18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Szeremeta
nowynick • 2024-08-10, 22:08
Jakby walczyła przeciwko kobiecie to pewnie by wygrała... Kolejny pierdolony xy wystawiony przeciwko kobietom, mimo wykluczeń z mistrzostw świata z powodów poziomu tosteronu i badań genetycznych... nasza wytrzymała wszystkie rundy. mkolowi soczysty murzyński chuj w dupę

Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2024-08-11, 7:37 1
Pierdolone lgbtowcy, wszystkich bym powystrzelał, pedały jebane
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2024-08-11, 8:18
Wyborcy tego chcieli.
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2024-08-11, 8:32
kobitki nie powinny uprawiać tego sportu.milion kategoriidotego:40kg,do46kg,49kg 50+,do 60kg,bez cycka 69kg,z chu.em open itd
Zgłoś
Avatar
warka 2024-08-11, 8:40 1
Nie zapominajmy , że my też mieliśmy swojego "demona " kobiecości .

Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-11, 8:42
Szeremeta sama wygląda i mówi jak seba spod remizy, ale psioche pewnie ma fajną. Gratki za medal
Zgłoś
Avatar
Adamek_20 2024-08-11, 9:25 1
chorym napisał/a:

i chuj jej w dupe



Tobie również
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-08-11, 10:20
Koleś jej najebał, czyli wszystko tk, jak być powinno XDD
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-11, 11:10
widez2 napisał/a:

@ serio uważasz, że cytaty z Wiki, czyli coś co deklarujesz jako 'naukowy punkt widzenia', zmienią cokolwiek jeśli chodzi o stanowisko bytu czysto politycznego pod nazwą 'komitet olimpijski'? Kup sobie blaszke. Wszystkimi swoimi komentarzami na tym forum wspierasz nurt antycywilizacyjny, w tym te poprawne politycznie kurwy - działaczy sportowych w tym przypadku.



Cytaty nie są z wiki tylko z głowy, niektórzy zdobyli wiedzę.
Gdzie ja cokolwiek wspieram? przecież napisałem jak można rozwiązać ten problem i wystarczy żeby MKOI zrobił kryteria oceny płci i problem z głowy
Zgłoś
Avatar
Palikuty 2024-08-11, 11:22 1
Rajesh napisał/a:


Piszę z telefonu nie przypierdalac się.



No i chuj z tego. Z telefonu też można napisać prawidłowo. A że trudniej? Nie bądź cipą. Spręż się, a na pewno ci się uda.
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-08-11, 11:58
chorym napisał/a:

i chuj jej w dupe



nawet dwa
Zgłoś
Avatar
bikus69 2024-08-11, 12:42
TwójCzarnyPan napisał/a:

Widzę to tak: testosteron jest nielegalnym środkiem dopingującym, prawda? Faceci mają go naturalnie, ale kobiety nie. Więc jak ta osoba uważa się za kobietę powinna zostać zdyskwalifikowana za doping, czyż nie? No, chyba że jednak jest mężczyzną.
Co co lewaków: Tutaj "lewak" to taki epitet, którym gówniarze i przegrywy rzucają na prawo i lewo, jak kończą im się argumenty. Ja np. jestem za wolnym rynkiem, z minimalnymi regulacjami, niskimi podatkami i ograniczonym socjalem, bo kapitalizm to najbardziej sprawiedliwy ustrój promujący zaradnych. Popieram mur na granicy, pałowałbym ekoterrorystów i kopał w dupę brukselskich urzędasów za takie idiotyzmy, jak te przytwierdzane nakrętki. Ale co chwilę ktoś nazywa mnie lewakiem i komuchem bo popieram Ukrainę i śmieję się z antysemickich fobii prawackich troglodytów. Nie pasuję do stada. Ale mam to w dupie, gardzę tym alternatywnym stadem owiec.



Nie. Twój komentarz tylko świadczy że jesteś jak większość wypowiadających się na ten temat. Czyli gówno wiesz, a lekcje biologii w szkole były tylko przerywnikiem w twoim marnym życiu.

Proszę doucz się,. Wiedząc o tym ze masz problemy z nauką ( piszesz tutaj więc liczę że czytać umiesz ) to proszę bardzo - pierwszy link odnośnie testosteronu u kobiet. sklep.alablaboratoria.pl/centrum-wiedzy/testosteron-u-kobiet-co-oznacz...

Co do badań genetycznych - to łaskawa federacja bokserska nie przedstawiła wyników oraz metody badania, kazali wierzyć na gębę. Przejdź się przez miasto i zobacz ile babochłopów łazi po twoim mieście/wsi .

MKOL korzysta z bardzo zaawansowanych laboratoriów i wątpię że by nie wykryli dopingu w postaci tak łątwego do wykrycia testosteronu.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-08-11, 14:31 1
Aaltonen napisał/a:

Prawdę mówiąc to ta Szeremeta też wygląd jak chłop. Turczynka jedynie ładna i kobieca.



Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-08-11, 15:25
Palikuty napisał/a:

No i chuj z tego. Z telefonu też można napisać prawidłowo. A że trudniej? Nie bądź cipą. Spręż się, a na pewno ci się uda.



Ha ha ha dobre.poczucie humoru 8/10
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-08-11, 18:38
Tu też kwik kukserwatystów i spedalonego lewactwa. Dobrze wam tam pod pantoflem pizdy? Już zapomnieliście moje ciało moja sprawa? Luka płacowa? Babcine, wdowie i inne pierdolety za wasze podatki?
Kobiecy sport dla was taki ważny? Męskie plemie to już tylko ci0ty bez godności. Ha tfu 💦
Zgłoś
Avatar
Suber 2024-08-11, 19:50
Jakim kurwiem trza byc by startowac jako kobieta . Palić ogniem lewakow i tych zjebow co dopuszczają do takich sytuacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie