18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Szeremeta
nowynick • 2024-08-10, 22:08
Jakby walczyła przeciwko kobiecie to pewnie by wygrała... Kolejny pierdolony xy wystawiony przeciwko kobietom, mimo wykluczeń z mistrzostw świata z powodów poziomu tosteronu i badań genetycznych... nasza wytrzymała wszystkie rundy. mkolowi soczysty murzyński chuj w dupę

Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-10, 23:00 9
takamahi napisał/a:

Bardziej wiarygodne dla mnie, niż twierdzenia że to faceci, choć z tym lekarzem mogli sobie odpuścić, ale cóż znak czasów, teraz nie liczą się dyplomy a zasięgi ale huj wie, jeden z niewielu tematów na który tak naprawdę nie wiem co do końca myśleć. Pierdolę to, Szeremeta wywalczyła srebro, szacun, młoda jest , całe lata kariery przed nią, będzie i złoto za jakiś czas. Potencjał ma niemały.



To kurwa umów się z tą tajwanką czy algierką na ruchanie i daj znać jak bardzo dupa Cię boli....
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:10
nowynick napisał/a:

To kurwa umów się z tą tajwanką czy algierką na ruchanie i daj znać jak bardzo dupa Cię boli....



Nie jestem aż tak zdesperowany jak ty.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 23:11
dżonyłojlker napisał/a:

Ja pierdolę, ten jak się tu uzewnętrznił
Jak już ci się tak zebrało na sentymenty, to przypomnij sadolom swój stary nick, na pewno docenią taką szczerość


Coś mi się wydaje, że oprócz ciebie nikogo mój stary nick nie obchodzi.
A bywałem tu nawet wcześniej, przed pandemią i w trakcie. Może nawet stawiałeś mi piwa i nawet o tym nie wiesz. Nie szukaj, nie znajdziesz, po tamtych skasowanych kontach nie ma już śladu.
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol 2024-08-10, 23:11 2
Że żadna nie wpadła na pomysł żeby mu tak zapierdolic z całej siły w krocze. Ciekawe jaka byłaby reakcja😊
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:15
dżonyłojlker napisał/a:

Bo tak napisali specjaliści z TVP...



Nie gołąbeczku, dlatego że w artykule pada kilka logicznych stwierdzeń, np:

"– Czy Imane Khelif jest transpłciowym bokserem?
NIE. Zmiana płci w Algierii jest zabroniona."

Algieria to muzłumański kraj, zamieszkany przez arabusów, raczej tam LGBT byś się nie spodziewał co? No, a ta zawodniczka to reprezentacja narodowa Algierii. Więc szczerze wątpię żeby to był facet.
I takich rzeczowych stwierdzeń jest tam więcej. Tylko włącz kurwa czasem myślenie człeniu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 23:15 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Coś mi się wydaje, że oprócz ciebie nikogo mój stary nick nie obchodzi.
A bywałem tu nawet wcześniej, przed pandemią i w trakcie. Może nawet stawiałeś mi piwa i nawet o tym nie wiesz. Po tamtych skasowanych kontach nie ma już śladu.



Pewnie, że stawiałem, przecież ci pisałem, że kiedyś byłem podobny do ciebie.

Ale później zmądrzałem
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:16 1
CiapaTy_dydol napisał/a:

Że żadna nie wpadła na pomysł żeby mu tak zapierdolic z całej siły w krocze. Ciekawe jaka byłaby reakcja



Zajeb tak swojej starej i swojemu staremu, przekonasz się że reakcja bardzo się nie będzie różnić.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-10, 23:19 2
takamahi napisał/a:

Zajeb tak swojej starej i swojemu staremu, przekonasz się że reakcja bardzo się nie będzie różnić.



To z autopsji?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 23:20
dżonyłojlker napisał/a:

Pewnie, że stawiałem, przecież ci pisałem, że kiedyś byłem podobny do ciebie.
Ale później zmądrzałem


Nie wiem czy tak zmądrzałeś. Picie po kryjomu jest nadal piciem. Oszukujesz wszystkich a uzależnienie bierze górę. Nawet Ukraińcy na tym portalu się z ciebie śmieją. Idź na odwyk.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:21
nowynick napisał/a:

To z autopsji?



Nie, z koedukacyjnych lekcji WFu, dziesiąt lat temu, ale możesz sprawdzić po rodzinie, efekt ten sam.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 23:22 6
takamahi napisał/a:

Nie gołąbeczku, dlatego że w artykule pada kilka logicznych stwierdzeń, np:
"– Czy Imane Khelif jest transpłciowym bokserem?
NIE. Zmiana płci w Algierii jest zabroniona."
Algieria to muzłumański kraj, zamieszkany przez arabusów, raczej tam LGBT byś się nie spodziewał co? No, a ta zawodniczka to reprezentacja narodowa Algierii. Więc szczerze wątpię żeby to był facet.
I takich rzeczowych stwierdzeń jest tam więcej. Tylko włącz kurwa czasem myślenie człeniu.



Najpierw piszesz, że nie wiesz co masz o tym myśleć, ale gdy TVP/TVN napisało ci co masz myśleć, to nagle twoje poglądy się wyklarowały. To, że te wybryki natury nie mają w pełni funkcjonalnego narządu męskiego, to nie znaczy, że są kobietami. Niech startują na paraolimpiadzie i piorą niewidomych, wtedy będzie sprawiedliwie.

[ Dodano 2024-08-10, 23:24 ]
baronturbina napisał/a:

Nie wiem czy tak zmądrzałeś. Picie po kryjomu jest nadal piciem. Oszukujesz wszystkich a uzależnienie bierze górę. Nawet Ukraińcy na tym portalu się z ciebie śmieją. Idź na odwyk.



Sprawdź czy twój pan czasem nie narobił pod siebie. Niedługo jego koniec.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2024-08-10, 23:27 2
Te dziwadło powinno być z miejsca zutylizowane chyba się przejadą do taipei
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:28 2
dżonyłojlker napisał/a:

Najpierw piszesz, że nie wiesz co masz o tym myśleć, ale gdy TVP/TVN napisało ci co masz myśleć, to nagle twoje poglądy się wyklarowały. To, że te wybryki natury nie mają w pełni funkcjonalnego narządu męskiego, to nie znaczy, że są kobietami. Niech startują na paraolimpiadzie i piorą niewidomych, wtedy będzie sprawiedliwie.



Bo z drugiej strony to ona może być facetem podstawionym [przez muslimów specjalnie niee, to zbyt grubymi nićmi szyte, aż tak inteligentni to o nie nie są

Moje niezdecydowanie dotyczy głównie drugiej pseudo-baby właśnie tej z którą walczyła Szeremeta, jak pewnie zauważyłeś większość tekstu tego artykułu jest poświęcone Algierce, tej drugiej jedynie wtrącenia, to rodzi niepewność. I o ile jestem w stanie uwierzyć że Algierka to baba to w przypadku Tajki już nie jestem przekonany.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 23:28 3
takamahi napisał/a:

Nie gołąbeczku, dlatego że w artykule pada kilka logicznych stwierdzeń, np:
"– Czy Imane Khelif jest transpłciowym bokserem?
NIE. Zmiana płci w Algierii jest zabroniona."
Algieria to muzłumański kraj, zamieszkany przez arabusów, raczej tam LGBT byś się nie spodziewał co? No, a ta zawodniczka to reprezentacja narodowa Algierii. Więc szczerze wątpię żeby to był facet.
I takich rzeczowych stwierdzeń jest tam więcej. Tylko włącz kurwa czasem myślenie człeniu.


Te argumenty ani trochę mnie nie przekonują.
"Jest mężczyzną? Nie, bo zawsze startuje jako kobieta." I tyle wystarczy, żeby być kobietą?
"Zmiana płci jest w Algierii zabroniona." A kto powiedział, że zmieniał(a) płeć? Trzeba zbadać czy ma jajca. Bo można je mieć i bez kutasa. A jajca to testosteron, czyli doping.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 23:30 1
dżonyłojlker napisał/a:

Najpierw piszesz, że nie wiesz co masz o tym myśleć, ale gdy TVP/TVN napisało ci co masz myśleć, to nagle twoje poglądy się wyklarowały. To, że te wybryki natury nie mają w pełni funkcjonalnego narządu męskiego, to nie znaczy, że są kobietami. Niech startują na paraolimpiadzie i piorą niewidomych, wtedy będzie sprawiedliwie.
Sprawdź czy twój pan czasem nie narobił pod siebie. Niedługo jego koniec.


Mój pan? Kto pisze? @dzonyłojlker czy @siriuz? Najebany to dżony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie