18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Szeremeta
nowynick • 2024-08-10, 22:08
Jakby walczyła przeciwko kobiecie to pewnie by wygrała... Kolejny pierdolony xy wystawiony przeciwko kobietom, mimo wykluczeń z mistrzostw świata z powodów poziomu tosteronu i badań genetycznych... nasza wytrzymała wszystkie rundy. mkolowi soczysty murzyński chuj w dupę

Zgłoś
Avatar
ScrapyCoco 2024-08-11, 19:56
Chuj w dupę temu czemuś, to może być w jego wypadku przyjemność
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-11, 20:23
Nie ma co debatować czy facet czy kobieta. Po prostu ciota
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-11, 21:35
chorym napisał/a:

i chuj jej w dupe



Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-11, 21:58
Chuj mu w cycki.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-11, 22:36
Adamek_20 napisał/a:

Tobie również



stara Cię powinna wyskrobać byku
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-12, 1:46
pazuzu napisał/a:

Cytaty nie są z wiki tylko z głowy, niektórzy zdobyli wiedzę.
Gdzie ja cokolwiek wspieram? przecież napisałem jak można rozwiązać ten problem i wystarczy żeby MKOI zrobił kryteria oceny płci i problem z głowy



Jeszcze raz, żeby dotarło (100% ze nie dotrze i przerasta, ale akurat mam klimat na filozofowanie). Motywy, jakimi się kieruje MKOL nie polegają na tym, żeby ukrócić nadużycia i wprowadzić jasne regulacje jeśli chodzi o płeć zawodników. Jest wręcz odwrotnie. Ludziom, którzy finansują MKOL chodzi o to, żeby przez niejasny żargon prawniczy zachować wpływ na pospólstwo dla którego wyniki sportowe są niezwykle istotne. W tym kontekście Twoje wynurzenia o 1-czy-2rzędowych cechach płciowych służy tylko i wyłącznie uwiarygodnieniu tych kurew. Swoją drogą, dość uproszczoną masz wiedzę biologiczną. Proponowałbym nie wchodzić w te rejony chyba że chcesz zginąć.
Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2024-08-12, 9:01
A nie można zrobić USG i sprawdzić czy ma jajniki?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-12, 9:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Widzę to tak: testosteron jest nielegalnym środkiem dopingującym, prawda? Faceci mają go naturalnie, ale kobiety nie. Więc jak ta osoba uważa się za kobietę powinna zostać zdyskwalifikowana za doping, czyż nie? No, chyba że jednak jest mężczyzną.
Co co lewaków: Tutaj "lewak" to taki epitet, którym gówniarze i przegrywy rzucają na prawo i lewo, jak kończą im się argumenty. Ja np. jestem za wolnym rynkiem, z minimalnymi regulacjami, niskimi podatkami i ograniczonym socjalem, bo kapitalizm to najbardziej sprawiedliwy ustrój promujący zaradnych. Popieram mur na granicy, pałowałbym ekoterrorystów i kopał w dupę brukselskich urzędasów za takie idiotyzmy, jak te przytwierdzane nakrętki. Ale co chwilę ktoś nazywa mnie lewakiem i komuchem bo popieram Ukrainę i śmieję się z antysemickich fobii prawackich troglodytów. Nie pasuję do stada. Ale mam to w dupie, gardzę tym alternatywnym stadem owiec.



Zapomniałeś dodać, że marzysz o murzyńskim fiucie codziennie na śniadanie, a hipokryzja to twój chleb powszedni.
Poza tym to dobra historia
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-13, 20:05
takamahi napisał/a:

Nie gołąbeczku, dlatego że w artykule pada kilka logicznych stwierdzeń, np:
"– Czy Imane Khelif jest transpłciowym bokserem?
NIE. Zmiana płci w Algierii jest zabroniona."
Algieria to muzłumański kraj, zamieszkany przez arabusów, raczej tam LGBT byś się nie spodziewał co? No, a ta zawodniczka to reprezentacja narodowa Algierii. Więc szczerze wątpię żeby to był facet.
I takich rzeczowych stwierdzeń jest tam więcej. Tylko włącz kurwa czasem myślenie człeniu.



Za sam avatar powinieneś zostać dożywotnio zbanowany, Przemawia przez ciebie chęć opierdolenia kolby jakiemuś ukrainskiemu transowi.

[ Dodano: 2024-08-13, 20:07 ]
i rozmowa jest o tym facecie z Tajwanu, a nie o facecie z Algierii
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-08-13, 21:34
chorym napisał/a:

i chuj jej w dupe



kacapSSki bydlaku, póki co to twoja raSSija ma chuja w dupie pod Kurskiem
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-14, 11:23
razak napisał/a:

Za sam avatar powinieneś zostać dożywotnio zbanowany



To mnie zgłoś, zobaczymy czy aby na pewno powinienem.

razak napisał/a:

Przemawia przez ciebie chęć opierdolenia kolby jakiemuś ukrainskiemu transowi.



Po raz kolejny, sam już nie wiem który, powtórzę ludziom takim jak ty. Nie oceniajcie innych własną miarą, to że wy lubicie łykać do kulek, albo nadstawiać dupala do grupowych penetracji, to nie znaczy że inni też to lubią, ja na ten przykład, nie lubię.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-14, 15:49
OnucaSsie napisał/a:

kacapSSki bydlaku, póki co to twoja raSSija ma chuja w dupie pod Kurskiem



Jestem dumnym polakiem
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-14, 16:33
takamahi napisał/a:

To mnie zgłoś, zobaczymy czy aby na pewno powinienem.
Po raz kolejny, sam już nie wiem który, powtórzę ludziom takim jak ty. Nie oceniajcie innych własną miarą, to że wy lubicie łykać do kulek, albo nadstawiać dupala do grupowych penetracji, to nie znaczy że inni też to lubią, ja na ten przykład, nie lubię.



o nadstawianiu dupy mówi ten, który chce się solidaryzować z ukraińcami. Sufit sie tobie na łeb nie spierdolił ?
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-14, 17:14
razak napisał/a:

o nadstawianiu dupy mówi ten, który chce się solidaryzować z ukraińcami. Sufit sie tobie na łeb nie spierdolił ?



Wróć do szkoły bo ciężko u ciebie ze zrozumieniem słowa pisanego, chyba że to ogólnie przekracza twoje mikre możliwości, to już nawet szkoła nie pomoże.
Zgłoś