18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Szeremeta
nowynick • 2024-08-10, 22:08
Jakby walczyła przeciwko kobiecie to pewnie by wygrała... Kolejny pierdolony xy wystawiony przeciwko kobietom, mimo wykluczeń z mistrzostw świata z powodów poziomu tosteronu i badań genetycznych... nasza wytrzymała wszystkie rundy. mkolowi soczysty murzyński chuj w dupę

Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:33
TwójCzarnyPan napisał/a:

A jajca to testosteron, czyli doping.



Ale wiesz że kobiety również wytwarzają testosteron? Nie? No to już wiesz, wytwarzają go znacznie mniej niż faceci ale go wytwarzają. I istnieją choroby które powodują jego nadprodukcję u kobiet , takie fakty. Jak nie wierzysz wujek google Ci pomoże.
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2024-08-10, 23:37 1
Przyzwyczajcie się, to dopiero początek, bo nie wierzę, że organizacje sportowe przesiąknięte lewizmem się opamiętają. Dla Chin IO to jest otwarta wojna z USA, do której się 4 lata przygotowują. MKOL i WADA przymykają oczy na koks u Chinoli, ale też u Amerykanów. Oczywiście doping nie jest bezczelny, Chiny stosują środki wspomagające regenerację, stąd między innymi porażka Igi Świątek. Chinka raczej w tenisie wielkoszlemowym wiele nie osiągnie, ale na IO gdzie mecze są codziennie, jej szybka i cudowna regeneracja daje olbrzymią przewagę. Jeśli w Paryżu dopuszczono kilka zawodniczek z wysokim poziomem testosteronu, to można się za 4 lata w LA spodziewać zalewu tego rodzaju chińskich zawodników tylko po to, by w klasyfikacji generalnej być o "oczko" wyżej niż USA.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:38 3
Swoją drogą powinniśmy wrócić do korzeni, wszyscy zawodnicy na olimpiadach powinni walczyć nago. Tak było na początku i tak powinno być teraz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 23:40 2
takamahi napisał/a:

Ale wiesz że kobiety również wytwarzają testosteron? Nie? No to już wiesz, wytwarzają go znacznie mniej niż faceci ale go wytwarzają. I istnieją choroby które powodują jego nadprodukcję u kobiet , takie fakty. Jak nie wierzysz wujek google Ci pomoże.


Weź jeszcze pod uwagę inną możliwość: W latach 70-tych i 80-tych w NRD, czyli państwie dziś nieistniejącym, o którym niewielu młodych słyszało, podawano dziewczynkom testosteron w pigułkach żeby zdobywały złote medale. Zdobywały, ale miały później od tego niski głos i zarost, a niektóre nawet zmieniły płeć bo wyrosły na faceta. Podobno tamci spece od medycyny sportowej wyemigrowali później z Niemiec, głównie do Chin. Ale może nie tylko.
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-08-10, 23:42 4
Pierwsza od prawej to wyluzowana już przeciwniczka Polki:

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 23:45 1
takamahi napisał/a:

Swoją drogą powinniśmy wrócić do korzeni, wszyscy zawodnicy na olimpiadach powinni walczyć nago. Tak było na początku i tak powinno być teraz.


To nie wystarczy. Można mieć cipę i jądra, ale nie w worku pod spodem, jak i facetów. Dokładniej, istnieją hermafrodyci, czyli tacy, którzy mają jajniki i jądra. Więc to jąder trzeba szukać, powinny być co do tego jasne wytyczne.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:49 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Weź jeszcze pod uwagę inną możliwość: W latach 70-tych i 80-tych w NRD, czyli państwie dziś nieistniejącym, o którym niewielu młodych słyszało, podawano dziewczynkom testosteron w pigułkach żeby zdobywały złote medale. Zdobywały, ale miały później od tego niski głos i zarost, a niektóre nawet zmieniły płeć bo wyrosły na faceta. Podobno tamci spece od medycyny sportowej wyemigrowali później z Niemiec, głównie do Chin. Ale może nie tylko.



