18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Polak1988 2014-11-30, 18:51 1
Trzeba było go potem wyprzedzić i zwolnić do 10,blokować pedała aż by się nauczył cwel.
Zgłoś
Avatar
wbijam 2014-11-30, 18:52 1
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

"ale do kogo masz pretensje że się nie uczyłeś i na tirach jeździsz" - mistrzowski, kulturalny pocisk



Własnie obraziłeś szacunkowo około 700 tyś kierowców zawodowych.
Myślisz ,że w tej grupie nie znajdziesz mgr?
Pocisk Ci w dupę za uogólnianie.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-11-30, 18:57 2
Cytat:

"ale do kogo masz pretensje że się nie uczyłeś i na tirach jeździsz" - mistrzowski, kulturalny pocisk



Jestem inż. ciężarówki to moja pasja, z chęcią przejechałbym wszerz i wzdłuż Kanadę, Amerykę i Australię, zarobił przy tym sporo kasiory, wybudował mieszkanie na wynajem + lokate inwestycyjną, by mieć emeryturę i bym się śmiał w twarz ludzom bez duszy, którzy chodzą codziennie do pracy 7-15.
Zgłoś
Avatar
Daniken 2014-11-30, 18:58
SGL - Śląsk Gliwice Las. I wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2014-11-30, 19:12
@ kontownik - a co mnie obchodzą debile co stoją jak barany na (w tym wypadku prawym) pasie? jak lewy jest wolny to jadę do końca... Zauważyłeś, że jak już szeryf w cysternie dojechał do zwężenia to obydwa pasy były zapełnione i zaczął się "Zamek błyskawiczny" ? Który powinien być tam stosowany od samego początku tylko tacy debile jak Ty uważają to za "cwaniactwo", a to po prostu zwykły normalny ruch drogowy...
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-30, 19:13
kustoszpan napisał/a:


O to znowu ty ze swoimi kompleksami wobec hanysów.
Za dużo słuchałeś żali swojej matki, nie zawsze ładujemy w dupę i gardło.



Jakimi kompeksami? Ja się wami zwyczajnie brzydze! Dla mnie hanys to jak cygan, jedno i drugie jak wrzód na dupie.

A to że w kopalniach czasami macie post od walenia się w dupsko to akurat nic chwalebnego więc nie masz się czym chwalić.

Puchacz69 napisał/a:

@Szajba_Man O chłopie jakie Ty masz pociski na pewno każdy hanys musi się Ciebie bać, byku. I jeszcze piszesz że ten korek to wina hanysów no pewnie haha wszyscy chcą jechać do Waszej zawszonej miejscowości przecież tam jest tyle atrakcji!!! Nic tylko się wieszać...



No popatrz, niechcąco ale trafiłeś. Właśnie po to się ten wasz syf do nas zjeżdża aby pozwiedzać i wypocząć w CZYSTYM powietrzu i ładnym otoczeniu który zatruwacie. A co do tego korka to wystarczy popatrzyć jakie blachy dominują same jakiś SY, SM, SG, SI, SK etc.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-11-30, 19:20
Szajba_Man napisał/a:



Jakimi kompeksami? Ja się wami zwyczajnie brzydze! Dla mnie hanys to jak cygan, jedno i drugie jak wrzód na dupie.

A to że w kopalniach czasami macie post od walenia się w dupsko to akurat nic chwalebnego więc nie masz się czym chwalić.

No popatrz, niechcąco ale trafiłeś. Właśnie po to się ten wasz syf do nas zjeżdża aby pozwiedzać i wypocząć w CZYSTYM powietrzu i ładnym otoczeniu który zatruwacie. A co do tego korka to wystarczy popatrzyć jakie blachy dominują same jakiś SY, SM, SG, SI, SK etc.


Aha. Sprawdź czy masz ekierkę i cyrkiel w tornistrze. Jutro klasówa :-*
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-30, 19:20
avalanch napisał/a:

A na Ciebie szjba_man szczam zimnym moczem bo Podbeskidzie o ile mnie pamięć nie myli też na śląsku leży

To że jakiś debil w Warszawie zlikwidował województwo i wsadził bogatego aby biednych ratował (a hanys błagał o to bo gdyby nie my to to hanysowo już dawno by zaorali) nie nasza wina. Tak wiec na kolana biedoto hanysiarska i dziekować Panom z bielskiego i częstochowskiego że macie jeszcze co jeść!
Zgłoś
Avatar
WhitePride666 2014-11-30, 19:21
Wszyscy stoją a zawsze znajdzie się kilka kurew które chcą się wpierdolić, banda zjebów.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-30, 19:22
kustoszpan napisał/a:


Aha. Sprawdź czy masz ekierkę i cyrkiel w tornistrze. Jutro klasówa :-*



Aleś ty oryginalny
Hahahaha

Ale i tak nic śmieciu nie zmieni faktu że jesteś jebanym hanysem wiec morda w kubeł patałachu.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-30, 21:27 1
OzonGCW,

Po to są dwa pasy,żeby z nich korzystać.Gdyby był znak zakaz wyprzedzania to by można było się przyjebać.Wieśniactwo trzeba tępić,ludzie muszą nauczyć się kultury i trochę ogłady a nie na każdym kroku drzeć mordę,kląć i robić innym na złość.Pojechaliby do końca,każdy by wpuścił jednego i co by się stało?Może ktoś jechał tamtym pasem bo się śpieszył do pracy,był spóźniony?Może żona chora,dziecko chore do szpitala wiózł ktoś?Te pedały z tirów to najgorsze kurwy co myślą,że wszystko im wolno bo pracują i jeżdżą po X godzin.
Zawodowi kierowcy,to że jeżdżą nie czyni ich zawodowymi,bo zawodowy może być również kurier,dostawca pizzy czy złotówa z taxi,oni też napierdalają kilometry.J
Zgłoś
Avatar
B................_ 2014-11-30, 21:55 1
Szajba_Man napisał/a:

@up Jakie 1:7? Jak oni im bramkę strzelą to zapierdalam na kolanach na około narodowego


Obietnica spełniona pajacu?
Zgłoś
Avatar
G................2 2014-11-30, 22:46 1
kenzol napisał/a:



A przeczytałeś mój komentarz od początku do końca?


Ale piszesz też o tym, że korek porusza się 2 razy wolniej przez te puszczanie samochodów z drugiego pasa.

PS> Może źle zrozumiałem Twoją wypowiedź, ale odebrałem Cię jako przeciwnika jazdy na suwak, czego ja jestem zwolennikiem. Jeżeli tak to przyznaję się do błędu i zwracam honor.
Zgłoś
Avatar
kontownik 2014-11-30, 22:48
nie wiem ile masz prawo jazdy ale ja wiem że cwaniak to cwaniak i luke znajdzie cos takiego jak zamek w polskich realiach nie istnieje

masabitumiczna napisał/a:

@ kontownik - a co mnie obchodzą debile co stoją jak barany na (w tym wypadku prawym) pasie? jak lewy jest wolny to jadę do końca... Zauważyłeś, że jak już szeryf w cysternie dojechał do zwężenia to obydwa pasy były zapełnione i zaczął się "Zamek błyskawiczny" ? Który powinien być tam stosowany od samego początku tylko tacy debile jak Ty uważają to za "cwaniactwo", a to po prostu zwykły normalny ruch drogowy...

Zgłoś
Avatar
damian_tcv 2014-12-01, 0:21
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

"ale do kogo masz pretensje że się nie uczyłeś i na tirach jeździsz" - mistrzowski, kulturalny pocisk



ja sie uczylem i wyksztalcilem i tez jezdze- z pasji a i pieniadze dobre
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie