18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Szarżowanie na drodze
~_Yarko_ • 2020-09-29, 13:20

Według mnie to potencjalny zabójca, więc wcale mi go nie jest szkoda.

ukryta treść

Przykład z 25.09.2020, który nie zakończył się tylko na strachu.
Dwie osoby poszły do piachu.


Nawet mi się "rymło".
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-29, 13:26 3
Potencjalny zabójca, przyszły samobójca, a do tego jeszcze po prostu idiota. Na naszych drogach też wielu takich, najczęściej spotyka się ich jadąc na, lub wracając z wakacji.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2020-09-29, 13:30 1
co te auto tak pływa od lewej do prawej...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-09-29, 13:36 4
szkoda, że jakiś towarowy nie jechał akurat...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-29, 13:47 3
koxu42 napisał/a:

co te auto tak pływa od lewej do prawej...



W slangu wyścigowym to się nazywa "myszkowanie", w tym konkretnym przypadku przyczyną tego zjawiska jest po prostu napierdolony kacap za kółkiem
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-09-29, 14:42
Od tej muzyki go tak pojebało
Zgłoś
Avatar
pve11 2020-09-29, 16:18 1
koxu42 napisał/a:

co te auto tak pływa od lewej do prawej...



Dlaczego te auto, skoro to jest to auto?
Zgłoś
Avatar
marcel0 2020-09-29, 16:35 1
Szkoda że pociąg nie jechał po tych torach obok było by jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2020-09-29, 16:36
Debil, który wyprzedzał to debil. Ale 3 ostatnie pojazdy, które wyprzedził trzymają nieodpowiednią odległość od siebie uniemożliwiając mu schowanie się... Mógł wcześniej zakończyć manewr i nie pchać się do wyprzedzania wszystkich. Ale nie zmienia to faktu, że kierowcy to często barany i czasem nie ma gdzie się schować...
Zgłoś
Avatar
htp 2020-09-29, 17:00
Osobówki też na tory, już nie tylko tiry?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-09-29, 17:01
Pewnie jechał jakimś gównem z 2000 roku. A na drugim filmie oczywiście wyprzedzający debil odbija w swoje lewo - a gdzie kurwa odbije jadący z naprzeciwka jeśli nie w swoje prawo? W lewo na kolejna czołówkę? Jebana szmata z busa powinien odbić w prawo, zawsze to większe szanse na przeżycie niż czołówka
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-09-29, 17:39 4
Black Snake napisał/a:

Debil, który wyprzedzał to debil. Ale 3 ostatnie pojazdy, które wyprzedził trzymają nieodpowiednią odległość od siebie uniemożliwiając mu schowanie się... Mógł wcześniej zakończyć manewr i nie pchać się do wyprzedzania wszystkich. Ale nie zmienia to faktu, że kierowcy to często barany i czasem nie ma gdzie się schować...



Bo jak nie masz możliwości to nie wyprzedzasz, a nie wpychasz się pomiędzy jadące pojazdy żeby zaoszczędzić 10 sekund.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2020-09-29, 17:56
Przechujnadwrodzona umiejętność prowadzenia pojazdu.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-09-29, 18:29
Poszedł jak kuna w rabarbar.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-09-29, 19:05 2
Black Snake napisał/a:

Debil, który wyprzedzał to debil. Ale 3 ostatnie pojazdy, które wyprzedził trzymają nieodpowiednią odległość od siebie uniemożliwiając mu schowanie się... Mógł wcześniej zakończyć manewr i nie pchać się do wyprzedzania wszystkich. Ale nie zmienia to faktu, że kierowcy to często barany i czasem nie ma gdzie się schować...



Najlepiej takich chujów nie wpuszczać, gdy z naprzeciwka zapierdala ciężarówka. Najlepiej też, gdy trafi się taki z wakacji z całą rodziną. Pula genetyczna się oczyści chociaż trochę, wina po jego stronie, a ty odjeżdżasz sobie kawałek na pobocze, dzwonisz na 112, po czym wysiadasz i idziesz robić fotki na sadola. Rozmarzyłem się.
Zgłoś