Jest taka możliwość, co nie zmienia faktu że baby testosteron wytwarzają. Dlatego tak do końca nie wiem co myśleć. Jest jeszcze jedna sprawa, kość gnykowa, o ile u Algierki jej nie widać, to zdjęcia Tajki już budzą u mnie kontrowersje, zajmowałem się kiedyś grafiką i rysunkiem więc na anatomii się znam na tyle żeby nie wiedzieć co o tym myśleć ale żeby nabrać pewności trza by toto pociachać i mieć kierunkowe wykształcenie
Dodatkowo kiedyś czytałem że rodzą się ludzie z drugim kompletem genitaliów, tylko mają je ukryte w sobie i tak do końca nie wiadomo jakiej są płci, niby na zewnątrz baba, ale... Nie wiem ile w tym prawdy bo nie zgłębiałem tematu.

--
O właśnie napisałeś coś podobnego
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-11, 0:14 1
Mariola Pudzianowska mogła walczyć
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-11, 1:19
dżonyłojlker napisał/a:

Ja pierdolę, ten jak się tu uzewnętrznił
Jak już ci się tak zebrało na sentymenty, to przypomnij sadolom swój stary nick, na pewno docenią taką szczerość



Kolega kolegi pyta o poprzedni nick bo jest bardzo ciekawski, jeśli można prosić i pozdrawia

[ Dodano 2024-08-11, 01:30 ]
rutrar napisał/a:

Pierwsza od prawej to wyluzowana już przeciwniczka Polki:



Wygląda strukturą ciała identycznie to dwóch pozostałych panów

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-11, 1:38 4
Sporo to napisaliście rzeczy, częściowo prawd, ale sporo też pół prawd i głupot.
Więc powiem jak to wygląda trochę z naukowego punktu widzenia.
Na podstawie zdjęć czy jakis pojedynczych opini czy nawet pojedynczego badania nie można w 100%. określić kto jaka ma płeć. W większości ludzi jak najbardziej można to określić patrząc na osobę ale są przypadki ze to nie działa.
Zacznijmy od tego jak można określić płeć. Na potrzeby tej rozmowy można przyjąć 3 kryteria.
1. Chromosomy XX kobieta, XY mężczyzna.
2. Cechy fenotypowe piereszorzedowe (jądra, jajniki) drugorzędowe (penis, łechtaczka)
3. Biochemicznym, hormonalnym (np wysokość hormonów androgenowych.

W idealnym świecie wszytskie te 3 cechy się pokrywaja, czyli mamy kobietę, chromosomy XX, ma jajniki, łechtaczke i mały poziom męskich hormonow. Ale zdarzają się wyjątki np może być osoba z chromosomami XX a mimo to mieć penisa i jądra (tzw. XX male syndrom). Może być odwrotnie np osoba z XY ale nie ma penisa a ma łechtaczke, jądra niewykształcone w jamie brzusznej wygląda jak kobieta bo jest niewrazliwa na androgeny (męskie hormony, zespół morrisona )
Kończąc powoli wywód należało by na Olimpiadach uzgodnić np takie 3 kryteria i osoby do których są podejrzenia powinny spełniać np 2 z 3 kryteriów żeby uznać konkretną płeć albo 3 na 3. Wyniki powinny być jawne i wtedy by nie było takich sytuacji jak mamy teraz.
Zgłoś
Avatar
slimi 2024-08-11, 2:15 1
Jebac ukrow, jak by moja Prababka powiedziala, no i ja naturalnie tez, chuj wam w dupe banderowcy jebani,
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-11, 2:47
Francja jest totalnie popierdolona, to jest jakiś absurd. Zresztą nie tylko Francja, większość 'zachodniego świata' jest popierdolone i odpierdala im coraz bardziej.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-11, 2:57
@pazuzu serio uważasz, że cytaty z Wiki, czyli coś co deklarujesz jako 'naukowy punkt widzenia', zmienią cokolwiek jeśli chodzi o stanowisko bytu czysto politycznego pod nazwą 'komitet olimpijski'? Kup sobie blaszke. Wszystkimi swoimi komentarzami na tym forum wspierasz nurt antycywilizacyjny, w tym te poprawne politycznie kurwy - działaczy sportowych w tym przypadku.

[ Dodano 2024-08-11, 03:34 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Widzę to tak: testosteron jest nielegalnym środkiem dopingującym, prawda? Faceci mają go naturalnie, ale kobiety nie. Więc jak ta osoba uważa się za kobietę powinna zostać zdyskwalifikowana za doping, czyż nie? No, chyba że jednak jest mężczyzną.
Co co lewaków: Tutaj "lewak" to taki epitet, którym gówniarze i przegrywy rzucają na prawo i lewo, jak kończą im się argumenty. Ja np. jestem za wolnym rynkiem, z minimalnymi regulacjami, niskimi podatkami i ograniczonym socjalem, bo kapitalizm to najbardziej sprawiedliwy ustrój promujący zaradnych. Popieram mur na granicy, pałowałbym ekoterrorystów i kopał w dupę brukselskich urzędasów za takie idiotyzmy, jak te przytwierdzane nakrętki. Ale co chwilę ktoś nazywa mnie lewakiem i komuchem bo popieram Ukrainę i śmieję się z antysemickich fobii prawackich troglodytów. Nie pasuję do stada. Ale mam to w dupie, gardzę tym alternatywnym stadem owiec.



ale ty po prostu żydem jesteś, więc uczciwiej byłoby to napisać (goje nie ludzie chociażby) zamiast pierdolić o kapitalizmie, Ukrainie i ekologii.
Jakkolwiek Hitler błądził, pewne idee miał słuszne.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-08-11, 3:53 1
Generalnie problem polega na tym czy powinno się kobiety z defektami fizjologiczno biologicznymi dopuszczać do rywalizowania z pełnoprawnymi kobietami.
W normalnym świecie oczywiście że nie. Jak ktoś juzbru napisał 3 cechy powinny się pokrywać i to powinno kończyć temat.
Ale w czasach żyjemy w czasach chorych pojebow.
WNBA np.sake pedalki np.w tym słynna już Griner która biologicznie jest kobieta ale identyfikuje się jako facet.
Lia Thomas też przecież prawie wystartowała na igrzyskach. Jakieś kurwa dziwologi sztangiarki etc.w imię jakieś chorej poprawności wszystkim na górze odjebało.
Cycki cioe można sobie dorobić.macicy już nie.
Chore pojebane czasy.
Już była taka lekkoatletka z rpa Semenya i też była gownoburza i co? I gowno.
Coraz więcej woke shit lbgtbplus 14 kurwa wszędzie.tv filmy seriale.taka indoktrynacja.
Kiedyś byłem w chuj tolerancyjny.terqz coraz więcej rzeczy Mnie po ludzku wkurwia.Szeremety szkoda .Miss Polonia nie będzie ale ma kurwa dziewczyna charakter a słuchać że to raczej prosta dziewczyna z jajami jak arbuzy.i kurwa patrząc na tych kurwa wycieczkowiczów i działaczy to kurwa można być dumnym.pojechala po marzenia i wygrała bo przed igrzyskami nikt na Nią nie stawiał.
Dystans do Siebie i do świata ma bo gdzieś tam wrzuciła w że musi chłopa oklepać. Nie oklepala aale w przeciwieństwie do Włoszki nie odklejała.szacun.
A dziwadła transy i nie chuje muje niech se kurwa zrobią sw9je zawody których nie będzie oglądał i wyjebane.skrajnosc zawsze jest niebezpieczna.w dzisiejszych czasach skrajna lewica jest tak samo pojebana i niebezpieczna jak skrajna prawica. Chodź trzeba przyznać że lewakom ostatnio chuj wie czemu na całym świecie więcej wolno i coraz bardziej odpierdala.
Kurtyna

[ Dodano 2024-08-11, 03:55 ]
Piszę z telefonu nie przypierdalac się.
Zgłoś
Avatar
Krzysiek1988 2024-08-11, 6:33
Świat schodzi na psy. Teraz normalny człowiek jest inny, a takie spedalone kojoty uważane za normalnych ludzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie