18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Barnellini 2020-04-01, 10:48 103
Chciałbym zobaczyć minę tego kutafona z osobówki jak się dowie, że w ciężarowym jest wideo rejestrator. Jebany ćwok- mandat plus naprawa auta na własny koszt pewnie oduczą go takich pomysłów na przyszłość. Widząc poziom cwaniactwa prezentowany na filmie pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata. Oni w NL są pierwsi do takich zachowań. Niech żyje nowoczesna technologia
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-01, 10:57 3
nowynick napisał/a:

w Holandii też szeryfują



Tam jest pełno naszych rodaków i coraz więcej ukraińców, więc do takiego zachowania się Holendrzy szybko przyzwyczają.
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2020-04-01, 11:31
Cięzarowka to koronawirus a osobowka to nasz rząd zapewniający ze jestesmy gotowi stawic czoła epidemi
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2020-04-01, 13:15
Najlepsze jest, to ze niby gość z osobówki również miał kwity na dużego
Kierowca ciężarówki kierowcy kierowca
Zgłoś
Avatar
dellorto 2020-04-01, 13:40 7
jebać tego z osobówki ale po chuj mu tirowiec dał długimi zaraz po tym jak go wyprzedził?
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-01, 13:43 7
Boże, jaki rad jestem z końcówki! Końcówka badziej zadowalająca niż sam wjazd w dupę frajerowi
Zgłoś
Avatar
ukalek 2020-04-01, 13:45 11
dellorto napisał/a:

jebać tego z osobówki ale po chuj mu tirowiec dał długimi zaraz po tym jak go wyprzedził?



Przeprosil, ze mu zajal pas. Tez tak robie.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-04-01, 13:50 9
Jokerd napisał/a:

Boże, jaki rad jestem z końcówki! Końcówka badziej zadowalająca niż sam wjazd w dupę frajerowi



Kierowca osobówki nie wyhamował specjalnie bo wyłudzał właśnie odszkodowanie- czyli nasza radość potrójna
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-01, 13:59
żartujesz teraz?
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-04-01, 14:26 1
Nie. Być może się mylę ale jechali max 60 km/h i mógł wyhamować osobówką ale zależało mu na dużych uszkodzeniach bo to z kolei większe odszkodowanie. No i nie zauważyłem aby starał się ominąć przeszkodę- zero ruchu kierownicą. Ale jak już napisałem- to tylko moja opinia i może być błędna.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-01, 14:38 6
Barnellini napisał/a:

pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata



Nie doceniasz "naszych rodaków" - najgorsze ścierwo wyjechało własnie tam.
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-04-01, 14:45 2
Barnellini napisał/a:

Nie. Być może się mylę ale jechali max 60 km/h



deklu, masz wyraznie predkosc w nagraniu +-90km/h
na chuj wrzucasz jakies wypociny jak nie masz zielonego pojecia o jezdzie samochodem, o ciezarowce nawet nie wspomne
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-04-01, 17:32 4
IOI napisał/a:

deklu, masz wyraznie predkosc w nagraniu +-90km/h
na chuj wrzucasz jakies wypociny jak nie masz zielonego pojecia o jezdzie samochodem, o ciezarowce nawet nie wspomne



Bucu, może prędkość jest wyświetlana niepoprawnie? Po chuj jesteś niemiły bez powodu. Trochę kultura, kurwa.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2020-04-01, 17:35
Barnellini napisał/a:

Chciałbym zobaczyć minę tego kutafona z osobówki jak się dowie, że w ciężarowym jest wideo rejestrator. Jebany ćwok- mandat plus naprawa auta na własny koszt pewnie oduczą go takich pomysłów na przyszłość. Widząc poziom cwaniactwa prezentowany na filmie pewnie to jakaś turecka albo marokańska szmata. Oni w NL są pierwsi do takich zachowań. Niech żyje nowoczesna technologia



No tak bo wcale nie dziwne, że taka reakcja zaraz po manewrze wyprzedzania TIRa. Na 100% wcale nie zajechał drogi osobówce... Uwielbiam takie filmiki z jednej perspektywy i te przemądre komentarze jaki to buc jest w osobówce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie