18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podczas trwającego procesu dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, w którym oskarżany jest o rzekomą płatną protekcję podczas procesu weryfikacji żołnierzy WSI, padają nazwiska najważniejszych osób w państwie, w tym obecnego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W jakich okolicznościach?


PODAWAJCIE DALEJ!
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2014-03-03, 23:28 1
Byłbyś tak miły i wskazał co ważniejsze momenty? Net mi wolno działa, a na jutro mam jeszcze kilka tekstów do przejrzenia.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2014-03-03, 23:30
żadna historia jakiegokolwiek dziennikarza nie jest szokująca, nawet jak by wydłubał z nosa własne jajka
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-03-03, 23:46
@up, tak tak, napierdalajmy ogólnikami, świat na pewno będzie od tego lepszy.
Zgłoś
Avatar
druchii 2014-03-03, 23:49
@rav4ever - wszystkie wątki są bardzo ciekawe, ale jeden z mocniejszych mniej więcej od 27 minuty
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-03-04, 0:01 1
ktoś jeszcze sadzi, ze nie potrzeba nam lustracji i zyjemy w wolnym i demokratycznym kraju? może DUST DEVIL się wypowie, albo inny zydo-komuch...
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2014-03-04, 0:02 1
Kurwiszcza, puściłem od 27 minuty i stwierdziłem, że trzeba zobaczyć całość. No i po nauce na dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
druchii 2014-03-04, 0:03
Postarajmy się, by to dotarło do jak największej grupy osób i przede wszystkim na główną!

Ktoś z Was czytał książki Sumlińskiego?
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-03-04, 1:25
nie, ale mam taki zamiar... wystawiaj to gdzie się da, ale unikaj mediów typu sadistic. boja się, ze rząd odbierze im resztke ochlapow którymi się karmia... najlepiej zadzialaj wśród rodziny i swoich znajomych. sam stosuje metode: "z ust do ust." tego nikt nie przeinacza i masz pewność, ze odbiorca odbierze, to tak jak chciał autor. przykro mi stwierdzić, ale ten portal tworza obsrance. skoro trabi się caly czas o Ukrainie, to dlaczego nikt postow na temat Ukrainy nie wrzuca do tego dzialu? wkoncu to tez polityka. tutaj prym wioda post komuchy takie jak DUST DEVIL... już twój temat wyleciał do dzialu religii i polityki, którego nikt nie przegląda. tutaj dzieci i gimbaza uwazaja za najwazniejsza sprawę babe z kutasem... niech się smieja z tranzystorow, tylko zobaczymy, czy nie zaczna się smiac baranim glosem jak z naszego kraju zostaną same ochlapy, bo komuchy rozkradną wszystko. mam nadzieje, ze kaci mojego pradziadka kiedyś odpokutują za te cale kurestwo i zbrodnie wyrządzone na Orle Bialym. chodzcie na obchody swiat narodowych, nie bojcie się rozmawiać o drażliwych tematach i czekajcie na dogodny moment, by wyrznac tych skurwysynow. wierze gleboko, ze taki moment nadejdzie, tak samo jak wierze w Boga, którego próbowali stad "wyprosic".
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-04-25, 2:04
Puchacz399, bardzo mi miło, że o mnie wspominasz i pamiętasz! I pamiętaj - tylko Komunistyczna Partia Polski może wyciągnąć nas z kryzysu!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-04-25, 7:29
DUST DEVIL i widzisz co zrobiłeś...? Wypaliłeś się im w psychice i teraz cięgle myślą co byś zrobił...
Zgłoś