18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-07, 16:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

Więc Ukrainę trzeba wspierać, aby ta wojna trwała jak najdłużej, prawda? Bo bez wsparcia Zachodu już dawno by upadła, obustronna rzeź by się skończyła. Zginęło by mniej ruskich i Ukraińców, więc byłaby żadna korzyść dla Polski. Tak, czy nie?
Wiesz dobrze, że tak, ale nigdy tego nie przyznasz. W takim momencie twoja ruska dusza bierze górę i ucinasz temat jakimiś pustymi hasełkami o jebaniu Ukrów.



Ale co ty pierdolisz, dlaczego miałbym nie przyznać... Ja jestem przeciwny wpuszczaniu kacapskiego gówna do Polski i dawaniu im pieniędzy i przywilejów. Niech im zachód pomaga, ale pomaga na poważnie, a nie daje 50 zapleśniałych 40-letnich hełmów ze śmietnika. Tylko niech ktoś pilnuje, żeby nie opierdalali tego sprzętu co dostaną. I trochę się 0dbyt opanuj z tą ruską duszą, bo zaczynasz popadać w paranoję, jak żydówa i turbozjebek. A co do hasełek "o jebaniu Ukrów", to nie te ten adres, 0dbytku, ja tak nigdy nie napiszę, bo musiałbym uznać istnienie takiego państwa
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-09-07, 17:18
Jaki on agresywny? Bawić się chciał, pił za nasze i stanów zjednoczonych zdrowie.

Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-09-07, 22:00
Igorek95 napisał/a:

Mam 30 lat, jest różnica pomiędzy interesowaniem się polityką, rozumieniem jej, a pierdoleniem o niej pod śmiesznymi filmikami na sadistic.pl jak ostatni przygłup z wklęsłym mózgiem.



Rozumienie rozumieniem, ale żeby się od razu tak przedstawiać? ;p

[ Dodano: 2024-09-07, 22:05 ]
GlareType napisał/a:

inne ujęcie



Obesrani policjanci... Cóż, info ostatnio od jednego ze starszych " ech, żebyś wiedział co teraz za element przyjmują"... A to mówi właściwie wszystko.
Sam zresztą z nimi od paru lat mam słabe doświadczenia. Oj słabe.
Zgłoś
Avatar
tyber 2024-09-07, 22:27
@Velture: Gdzie takie złoto znalazłeś?
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-09-08, 17:33
To jest jawny napad na policjanta na służbie, gdybym był psem, a nie jestem, to wykorzystałbym moce ninja i wyciągnałbym tonfę, bo to świetna okazja, żeby pobawić się w wiedźmina, on ma kije i atakuje policjanta na służbie, ja mam tonfę i wyszkolenie, no kurwa! Idealny moment na zabawę w Aragorna.
Zgłoś
Avatar
AD3 2024-09-08, 21:26
@Velture: Stary błagam cię mógłbyś mi to jakoś wysłać?
Zgłoś
Avatar
kzf 2024-09-11, 21:42 1
@baronturbina
@rosky
@GrekZorba
@Alagai88
@AD3

Trzymajcie gałgany bezpośredni link do filmiku, wystarczy prawy przycisk-> Zapisz film wideo jako...

v.sadistic.pl/20240905/1725550734_396_63.mp4?md5=wcLl_kOKvCHPF7EUCxHlK...
Zgłoś