18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
p................n 2013-12-13, 15:06 41
Ja pierdolę, siedzą w domach przed kompami i TV - źle, bo brak ruchu itd.; wyjdą na dwór poruszać się - źle, bo coś zniszczą.
Zgłoś
Avatar
blokern 2013-12-13, 15:32 125
"dobrze, słuchaj... jeżeli bedzie jakies zgloszenie telefoniczne i bede musial przyjechac tutaj jeszcze raz w zwiazku z tym ze ty sie bujasz na drzewie czy cos w tym rodzaju bedziesz mial problem wtedy"
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-12-13, 15:36 1
Polak Polakowi wilkiem .
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-12-13, 16:18 49
Zgłoś
Avatar
Arkil 2013-12-13, 16:20 16
Będziesz miał problem za bujanie na drzewie.
I bardzo dobrze! Bo kurwa na drzewie to bujają się murzyni!... znaczy się małpy!

A tak na serio to chyba tego pachoła poebało
Zgłoś
Avatar
Suub 2013-12-13, 16:28
Ale zmontowali to całkiem nieźle. Piwko jest.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-13, 16:34 7
Ezoteryk napisał/a:

Polak Polakowi wilkiem .



a Kiwi Kiwi Kiwi.
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-12-13, 16:34 25
Wiedziałem, że ktoś się przyjebie do sceny z policjantem Po tym co widać na filmiku można wywnioskować, że przyjechali, bo jakiś pojeb zadzwonił, że "jakieś gówniarze bujają się na drzewie". Koleś załatwił sprawę pouczeniem, ale notatkę musiał sporządzić z wezwania, bo takie przepisy. Ale uczciwie ich ostrzegł, że jeśli dostanie jeszcze jedno wezwanie w to samo miejsce, to drugiego pouczenia nie będzie mógł dać.

A montaż naprawdę spoko
Zgłoś
Avatar
Barthuss 2013-12-13, 16:34 3
Dziwne, że coś się rozjebie ze starości.
Zgłoś
Avatar
nightlion 2013-12-13, 16:40 1
Miasto sie ku*wa rozsypuje.. to chcą parkour wykorzystac do wyciagniecia nowych fundow z unii, ) z kieszeni chlopakow

zajebsity pomysl

gratulacje

Ja pierd*le ale zacofanie
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-13, 16:40 10
@up
Jak nie może dać drugiego pouczenia? Za co ma im niby dać mandat, za że skaczą przez poręcz albo wskakują na drzewo? Rozumiem, że bawiące się dzieci i skaczące po murkach, czy drzewach powinny trafić do poprawczaka? Ten niebieski to jakiś służbista, któremu kanapki zabierali w szkole, spięty jak bawole jaja a interweniuje w sprawie skaczących po drzewie kolesi pfff hehe
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-12-13, 16:41 4
Cytat:

Ja pierdolę, siedzą w domach przed kompami i TV - źle, bo brak ruchu itd.; wyjdą na dwór poruszać się - źle, bo coś zniszczą.

Czyli do wyboru jest siedzenie w domu albo rozpierdalanie otoczenia? No to fajnie masz nasrane.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-12-13, 16:47 1
Ale przez tą rozwalony chodnik w 1:10 ktoś mógł sobie złamać niechcący nogę, więc dobrze, że "rozwalił" i tak już zniszczoną kostkę
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-12-13, 17:02 3
@panchamityle Chociazby dlatego ze takie zachowanie liczy sie jako niszczenie publicznego mienia a to podchodzi pod wykroczenia. to tak samo jak bys przejechal za szybko przed policja ta cie sciaga i ostrzega z dobroci ze jeszcze raz i bedziesz mial problem, a Ty za 5 min znowu taka sama sytuacja. sadzisz ze znowu dostaniesz pouczenie? I przestan pierdolic jakies teksty dodatkowo bo w cale w chuj nie sa smieszne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie