18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Szczęście w nieszczęściu
Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.







Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-07-08, 23:06 3
a opowiesz historię tego pępka? Bo moja żona miała taki po urodzeniu dziecka. Przepuklina? I jeszcze jedno: lekarze Ci tak klatę ogolili ?
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-08, 23:13 5
Ale się przyjebaliscie do ulańca. Może dużo jadł w łonie matki i musiał mieć dużą przepustowość pępka. Stąd jego rozmiar. Zagadka rozwiązana i dajcie mu spokój, bo nie zaśnie, a musi dużo odpoczywać po takiej przygodzie.
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 23:23
Żal mi was, naprawdę. Jak na jeb z dzidy. Banda przegrywów, leszczy, stulejarzy i halmanow.
Oby was takie coś nie spotkało. I tak już macie zjebane życie.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2021-07-08, 23:24
fiattt napisał/a:

a opowiesz historię tego pępka? Bo moja żona miała taki po urodzeniu dziecka. Przepuklina? I jeszcze jedno: lekarze Ci tak klatę ogolili ?



Wygląda jak ślad po operacji laparoskopowej. Szukaj innych wcześniejszych już zagojonych blizn (jeszcze dwie) a się wyjaśni.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-07-08, 23:24 20
silwerbalk napisał/a:

Stary kurwa miłość sobie wyznają tutaj .... Ja pierodle z sadistica powoli powstaje jakieś forum dla pederastów ...



Co ty pierdolisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka kurwa miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w chuj. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Pojebana i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2021-07-08, 23:32
Kamil3l napisał/a:

Co ty pierdolisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka kurwa miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w chuj. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Pojebana i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.



Dobrze powiedziane. 4 może 5 osób napisało coś z sensem reszta to z dzidy przyszła. Ale czego się można spodziewać po zjebach. Cisną Halmana a sami nie są lepsi od niego
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-07-08, 23:44 7
Kamil3l napisał/a:

Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.


Kamil3l napisał/a:

Gość został pocięty i się z nami tym podzielił.


To mógł napisać do Bravo Girl albo zagrać w paradokumencie "Dlaczego Ja?"...

Andriu996 napisał/a:

Dobrze powiedziane.


No, to teraz sobie obciągnijcie i ...
Kamil3l napisał/a:

i niech cygan na akordeonie gra.



Nie o takiego Sadola nic nie robilem....

Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-07-08, 23:48 23
Kamil3l napisał/a:

...gówno...



Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.

Co ty pierdolisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?

Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś jebany debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę najebany ukr wyjebał krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy

Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. Chuj mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
jajo245 2021-07-08, 23:48 1
spinace sie i pierdolicie smieci. typowo chłop się skaleczył w kuchni i nic nie opowiada o sytuacji jakis warchlak jebany pol produkt pewnie z lgbt. ten serwis spada na psyy. kedyz na zywca ciete glowy teraz skaleczenia i kłotnie lgbtcow
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-07-08, 23:52 1
Kamil3l napisał/a:

Co ty pierdolisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka kurwa miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w chuj. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Pojebana i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.



Ja pierodle kurwa to jest sadistic nie kółko wzajemnej adoracji. Jak szukasz szacunku i zrozumienia to nie te forum. Polecam ci wykop albo inne wynalazki.... Typa pocioł ale typ nie chce powiedzieć czemu bo to sprawa prywatna .... A może był chujem co kase ukrowi wisiał od 3 miechów...i nie bronie tu ukra za jego ruch bo widać że typ ma najebane jak cyganka w tobołku
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2021-07-09, 0:03 1
Wracaj do zdrowia Andriu i trenuj dalej.
Jak już dojdziesz do siebie powypierdalaj mu ręce ze stawów, albo staw skokowy
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2021-07-09, 0:07
a Ty jest on czy ona ? bo mam nadzieje ze jestes Tereska - z tyłu plecy i z przodu plecy.... sory cyce masz jak Tereska
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-09, 0:08 12
NafazowanyKoleś napisał/a:

Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.
Co ty pierdolisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?
Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś jebany debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę najebany ukr wyjebał krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy
Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. Chuj mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?



O kurwa stary, popłakałem się ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
rzemator 2021-07-09, 0:25 5
NafazowanyKoleś napisał/a:

Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.
Co ty pierdolisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?
Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś jebany debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę najebany ukr wyjebał krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy
Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. Chuj mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?



ale szanuję za ten komentarz
Zgłoś
Avatar
kubol88 2021-07-09, 0:44 1
Ja pierdole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie