18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Szczęście w nieszczęściu
Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.







Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2021-07-08, 21:29 4
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Ku..wa Bruce Lee z klozetu co wiedział t powiedział - poziom IQ na poziomie kapucynek - przepraszam nie chciałem ich obrazić!
Zgłoś
Avatar
ander455 2021-07-08, 21:38 2
Piwko za materiał własny!!! Aczkolwiek obrzydliwe.
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 21:40 1
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co do autora wrzuty, to bez urazy, ale wyglądasz jak pierdolony ulaniec z 15stoma kilogramami nadwagi. Ja wiem, że same mięśnie nie walczą, ale jakąś w miarę przyzwoitą sylwetkę facet powinien mieć. Poza tym każdy, kto ćwiczy jakiś sport walki (boks, mma, czy zapasy) zawodowo, robi treningi siłowe na siłce. Te bajeczki o jakiejś krav madze, karate, czy tam systemie to możesz se w dupę wsadzić. Takie rzeczy, to tylko w bajce z brusem lee i czakiem norrisem, gdzie 60 kilogramowy sychar rozpierdala pięciu 100kilowych goryli naraz. Chcesz się dobrze napierdalać, to musisz być silny, szybki i być zawodnikiem kompletnym (boks, zapasy, kickboxking, ju-jitsu, itp), czyli w jednym skrócie: mma skurwysyny.



Zawodnik mma może zrobić pod siebie co najwyżej jeżeli trafi na nozownika. Widzę że ty taki sam specjalista jak Halman
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-07-08, 21:50 4
Największą mam bekę z Najmana. Chciał zabłysnąć pierwszym komentarzem a zaorał się po mistrzowsku jak zwykle. HalMan-ZjebMan wracaj do piwnicy a za materiał piwko
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 21:55 2
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co do autora wrzuty, to bez urazy, ale wyglądasz jak pierdolony ulaniec z 15stoma kilogramami nadwagi. Ja wiem, że same mięśnie nie walczą, ale jakąś w miarę przyzwoitą sylwetkę facet powinien mieć. Poza tym każdy, kto ćwiczy jakiś sport walki (boks, mma, czy zapasy) zawodowo, robi treningi siłowe na siłce. Te bajeczki o jakiejś krav madze, karate, czy tam systemie to możesz se w dupę wsadzić. Takie rzeczy, to tylko w bajce z brusem lee i czakiem norrisem, gdzie 60 kilogramowy sychar rozpierdala pięciu 100kilowych goryli naraz. Chcesz się dobrze napierdalać, to musisz być silny, szybki i być zawodnikiem kompletnym (boks, zapasy, kickboxking, ju-jitsu, itp), czyli w jednym skrócie: mma skurwysyny.



Ee Burneika. Gdzie fotki twojej sylwetki. Pokaż się.
Zgłoś
Avatar
_HeiSeNBerg 2021-07-08, 22:07 1
Rychłego powrotu. Bebzol cię uratował panie. Jednak picie browarów ma zalety.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-07-08, 22:24 3
Jakby nie było są cycki więc piwo się należy.
A tak swoją drogą to czego autorze się spodziewałeś po społeczności sadistica? Wiadomo że tu tylko szydera.
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 22:32
Kutasiarz napisał/a:

Jakby nie było są cycki więc piwo się należy.
A tak swoją drogą to czego autorze się spodziewałeś po społeczności sadistica? Wiadomo że tu tylko szydera.



Spokoju, każdy musi dopierdolic drugiemu żeby się dowartosciowac. Na dzidzce jeszcze gorzej dlatego już tam od dawna nie zaglądam.

_HeiSeNBerg napisał/a:

Rychłego powrotu. Bebzol cię uratował panie. Jednak picie browarów ma zalety.



Tłuszczu mam 2, 3 centymetry więc poniekąd masz rację, ale nie tylko to mnie uratowało.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-08, 22:39 3
Andriu996 napisał/a:

wypierdalaj



Wyluzuj chłopie, musisz zaakceptować, że jesteś obrzydliwym grzybem i że masz chujowe geny. Nie ma sensu się denerwować, nikt nie jest idealny, ale ten Twój pępek to naprawdę dziwny, taki kurwa wielki
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 22:45 1
porczmanki napisał/a:

Wyluzuj chłopie, musisz zaakceptować, że jesteś obrzydliwym grzybem i że masz chujowe geny. Nie ma sensu się denerwować, nikt nie jest idealny, ale ten Twój pępek to naprawdę dziwny, taki kurwa wielki



Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-07-08, 22:49 2
Strielok1 napisał/a:

Co tu się odpierdala w komentarzach



Stary kurwa miłość sobie wyznają tutaj .... Ja pierodle z sadistica powoli powstaje jakieś forum dla pederastów ...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-08, 22:54 11
Andriu996 napisał/a:

Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0



Ty naprawdę nie masz za grosz poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie dziwię się, że ten ukrainiec wjebał Ci kosę
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-08, 22:57 1
Andriu996 napisał/a:

Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0



Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 23:05
Zenonn napisał/a:

Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?



To moja sprawa

Zenonn napisał/a:

Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?



Ściany mają uszy

porczmanki napisał/a:

Ty na prawdę nie masz za grosz poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie dziwię się, że ten ukrainiec wjebał Ci kosę



Mnie takie coś nie bawi. Gardzę takimi jak ty którzy się dowartosciowują dopierdalajac innym.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-08, 23:05 5
Andriu996 napisał/a:

To moja sprawa
Ściany mają uszy



Tajemniczy Don Pedro z ciebie. Miejmy nadzieję że załatwiłeś to honorowo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie