18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
🔥 Najebany to do domu - teraz popularne
🔥 Niespodzianka dla śmieciarzy - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski cz.2 - teraz popularne
Szeremeta
nowynick • 2024-08-10, 22:08
Jakby walczyła przeciwko kobiecie to pewnie by wygrała... Kolejny pierdolony xy wystawiony przeciwko kobietom, mimo wykluczeń z mistrzostw świata z powodów poziomu tosteronu i badań genetycznych... nasza wytrzymała wszystkie rundy. mkolowi soczysty murzyński chuj w dupę

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-10, 22:13 16
A Ukrainkę wykluczyli z zawodów kajakarskich bo miła na kajaku napis "jestem Ukrainką". Uznano to za propagandę i ją wykluczono.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-10, 22:17 170
Lobo24 napisał/a:

A Ukrainkę wykluczyli z zawodów kajakarskich bo miła na kajaku napis "jestem Ukrainką". Uznano to za propagandę i ją wykluczono.



i chuj jej w dupe
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-10, 22:19 42
Młoda wytrzymała ile mogła, walczyła, szacun. Ale biologii nie przeskoczy, z testosteronem nie wygra. Niektórzy idioci mają mnie tu za lewaka, więc wyjebię im blue screena: chuj w dupę MKOL, dopuszczających facetów do dyscyplin kobiecych!
Zgłoś
Avatar
tars 2024-08-10, 22:19 56
Lobo24 napisał/a:

A Ukrainkę wykluczyli z zawodów kajakarskich bo miła na kajaku napis "jestem Ukrainką". Uznano to za propagandę i ją wykluczono.



Powinna była napisać "Jestem Ukrainką lgbt", to by się cioty z mkol oszczały z ekscytacji.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 22:29
chorym napisał/a:

i chuj jej w dupe



Nie krępuj się, właź.

Tak poza tym cholera wie jak to jest naprawdę z tymi zawodni(cz)kami : sport.tvp.pl/79611189/czy-w-boksie-kobiet-rywalizuja-mezczyzni-obalamy...
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-08-10, 22:41 3
Prawdę mówiąc to ta Szeremeta też wygląd jak chłop. Turczynka jedynie ładna i kobieca.
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-08-10, 22:45 5
takamahi napisał/a:

Nie krępuj się, właź.
Tak poza tym cholera wie jak to jest naprawdę z tymi zawodni(cz)kami :



Przecież to jakieś bzdury. I powoływanie się na jakiegoś lekarza (koniecznie z USA), bo ma on ileś tam tysięcy subskrybentów... Dno.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 22:48 27
Geraldinio napisał/a:

Młoda wytrzymała ile mogła, walczyła, szacun. Ale biologii nie przeskoczy, z testosteronem nie wygra. Niektórzy idioci mają mnie tu za lewaka, więc wyjebię im blue screena: chuj w dupę MKOL, dopuszczających facetów do dyscyplin kobiecych!


Widzę to tak: testosteron jest nielegalnym środkiem dopingującym, prawda? Faceci mają go naturalnie, ale kobiety nie. Więc jak ta osoba uważa się za kobietę powinna zostać zdyskwalifikowana za doping, czyż nie? No, chyba że jednak jest mężczyzną.

Co co lewaków: Tutaj "lewak" to taki epitet, którym gówniarze i przegrywy rzucają na prawo i lewo, jak kończą im się argumenty. Ja np. jestem za wolnym rynkiem, z minimalnymi regulacjami, niskimi podatkami i ograniczonym socjalem, bo kapitalizm to najbardziej sprawiedliwy ustrój promujący zaradnych. Popieram mur na granicy, pałowałbym ekoterrorystów i kopał w dupę brukselskich urzędasów za takie idiotyzmy, jak te przytwierdzane nakrętki. Ale co chwilę ktoś nazywa mnie lewakiem i komuchem bo popieram Ukrainę i śmieję się z antysemickich fobii prawackich troglodytów. Nie pasuję do stada. Ale mam to w dupie, gardzę tym alternatywnym stadem owiec.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 22:50
rutrar napisał/a:

Przecież to jakieś bzdury. I powoływanie się na jakiegoś lekarza (koniecznie z USA), bo ma on ileś tam tysięcy subskrybentów... Dno.



Bardziej wiarygodne dla mnie, niż twierdzenia że to faceci, choć z tym lekarzem mogli sobie odpuścić, ale cóż znak czasów, teraz nie liczą się dyplomy a zasięgi ale huj wie, jeden z niewielu tematów na który tak naprawdę nie wiem co do końca myśleć. Pierdolę to, Szeremeta wywalczyła srebro, szacun, młoda jest , całe lata kariery przed nią, będzie i złoto za jakiś czas. Potencjał ma niemały.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 22:55 8
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co co lewaków: Tutaj "lewak" to taki epitet, którym gówniarze i przegrywy rzucają na prawo i lewo, jak kończą im się argumenty. Ja np. jestem za wolnym rynkiem, z minimalnymi regulacjami, niskimi podatkami i ograniczonym socjalem, bo kapitalizm to najbardziej sprawiedliwy ustrój promujący zaradnych. Popieram mur na granicy, pałowałbym ekoterrorystów i kopał w dupę brukselskich urzędasów za takie idiotyzmy, jak te przytwierdzane nakrętki. Ale co chwilę ktoś nazywa mnie lewakiem i komuchem bo popieram Ukrainę i śmieję się z antysemickich fobii prawackich troglodytów. Nie pasuję do stada. Ale mam to w dupie, gardzę tym alternatywnym stadem owiec.



Ja pierdolę, ten jak się tu uzewnętrznił
Jak już ci się tak zebrało na sentymenty, to przypomnij sadolom swój stary nick, na pewno docenią taką szczerość
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-08-10, 22:55 5
takamahi napisał/a:

Bardziej wiarygodne dla mnie, niż twierdzenia że to faceci, ale huj wie, jeden z niewielu tematów na który tak naprawdę nie wiem co do końca myśleć. Pierdolę to, Szeremeta wywalczyła srebro, szacun, młoda jest , całe lata kariery przed nią, będzie i złoto za jakiś czas. Potencjał ma niemały.



Nie dopuścili jednego i drugiego do zawodów, ale dziś nie wspomni się dlaczego.

Co do testów: bez chromosomu Y nie będziesz wyglądał jak mężczyzna, bo nie przejdziesz męskiego dojrzewania - nie wykształcisz trzeciorzędnych cech płciowych - budowa szkieletu, mięśni rozłożenie tkanki tłuszczowej czy budowa krtani.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-10, 22:57 8
Aaltonen napisał/a:

Prawdę mówiąc to ta Szeremeta też wygląd jak chłop. Turczynka jedynie ładna i kobieca.



Miss to Ona nie jest ale bez przesady...

Za tą akcję Tajwanu z tym transem to jestem za
natychmiastową aneksją tej wyspy do Chin. Kurwa nie żartuję! Tamci bawią się w doping wszeloraki ale kurwa to jest przegięcie! Najwyżej półprzewodniki będą trochę tańsze....
Zgłoś
Avatar
Antymajka 2024-08-10, 22:57 3
Aaltonen napisał/a:

Prawdę mówiąc to ta Szeremeta też wygląd jak chłop. Turczynka jedynie ładna i kobieca.



To nie konkurs piękności
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 22:58 1
takamahi napisał/a:

Bardziej wiarygodne dla mnie, niż twierdzenia że to faceci



Bo tak napisali specjaliści z TVP...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie