18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-11-30, 3:29 270
"ale do kogo masz pretensje że się nie uczyłeś i na tirach jeździsz" - mistrzowski, kulturalny pocisk
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-30, 3:39 26
Wjazd do Bielska.
SGL... Dlaczego mnie to nie dziwi... Jebane hanysy.
Ta brudna rasa powinna mieć zakaz opuszczania swojego kurwidołka Zwanego hanysogrodem!
Tfu!
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-11-30, 3:54 46

Nakupowali policjantom bolidow z wideorejestratorem zamiast kupic motocyklei posylac na takie korki zeby szeryfom lupali mandaty to by sie w koncu ludzie nauczyli.

Autostrada tez kiedys przechodzi w jednopasmowke to wiara ma 300 kilometrow grzac prawym pasem bo przeciez lewy kiedys sie skonczy?
Pewni ludzie nauke przyswajaja tylko w stary wojskowy sposob - przez dupe do glowy.
Zgłoś
Avatar
ViNG 2014-11-30, 5:09 2
@Up

Przez nogi do glowy
Zgłoś
Avatar
swir555 2014-11-30, 8:57 2
hanys z okolic gliwic, tak czy siak pod ściane i 7,62 w łeb
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2014-11-30, 9:05 3
Jebana, zwężka. Przebudowa dwóch skrzyżowań i wymiana nawierzchni o długości kilometra, a kurwicy można tam dostać. I oczywiście pierdolną tam światła, bo jakaś pizda wyszła z kuchni, wsiadła za kierownicę i rozjebała się jedna z drugą w rowie. Nie idzie normalnie wyjechać z bielska, wiecznie kurwa coś. I te pierdolone a'pacze. Jedzie skurwysyn 30 na godzinę bo chuj musi pooglądać i jako ekspert od jebania młotkiem skomentować postęp robót lub ich brak.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-11-30, 12:00 4
To to chuj. Najbardziej wkurwia fakt, że ten cwel niedorobiony blokuje przejazd innym a jak dojedzie do zwężenia to ostatecznie jakaś tępa pizda go przed siebie wpuści zamiast blokować chuja do końca. Dadzą się wyruchać a za chwilę głaszczą go po jajach.
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2014-11-30, 12:19 13
Kiedyś mi taki szeryf próbował mi wytłumaczyć dlaczego tak jest lepiej, tak się debil zagalopował że staneło na tym że najlepiej jakby był tylko jeden pas, wtedy by było szybciej bo wszyscy by jechali a nie stali w korku
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-11-30, 15:21 1
taki stary a taki kurwa głupi to chyba jakieś zaszłości z czasów PRL - to pokolenie musi w chuj wymrzeć, może wtedy będzie na drogach NIECO normalniej...
Zgłoś
Avatar
waloos 2014-11-30, 15:31
Czy ktoś z sadoli jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi z szeryfem ? W czym to ma niby pomóc, jak tacy ludzie argumentują to postępowanie.
Dla mnie to jest wyjątkowo nie logiczne.
Zgłoś
Avatar
mefe 2014-11-30, 15:32 1
Kurwa jechałem tamtędy tego samego dnia, przez to zwężenie spóźniłem się na koncert siostry. Pierdolone gorole rozjebia Ci cały pas ruchu i zrobią jednopasmówkę, mimo że nawet żadne prace tam kurwa nie trwaja
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-11-30, 15:36
a to burak jebany
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-11-30, 15:43
nie kłócić się tępe łby !!!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-30, 15:53 9
mefe napisał/a:

Kurwa jechałem tamtędy tego samego dnia, przez to zwężenie spóźniłem się na koncert siostry. Pierdolone gorole rozjebia Ci cały pas ruchu i zrobią jednopasmówkę, mimo że nawet żadne prace tam kurwa nie trwaja



Nie kurwa wcale...
Z reszta hanysie nie jesteś tu mile widziany więc zamknij pysk i wpierdalaj węgiel.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie