18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
turor Dzisiaj 18:47 23
Butelkę z moczem zakręcał i nie patrzył na drogę
Zgłoś
Avatar
darayavahus Dzisiaj 18:51 6
Kurwa, aż mną wzdrygnęło.
Zgłoś
Avatar
WieszCo Dzisiaj 18:58 3
turor napisał/a:

Butelkę z moczem zakręcał i nie patrzył na drogę



Niby tak, ale w zależności od zestawu to tak trochę ciężko wyhamować w tak krótkim czasie. Wyprzedzający ewidentnie dał dupy.
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 19:00 1
Moja paczka to jest xD
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 19:01 14
WieszCo napisał/a:

Niby tak, ale w zależności od zestawu to tak trochę ciężko wyhamować w tak krótkim czasie. Wyprzedzający ewidentnie dał dupy.



Gośc z przeciwka chciał wyprzedzić kolumnę i wyjebał w tego przed nagrywającym.
Nie wiem czy pisząc wyprzedzający masz na myśli tego co nagrywał czy tego z przeciwka więc nie wiem czy przyznać ci rację czy kazać się pierdolić w dupę szpikulcem do lodu.... zakładam, że miałeś na mysli typa z przeciwka to przyznaję ci rację.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 19:05 2
Powiedziałbym, że dwóch szoferów. Ten z kamerką to raczej postronna ofiara. Gabaryt wyprzedzał jak pizda i jebnął czołówkę z gabarytem wyprzedzającym jak chuj z przeciwka. Mam nadzieję, że nagrywający chociaż jakoś wyszedł z tego.
Zgłoś
Avatar
siewie Dzisiaj 19:11 12
krz30ychu napisał/a:

Powiedziałbym, że dwóch szoferów. Ten z kamerką to raczej postronna ofiara. Gabaryt wyprzedzał jak pizda i jebnął czołówkę z gabarytem wyprzedzającym jak chuj z przeciwka. Mam nadzieję, że nagrywający chociaż jakoś wyszedł z tego.



A ja mam nadzieje ze nikt nie wyszedl z tego, to kacapia jebana
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 19:24 3
siewie napisał/a:

A ja mam nadzieje ze nikt nie wyszedl z tego, to kacapia jebana



Kurde fakt. Niewiele widać szczegółów na tym filmie, ale w końcowych kadrach pojawia się paczka z nadrukiem strony na domenie .ru
Zgłoś
Avatar
Sstoumer Dzisiaj 19:25 1
siewie napisał/a:

A ja mam nadzieje ze nikt nie wyszedl z tego, to kacapia jebana



Widać że więc też powinieneś być pasażerem tego zdarzenia
Zgłoś
Avatar
Henboh Dzisiaj 19:46 4
Velture napisał/a:

Gośc z przeciwka chciał wyprzedzić kolumnę i wyjebał w tego przed nagrywającym.
Nie wiem czy pisząc wyprzedzający masz na myśli tego co nagrywał czy tego z przeciwka więc nie wiem czy przyznać ci rację czy kazać się pierdolić w dupę szpikulcem do lodu.... zakładam, że miałeś na mysli typa z przeciwka to przyznaję ci rację.



"Pierdol się w dupę szpikulcem do lodu".
Ten z naprzeciwka nie wyprzedzał, tylko szczał do butli, czy tam jajecznice smażył, czy co oni tam jeszcze podczas jazdy robią, kiedy zobaczył, że przednim hamują, więc jak zawodowa pizda odbił w lewo.
No ale nie masz nogi, więc pewnie masz papiery na to by takie coś nazwać wyprzedzaniem.

Zgłoś
Avatar
Lucar1 Dzisiaj 19:48 2
chcial byc 20 sekund wczesniej na miejscu
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 20:00
Henboh napisał/a:

"Pierdol się w dupę szpikulcem do lodu".
Ten z naprzeciwka nie wyprzedzał, tylko szczał do butli, czy tam jajecznice smażył, czy co oni tam jeszcze podczas jazdy robią, kiedy zobaczył, że przednim hamują, więc jak zawodowa pizda odbił w lewo.
No ale nie masz nogi, więc pewnie masz papiery na to by takie coś nazwać wyprzedzaniem.


Miałem cie obrazić ale tymi wypocinami sam to zrobiłeś. Śmianie się z czyjegoś kalectwa jest prostackie więc nienjestem tylko prosty ale jesteś prostakiem. Życzę ci żebyś też coś stracił w życiu. Wtedy się razem pośmiejemy.
Zgłoś
Avatar
suborg Dzisiaj 20:13 6
Zgłoś
Avatar
Pietrushka Dzisiaj 20:19
Henboh napisał/a:

"Pierdol się w dupę szpikulcem do lodu".
Ten z naprzeciwka nie wyprzedzał, tylko szczał do butli, czy tam jajecznice smażył, czy co oni tam jeszcze podczas jazdy robią, kiedy zobaczył, że przednim hamują, więc jak zawodowa pizda odbił w lewo.
No ale nie masz nogi, więc pewnie masz papiery na to by takie coś nazwać wyprzedzaniem.



Nie obrażaj Pan! Nie każdy jest takim Łotsonem dedukcji xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie