18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Szkoła dla downów
sveq • 2010-03-19, 21:12
Lech Kaczyński postanowił odwiedzić szkołę dla downów.
Pani mówi do downów:
- Drogie dzieci, to jest Lech Kaczyński. Wiecie kim jest ten pan?
Żaden down nie ma pojęcia kim jest ów tajemniczy jegomość, ale po chwili niepewnie zgłasza się Jasiu:
- Nowy?
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-03-19, 22:01
Wkuriwają mnie dzieci ciągle śmiejące się z Kaczora. Ot, wiecy kurwa politolodzy. Programu nie znają, a tylko jęczą ciąglę, że całe zło to pisiory, bo tak im dałny w tv powiedzieli. Nie popieram pis (tak gwoli ścisłości), ani tym bardziej platformy, bo pierwsi to lewica gospodarcza, a drudzy to kabarecik, a nie partia.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-03-19, 22:35 6
pis = państwo kościelne, po = państwo policyjne, psl = pedały
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-03-20, 7:29 1
Bardziej mnie smieszylo 6 lat temu w wersji z Kwachem.
Zgłoś
Avatar
kundziorka86 2010-03-20, 9:55
Taki suchar że prawie zęby połamałam
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-03-20, 10:05
@Magik: Masz raptem dwa lata więcej od niego, poza tym tylko opowiedział żart.

I coś ode mnie:

PiS to jest państwo kościelne? To się pochwalę z Wami paroma rewelacjami. Jeden z posłów PO, znany jedynie z tego, że poza byciem posłem jest także dyrektorem najlepszego ogólniaka w kraju - i mimo że łamie to jakieś tam przepisy to koledzy z partii załatwili mu to powołując się na jakiś tam wcześniejszy podobny przypadek - jest aktualnie również moim dyrektorem, jako że jeszcze kończę ogólniaka. I oto dyrekcja w tejże szkole umyśliła sobie, że... rekolekcje będą obowiązkowe dla wszystkich. Program przewiduje: konferencje z księdzem, warsztaty misyjne, warsztaty bilblijne, warsztaty liturgiczne, lepiej brzmiące warsztaty instrumentalno muzyczne (ale odbywające się pod hasłem "Śpiewajmy Panu"), kolejne na pierwszy rzut oka lepiej brzmiące warsztaty literackie (pod hasłem "Pasja w utworach literackich").

No i koncert (w kościele, a jakże) zespołu grającego chrześcijański hip hop. Ale tu nie dam głowy, że jest on obowiązkowy.

Bo na mszę na przykład łaskawie pozwolili nam nie iść

Oczywiście, niech się pierdolą, nie idę - mam lepsze zajęcia i w związku z tym 5 dni wolnego... Ale to trochę dla tych, którzy uważają że tylko tylko PiS jeden prowadzi politykę państwa kościelnego.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-03-20, 10:56 1
Te wszystkie partie to jedno wielkie gówno :/ jedynie UPR coś tam racjonalnie gada, ale prędzej zdążymy z wybudowaniem autostrad i stadionów przed euro niż UPR dojdzie do władzy.
Zgłoś
Avatar
Elijah 2010-03-20, 13:46 1
@Issander: Zapomniałeś o jakże boskich warsztatach ikonograficznych i choreograficznych. XIII LO Szczecin FTW!
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-03-20, 18:40
choreograficzne? albo nie ma w ogóle albo tylko smerfy mają.
Zgłoś
Avatar
słomcia 2010-03-20, 21:42 1
no i z działu dowcipy zrobił się dział polityka...
Zgłoś
Avatar
sad 2010-03-22, 23:22
Według mnie na downa bardziej pasuje Tusk . Na pudle też Palikot i Drzewiecki .
Zgłoś
Avatar
kamel1989 2010-04-11, 16:02
a ja uwazam ze po ostatnich wydarzeniach ten dowcip powinien byc usuniety.
Zgłoś
Avatar
SfrustrowanyFrustrat 2010-04-12, 0:32
kamel1989 napisał/a:

a ja uwazam ze po ostatnich wydarzeniach ten dowcip powinien byc usuniety.



Po jakiego chuja łazisz po forum i odświeżasz ?
Zgłoś