-26, 14:10 11
Abraxus napisał/a:

Ło kurwa. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie pojebanie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.



Jedni i drudzy są siebie warci ... nie popieram POPiSu i generalnie żadna z partii w sejmie nie jest mi bliska. Ale to co oszołomy wyprawiają na ulicach z jednej i z drugiej strony pokazuje jaki mamy elektorat ...
Zgłoś
Avatar
maniekboy 2018-07-26, 14:19 3
Strzelać, głodzić, zdelegalizować
Zgłoś
Avatar
eaz 2018-07-26, 14:36
Abraxus napisał/a:

Ło kurwa. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie pojebanie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.



Ehhh. Chciałem się rozwinąć w wypowiedzi, ale się zmęczyłem samym opracowywaniem wywodu. Skracając. W Polsce głównym problemem jest to, że polityka to hobby lub konieczność wielu Polaków, a politycy to celebryci. Żyjąc w normalnym kraju jako przeciętny szarak mając samochód nie miał bym pojęcia kim jest minister transportu, a zakładając ogórki na zimę kim jest ten od rolnictwa i czy rolnicy właśnie nie drą ryja pod sejmem. Tymczasem jest jak jest i lepiej już nie będzie.
Zgłoś
Avatar
tycho 2018-07-26, 14:39 1
Ktoś wie czy można już nabyć płytę tej młodej obiecującej artystki?
Zgłoś