18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
ziomka22 2012-09-22, 13:36
I znowu Ruscy
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-09-22, 13:44 5
myslałem ze jakis milf
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-09-22, 14:53 6
A juz szykuja ustawe o obowiazkowych szczepieniach nie tylko dzieci. Dadza uprawnienia sanepidowi do wejscia z drzwiami do domu i wjebania strzykawki z jakims syfem. Koncerny farmaceytyczne juz zacieraja rece.
Zgłoś
Avatar
SzokAT 2012-09-22, 14:55
Tak, nikt nie chce nic z tym robić. Zmienili definicję choroby zakaźnej i nawet na katarek mogą teraz zaszczepić.
Najbardziej rozpierdala reklama o szczepieniach na ospę, bo przecież na to się umiera :F
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-22, 15:08
Weź mamuśka nie pierdol, wyrzuć tego dzieciaka, zrobię Ci nowego.
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-09-22, 15:14 36
Roszp napisał/a:

Weź mamuśka nie pierdol, wyrzuć tego dzieciaka, zrobię Ci nowego.



Masz fart, że twoja stara ma autyzm bo jej to samo proponowali 14 lat temu
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-09-22, 15:19 5
ludzie i tak beda uwazali ze zaklad zdrowia jest potrzebny... "bo najbiedniejsi nie mieli by sie gdzie leczyc "
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-22, 17:25 11
To jest efekt głosowania na lewicowe partie: PO, PIS, PSL, SLD, RP
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-09-22, 21:44 10
Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady
Zgłoś
Avatar
BPSnatta 2012-09-22, 22:02 5
Najbardziej lubię stwierdzenie: "takie są procedury". Wszelkie urzędy, zakłady i co tam jeszcze powoływane nie wiem po co (za to za jakie pieniądze) to wylęgarnie jebanych robotów. Działają tak, jak mają napisane w regulaminie/skrypcie, jak szefunio kazał - co odpowiadać na konkretne pytanie (spróbuj zapytać o coś innego), co robić. Ale żeby kurwa samemu ruszyć mózgownicą i do chuja ruszyć pizdę sprzed ciasta, kawy, fejsbuczka choć na 3 minuty i zrobić co należy, a nie co jest napisane w przepisach sprzed 40 lat to ni chuja kurwa nigdy.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-22, 22:11 6
Szczepienia uratowały tą pierdoloną ludzkość od wymarcia, a to, że zdarzają się ciężkie przypadki to jest wkalkulowane w naturę, medycynę, technologię i ŻYCIE.

Mój kolega kiedyś zmarł po super gwałtownej 1dniowej sepsie, a dostał jej, bo nie zaleczył grypy, czy to jest dowód na to, że grypa to choroba ZAWSZE śmiertelna, tak samo jak szczepienia są ZAWSZE groźnie.

Pierdolone new ageowe, jehowe, nowobogackie podejście.
Zgłoś
Avatar
emka01 2012-09-22, 22:12 6
Obowiązkowy kalendarz sczepień po co i dlaczego ? Uważam ,że decyzja powinna należeć do rodziców .Jestem w Uk od 4 lat tutaj szczepienia nie są obowiązkowe dostaję informacje i zawsze mogę odmówić . Mój syn ma 6 lat i mimo iż zglosiłam wszędzie gdzie się dało ,że jestem poza granicami kraju nadal dostaję listy z "pogróżkami" z przychodni z sanepidu bo nie stawiłam się na szczepienie .Koncerny farmaceutyczne się dorabiają mimo iż stwierdzono ,że niektóre szczepienia są szkodliwe np ; są katalizatorami jeśli chodzi o autyzm u dzieci tu mamy kolejny przykład .Pytanie czemu nikt z tym nic nie robi ? Polacy nie gęsi swój język mają ale przygryzają go i siedzą cicho .
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-09-22, 22:15 2
Prokurator napisał/a:

Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady



Tu nie chodzi o wycofane, tylko, że to jest obowiązkowe - inaczej płacisz karę.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-09-22, 22:21 8
Prokurator napisał/a:

Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady



Masz dziecko? Nie? To zamknij ryj. Tak? To się kurwa zastanów co piszesz kretynie.
Nie chodzi o wycofywanie szczepionek tylko o kurewsko olewające podejście lekarzy do sprawy. Dodatek stanowi wspaniała postawa tak zajebistej instytucji w tym pojebanym kraju jaką jest sanepid.

Skoro kobiecie w rodzinie się zdarzyło 3 razy że po szczepieniu jakieś jaja wynikły to dlaczego ma narażać dzieciaka w dalszym ciągu? Przez jebany system? Przez nieróbstwo lekarzy?
Zastanów się czy jak masz jebaną alergię pokarmową na fistaszki to uprawiasz sado maso wpierdalając na przekór orzeszki i wszystko co je zawiera czy tego unikasz?
Nie pierdol mi więc o skrajnych działaniach jak wycofanie szczepionek bo chuja to ma do rzeczy.

Tak na marginesie to niedługo nas rządy światowe zgnębią i przejmą kontrolę nad wszystkim. Nawet czy spłukamy po sobie gówno we własnym mieszkaniu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie