18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Henboh Wczoraj 20:21 1
baronturbina napisał/a:

Miałem cie obrazić ale tymi wypocinami sam to zrobiłeś. Śmianie się z czyjegoś kalectwa jest prostackie więc nienjestem tylko prosty ale jesteś prostakiem. Życzę ci żebyś też coś stracił w życiu. Wtedy się razem pośmiejemy.



A idź się turbinuj. To sadol czy grupa wsparcia?

A wiesz jaka jest różnica między nami? Ja nikomu nie życzę by coś stracił (jedynie podśmiewam się, z typa, który już stracił, a protezę zawdzięcza sadolom), bo moje prostactwo, ma jakąś klasę w przeciwieństwie do Twojego, kmiocie.
Że już nie wspomnę, że cały żart opierał się o papiery, a nie o nogę sadistic.pl/biuro-pelnomocnika-ds-ozn-ma-wyjebane-jajca-na-inwalidow-v...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 20:30
Zobacz kotku co mam w środku
Zgłoś
Avatar
Clistwood Wczoraj 21:09
Velture napisał/a:

Gośc z przeciwka chciał wyprzedzić kolumnę i wyjebał w tego przed nagrywającym.



Ci z na przeciwka zwolnili a tamten co w niego na czołówkę wjechał i tak pędził to

@turor
turor napisał/a:

Butelkę z moczem zakręcał

Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 21:12
Henboh napisał/a:

A idź się turbinuj. To sadol czy grupa wsparcia?
A wiesz jaka jest różnica między nami? Ja nikomu nie życzę by coś stracił (jedynie podśmiewam się, z typa, który już stracił, a protezę zawdzięcza sadolom), bo moje prostactwo, ma jakąś klasę w przeciwieństwie do Twojego, kmiocie.
Że już nie wspomnę, że cały żart opierał się o papiery, a nie o nogę


Wiesz że mam Cię w dupie? A tym bardziej co myślisz?
Zgłoś
Avatar
KORAS1982 Wczoraj 21:22
No i co z tego jak wyjebał w niego ten z naprzeciwka
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Wczoraj 21:24
Pierwszy debil bo myśli, że nadrobi dla swojego ryżodawcy 12,35 sekundy co przełoży się na zdecydowanie większy zysk, drugi jedzie z gazem wciśniętym jak ameba chuj go wszystko obchodzi, trzeci z kolei z naprzeciwka ślepy jebany jak stępień z 13 posterunku wyjeżdża przed wszystkich i doprowadza do multiwypadku. Typowy przekrój intelektu tirowców ze średnią iq około 20-30.
Zgłoś
Avatar
siewie Wczoraj 21:28
Sstoumer napisał/a:

Widać że więc też powinieneś być pasażerem tego zdarzenia



"Widać że więc też powinieneś" ziomuś alkohol szkodzi to trucizna rzuć to jeśli jeszcze jesteś w stanie podejmować jakieś decyzje
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel Wczoraj 21:35
krz30ychu napisał/a:

Powiedziałbym, że dwóch szoferów. Ten z kamerką to raczej postronna ofiara. Gabaryt wyprzedzał jak pizda i jebnął czołówkę z gabarytem wyprzedzającym jak chuj z przeciwka. Mam nadzieję, że nagrywający chociaż jakoś wyszedł z tego.



Z naprzeciwka nie wyprzedzał a zagapil sie jak ci przed nim hamowali (na jasnie pana wyprzedzającego ze strony kamerki) i ucieka na lewy pas.
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana Wczoraj 22:06
Rikord widijo po kacapsku nie słyszałem. Chuj z nimi niech się zajebią na trasie te kacapskie śmiecie pierdolone
Zgłoś
Avatar
WieszCo Wczoraj 22:09
@suborg
Tak mi się skojarzyło jakoś

Zgłoś
Avatar
DeLux Wczoraj 22:18
turor napisał/a:

Butelkę z moczem zakręcał i nie patrzył na drogę



Mógł się napić na postoju
Zgłoś
Avatar
truna Wczoraj 22:19
turor napisał/a:

Butelkę z moczem zakręcał i nie patrzył na drogę



Twój stary tam nalał
Zgłoś
Avatar
Piecu88 Dzisiaj 0:25 1
Velture napisał/a:

Gośc z przeciwka chciał wyprzedzić kolumnę i wyjebał w tego przed nagrywającym.
Nie wiem czy pisząc wyprzedzający masz na myśli tego co nagrywał czy tego z przeciwka więc nie wiem czy przyznać ci rację czy kazać się pierdolić w dupę szpikulcem do lodu.... zakładam, że miałeś na mysli typa z przeciwka to przyznaję ci rację.



gosc z przeciwka dal po heblach bo wyprzedzajacy szedl na czolowke a ten ostatni by uniknac zderzenia zjechal na przecisny pas
Zgłoś
Avatar
bravo86 54 minuty temu 1
turor napisał/a:

Butelkę z moczem zakręcał i nie patrzył na drogę


A twoja stara opie*dalała mu bizony z dupy
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2 minuty temu
Velture napisał/a:

Gośc z przeciwka chciał wyprzedzić kolumnę i wyjebał w tego przed nagrywającym.
Nie wiem czy pisząc wyprzedzający masz na myśli tego co nagrywał czy tego z przeciwka więc nie wiem czy przyznać ci rację czy kazać się pierdolić w dupę szpikulcem do lodu.... zakładam, że miałeś na mysli typa z przeciwka to przyznaję ci rację.



Raczej było tak, że gość z naprzeciwka zaczął hamować, a typek za nim nie wyrobił i wybił do lewej.
Zgłoś